Jump to content

Moto Zajednica

Toyota auris 2.0 d-4d 2009.

Recommended Posts

  • Malinar u pokusaju, 1559 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600

Moj prvi oglas na ovom forumu i to pomazem bratu da proda auto.

Sta reci, auris sa pravih 145 000 km, prvi i jedini vlasnik, uvek na vreme odrzavan u ovlascenom servisu. Auto vozim gotovo svaki dan i bukvalno je u voznji kao nov, utegnut na trapovima, odlican na kvacilu, agregat je isto odlican i veoma pouzdan (za 145 000 km jedini vanredni servis je bio ciscenje egr ventila, sto sa nasim euro-dizelom nije ni cudo). 

Ono sto su mane ovog auta je sto je gotovo 99% predjene kilometraze presao po srpskim putevima sa srpskim gorivom (mada se u voznji ni ne primeti ovaj podatak), nekoliko puta je zakacen u gradskoj voznji (i snaja ga je vozila, a nije bas neki vozac), brat je sve sanirao, ali nije netaknut, opet nije bio ucesnik nikakve havarije, vec su branici najgore prosli. 

Ko hoce proveren auto sa pravom kilometrazom (ovo ja garantujem, jer auto znam od prvog dana kada je izasao iz salona) neka se javi Ivanu (moj brat) na  063/86-16-545.

Ceni ga 5900 evra, verujem da ce nesto spustiti, ali ne ocekujte mnogo, auto vredi ovih para.

1.jpg


2.jpg


3.jpg


4.jpg


5.jpg


6.jpg



Evo linka ka PA ako nekog zanima:

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/14544317/toyota-auris-20-d4d

Da dodam i da zamene ne dolaze u obzir, jer uskoro stize hyundai tucson 1.6 turbo 177 ks koji je i ujedno razlog prodaje aurisa.

 

Sad gledam ovaj oglas na PA, onaj ko ga je pravio je bio previse optimistican. Koliko mi je poznato, auto nema tempomat, alu felne, asr i bluetooth. Ima dvozonsku automatsku klimu, child lock, servo, maglenke, fabricki audio sistem i jos puno toga, ali ovo iznad nema, cisto da ne dovedemo u zabunu potencijalne kupce.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja