Jump to content

Moto Zajednica

Zemun, Glavna ulica

Recommended Posts

  • Drug član, 3110 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Blackie

Po selima su definitivno lošji vozači...retko koriste retrovizore,slabo obraćaju pažnju na dešavanja iza auta,razumljivo,jer navikli tako,virnu nekad...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

Jesu losiji, jer dosta njih nikada nije uslo u grad. Samo sto ih brojcano ima mnogo manje, a i na selu je mnogo preglednije. Makar kod mene su sve ulice pod pravim uglom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

Tу се слажем, Војвођански широки шорови који се секу под 90 су стварно прегледни.

Онда долази до ситуације да кад се старији људи одатле затекну у београдској гужви једноставно паркирају негде на НБГ (или код аеродрома) па даље таксијем :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec
 :popovanje:................... sad bi ti rek'o 
Па обично је тако, бар из мог окружења.

Кад кажем да сам био у Београду прво питање је где си паркирао, па онда колико ти такси узео.
Знам Х људи који возе и кажу возим где год треба, само немој у Београд да улазим. Као у рат да иде
  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1074 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS 2009 K25

Ja živim u Karađorđevoj, 100 metara od ove raskrsnice i skoro svaki dan izbegavam indijance na ovoj raskrsnici.

Preporuka:

 

Kad prođete semafor na Karađorđevom Trgu, gde se odvaja 22.oktobra, obavezno hvatajte levu traku i to baš zbog ovog izlaza i zbog vozila, koja ne retko krenu unazad da se isparkiraju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2805 postova
On 4.9.2018. at 0:56, sasa ns 1 je napisao:

,pa onda beogradjani a i mi novosadjani možemo da očekujemo nekakvu božansku pravdu ,al ona sigurno nedolazi. 

izgleda da neko nečeka pravdu negopreduzima korake.Poznati beogradski investitor završio životnu karijeru -baba mu presudila.A samo je hteo plac-sve po propisu ,najkrivlji su urbanisti i mafija,propisima su direktno  omogućili probleme.

Udruženje prostitutki iz Kanade tužilo državu ,dobilo spor jer su lošim promenama zakona prouzrokovali nasilje i smrtne ishode u mnogo  većem obimu nego pre promena.Ali to je Kanada.

Imamo i novi zakon o donorima ,neki kažu dobar,neki ne al zato pruža mogućnost nekim doktorima da organe nabavljaju veoma lako bez velikog rizika naročito od nas motorista isto  kao i ovi urbanisti što su omogućili lošim propisu investitoru da uopšte dodje u poziciju da se bavi kriminalom kroz legalnu delatnost.

Sad i bogati imaju mogućnost da uz mito nabave odma šta im treba od organa jer smo im svi postali dostupni a na operacionom stolu se veoma lako gekne,a svi doktori  štite jedni druge.

 

  • Sviđa mi se 2
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 178 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kymco Super 9

Isto mesto meni juce izlete lagano volina u mercedesu i bradom naslonjenom na ruku, uveliko razmislja dubokoumno o smislu zivota i gleda pravo, ide po svaku cenu. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 610 postova
  • Lokacija: Surčin
  • Motocikl: GSF 1200 S

Danas ja u raskrsnici obilazim sa desne strane dva vozila koja čekaju da skrenu levo, naravno lagano. 

Ulazim u raskrsnicu i iz suprotnog smera ide gospođa u Seniku, skreće takođe levo.

Gledam ja nju, gleda ona mene. Kočim, a kad vidim da nema nameru da me propusti, stajem.

Ona meni (kao na smajliću - :popovanje:) onako prekorno prstom zapreti dok je prolazila ispred mene :grr:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1696 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom
Pre 6 sati, DonToni je napisao:

Danas ja u raskrsnici obilazim sa desne strane dva vozila koja čekaju da skrenu levo, naravno lagano. 

Ulazim u raskrsnicu i iz suprotnog smera ide gospođa u Seniku, skreće takođe levo.

Gledam ja nju, gleda ona mene. Kočim, a kad vidim da nema nameru da me propusti, stajem.

Ona meni (kao na smajliću - :popovanje:) onako prekorno prstom zapreti dok je prolazila ispred mene :grr:

Zakasnio si na sastanak sa istom?:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja