Jump to content

Moto Zajednica

Prenoćište u KRAGUJEVCU

Recommended Posts

  • I N S T R U K T O R, 1178 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

Ovog meseca, 23 i 24 se održava prvenstvo Srbije u karateu, baš u gradu Kragujevcu. Pošto su mi se klinci kvalifikovali ,moram da ih vodim :) .

E sad, da ne bih bio ceo dan na turniru pa naveče za BG , a ujutro rano opet za KG, ima li neka preporuka za pansion, prenoćište za dvoje odraslih i dvoje dece , prijava jutro 23.03 - odjava 24.03. ujutro ali mi faktički treba samo da se istuširamo i prenoćimo pošto smo preko dana na turniru. Turnir se održava u hali Jezero. Pretpostavljam da će biti frka za smeštaj pa bih na vreme da rezervišem nešto blizu a da nije hotel sa 5 zvezdica. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8385 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Na pet minuta peske od hale "Jezero" su "Tri-O Apartmani", povoljno, parking i perionica (samousluga) u sklopu... 

Kontakt postoji na internetu za informacije i eventualne rezervacije, pozdrav Nenad.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Akvarista u pokusaju, 138 postova
  • Lokacija: Rumenka
  • Motocikl: Suzi nudista SV650 '09

Ja sam bio jednom prilikom u motelu "Ema", nalazi se preko puta bolnice. Pripadaju "garni" grupi. Sobe su lepo sredjeno, ciste i uredne. Kupatilo takodje. Cene se ne secam ali nije nesto skupo. Ima i svedski sto za dorucak. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1584 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600, triumph 1050
5 hours ago, bocca_bastard said:

Ja sam bio na Knickom jezeru u hotelu My Soul i biko je jako pristojno. Jezero ke prelepo i nije daleko. Mozda tako nesto?

Daleko mu je my soul, ne znam za sobe, ali cene u tom restoranu su nesto vise od vecine lokala u centru grada. Hrana je jako dobra, to stoji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5486 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

My Soul radi kao sto kolega rece samo tokom letnjih meseci. Hrana je super, cene su malo jace za provinciju, ali i dalje daleko ispod beogradskih. 

Inace, veoma lepo mesto za predah.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Online, 952 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Kalkhoff

Upravo tako za My Soul.

Leti radim do 17h, u 17.45 na motoru do My Soul-a na kaficu i preko Balosave i Kraljeva nazad...zeeeen...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1178 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

Tamo sam i rezervisao. :) 

Doduše, čuo sam se tamo sa nekim kelnerom u restoranu Jezero, dao ime i prezime, br. telefona i on kaže to je to. Rezervisano za 23.03.

Valjda je to -to .

Nadam se da će me čekati rezervacija kad budem došao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja