Jump to content

Moto Zajednica

Agv

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 206 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha MT-07

1500e nije realna cena. Mogu oni da stave na sajtu 25000. Na amazon.de su već ispod 800e. Znaci na nekoj akciji preko mogu da budu oko 500 i još povraćaj poreza i eto ti cene. Ali svakako proveri sa prodavcem na kp.
2f441d73be724d2c83c07fc79db1cc52.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2024 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Размисли да ли би тако нешто куповао на КП

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1538 postova

Pre nekih desetak dana sam kupio za kuma AGV kacigu sa tri različita vizira za nekih 200€ preko "eBay"-a. Nije bilo slanja za Srbiju. Ovih 500 mi se sad čini čak i skupo. Doduše, njegova je bela, skroz bela. Biće da su ovi natpisi mnooogo skupi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 45 postova
Pre 2 sati, lomitelj je napisao:

Pre nekih desetak dana sam kupio za kuma AGV kacigu sa tri različita vizira za nekih 200€ preko "eBay"-a. Nije bilo slanja za Srbiju. Ovih 500 mi se sad čini čak i skupo. Doduše, njegova je bela, skroz bela. Biće da su ovi natpisi mnooogo skupi.

Bez natpisa je 1200 na zvaničnom sajtu.Meni se više svidja Agv Corsa mat crna ona košta 750e a možda mogu da nađem jeftinije na amazon

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 206 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha MT-07

Nije sve lose na KP. Naravno, treba proveriti i isprobati kacigu. 
Ali znam ljude koji kupuju telefone od 600ei vise na kp. Isto i za telefon mora da proveris da je ne otvarano vakum pakovanje da nije koriscen, da nije kineska kopija itd. Tako i za kacigu, ako je sve ok ne znam sto ne bi kupio na KP ili bilo gde.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 45 postova

Znam da nije loše sve na Kp ja isto kupujem nove telefone na Kp uzmem za oko 50e manje od cene u telenor ili mts,ali mi mnogo sumnjivo da kaciga koja je 1500 na zvaničnom sajtu na Kp bude 3 put manje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2024 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац
Pre 4 sati, milosmc je napisao:

Nije sve lose na KP. Naravno, treba proveriti i isprobati kacigu. 
Ali znam ljude koji kupuju telefone od 600ei vise na kp. Isto i za telefon mora da proveris da je ne otvarano vakum pakovanje da nije koriscen, da nije kineska kopija itd. Tako i za kacigu, ako je sve ok ne znam sto ne bi kupio na KP ili bilo gde.

Не кажем да је лоше, ал телефон ти не чува главу, не дај Боже да мора да ти спаси живот.

Ја само о томе мислим, а и да је пробам нисам компетентан да кажем дал је копија или није

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 45 postova
Pre 7 sati, lomitelj je napisao:

Pre nekih desetak dana sam kupio za kuma AGV kacigu sa tri različiita vizira za nekih 200€ preko "eBay"-a. Nije bilo slanja za Srbiju. Ovih 500 mi se sad čini čak i skupo. Doduše, njegova je bela, skroz bela. Biće da su ovi natpisi mnooogo skupi.

Pista za 200e?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1538 postova
6 minutes ago, Dušan 12345 said:

Pista za 200e?

Uh, ne znam koji je model ali je koštala 194,52€ sa slanjem iz Italije a koja je tačno, evo ga jedan "screenshot".

 

Capture.JPG.f2efa112e4775ad46c3cf2d6aac66a5a.JPG

 

P.S.: Rekao bih da je model "K1" :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 45 postova
pre 14 minuta, lomitelj je napisao:

Uh, ne znam koji je model ali je koštala 194,52€ sa slanjem iz Italije a koja je tačno, evo ga jedan "screenshot".

 

Capture.JPG.f2efa112e4775ad46c3cf2d6aac66a5a.JPG

 

P.S.: Rekao bih da je model "K1" :neznam:

Jeste k1 na njihovom sajtu košta 180e tako da i nisi mnogo uštedeo 

Pista košta 1500 a na Kp 500 to je velika razlika

Screenshot_2019-03-19-15-33-13.png

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5724 postova

@Dušan 12345 prvo poredis verziju 2.0 sa KP i 3.0 sa Dainese sajta a ima razlike.

 

Screenshot_20190319-223007.jpg

 

Dugo Corsa i Pista nisu ista klasa Pista je full Carbon i ima integrisano crevo za vodu. 

 

Trece kada kupujes ovu kacigu u radnji unutrasnjost se kastomizuje prema tvojoj glavi a na KP ti je tako kako je. 

 

Da li je original ne znam ali samo sam ti skrenuo paznju na razlike

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 45 postova

Malo sam sad pogledao po netu

Ima Agv pista,pista r,pista gp r i sad ove Gp r 2.0,3.0 

Kako sam ja shvatio one se unapređuju svakih odprilike godinu dana i kako izlaze nove verzije na ove starije verzije se spušta cena 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5724 postova

Znam da je lepo imati najskuplju kacigu i iskreno i ja sam hteo da kupim ovu sa KP ali ako smem da ti predlozim recimo Scorpion Exo R1 koja je nov model ili HJC RPHA11 uz obe dobijas i tamni vizir a kostaju u radnji oko 350-400 eur

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5724 postova

I da novije piste nemaju M velicinu da znas ima MS i ML i kada sam je probao u radnji (Shoei nosim M) covek je izvadio postavu i navukao mi na glavu kacigu (kapiram da ga je mrzelo da me meri a verovatno se malo i folirao) i rekao mi samo treba da vidimo velicinu skoljke a onda sundjeri idu kako god hoces. Moze sa jedne strane 35 mm sa druge 30, na teme plici na celo deblji... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 45 postova

Hjc rpha 11 nebih kupovao jer se na crash testu jako loše pokazala Screenshot_2019-03-19-23-03-35.thumb.png.986276df7a7832abffcf1f53937fb2c6.png

Agv Pista Gp r,agv corsa r i veloce s imaju 5 na crash testu 

Ovu veloce bih mogao da kupim je košta 500e

Svidja mi se i agv k5s ima integrisane naočare i 4 na crash testu košta oko 380e

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5724 postova

Koji motor vozis? Predpostavljam od skoro vozis i ovo ti je prva ili bar prva ozbiljnija oprema. 

 

Crash test (odnosno sharp test koji si okacio) je samo jedan reper ima jos drugih testova ali nema veze. 

 

Veloce nije race kaciga ona je sport touring kaciga. Pista i Corsa su race kacige i glavna razlika je sto je pista full carbon

 

K5 i suncane naocare pogotovo ne idu na race kacige. Ne kazem da su lose ali nisu im namene iste. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja