Jump to content

Moto Zajednica

ostah bez motora

Recommended Posts

  • Prekidach, 1093 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Africa Twin CRF1000L & Suzuki DR 650 SE

tek sam uzeo od druga motor... nisam ga josh ni pre-registrovao na sebe... i ode... visoko prizemlje, na 10 metara ispod mog prozora zavezan za banderu... pogledao sam oko pola 4 bio je tu... u pola pet nije vishe... isekli su najdeblji lanac koji sam nashao da kupim i odgurali mi motor...

 

Piaggio Liberty 125 bele boje, sa duplim sedishtem, vizirom i prednjom korpom... registracija BG 15-647... broj shasije ZAPM1100000047571... ako vam neko bude nudio ovako neshto znate shto vam je chiniti :)

 

ivan

063/336-500

 

Liberty03.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Prekidach, 1093 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Africa Twin CRF1000L & Suzuki DR 650 SE

Almax Immobiliser Series IV izadje od 270€ do 350€.. firma je iz engleske...

 

poshto mi sledeci motor sigurno nece opet biti piaggio ja ulazhem u ovaj lanac i neki alarm... eventualno u neki plastichni eksploziv i daljinski sistem aktivacije... jebo motor ako mogu da ubijem likove koji ga kradu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6350 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

shvabo sta podrazumevas pod utiskom ? Koliko je tezak, lepo upakovan i blistav ili ces da pokusas da mu preseces jednu kariku ? Ako je ovo poslednje jedva cekam da cujem utiske ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Beograd

shvabo sta podrazumevas pod utiskom ? Koliko je tezak, lepo upakovan i blistav ili ces da pokusas da mu preseces jednu kariku ? Ako je ovo poslednje jedva cekam da cujem utiske ;)

 

Naruchio sam jedan lanac od 2.5 metara a ustvari mi trebaju dva od po 1.25  ;D ;D ;D

 

zvacu u pomoc ako nemogu sam a i slikati , meriti i snimati kompletnu proceduru....

 

no nemojmo ovde o tome offovati, ako mozemo da pomognemo decku da nadje motor

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Prekidach, 1093 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Africa Twin CRF1000L & Suzuki DR 650 SE

juche se dogodilo neshto totalno retardirano... stojim na terasi i pricham preko telefona... i ispred gajbe mi prodje neki lik na mom motoru!!! istrchao sam ispred ali je zamakao... ja bez kola shvatam da nema shansi da ga stignem pa uzmem muriju da pozovem... kazhem im da sam juche prijavio kradju i da sam video svoj motor na karaburmi u ulici pere cetkovica i da vide ako ima neka jedinica u komshiluku da obrate pazhnju na taj i taj motor sa tom i tom registracijom... naravno rekli su mi da su slabi sa jedinicama ali da ce javiti pa ako neshto bude zvace me na mobilni...

 

ok... kapiram da nema nishta od toga.. nadjem dva ortaka sa motorima koji zhive blizu mene i oni odu da prolete po komshiluku ne bi li stigli defekta na mom motorchetu...

 

i jbg.. nisu ga nashli... sad mi ostaje da se nadam da je taj lik ovde negde naseljen pa cu ga sresti josh neki put... ili gora varijanta da su ga drzhali ovde u nekoj garazhi dok nisu promenili bravu pa su ga sad odvezli negde drugde u kom sluchaju ga necu vishe nikada videti...

 

ovo je JEBENA agonija... kako bih slatko ubio nekoga...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 487 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 '99

Inace, samo da se oglasim.. ja sam prodao decku motor.. Verujte mi, mnogo mi je bedak! Em mi je decko prijatelj, em se iscimao da bi ga pazario...EM SAM MU JA POKLONIO SAJLU KOJU SU PRESEKLI!!! I jos da ga vidis sa prozora... koji bezobrazluk! Mada, mozda su i neki narkomani, pa ce prozujati jos par puta tuda..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1392 postova
  • Lokacija: Beograd

Inace, samo da se oglasim.. ja sam prodao decku motor.. Verujte mi, mnogo mi je bedak! Em mi je decko prijatelj, em se iscimao da bi ga pazario...EM SAM MU JA POKLONIO SAJLU KOJU SU PRESEKLI!!! I jos da ga vidis sa prozora... koji bezobrazluk! Mada, mozda su i neki narkomani, pa ce prozujati jos par puta tuda..

 

hmm..  ti si onda prvi osumljiceni  :o  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 348 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: bez

Inace, samo da se oglasim.. ja sam prodao decku motor.. Verujte mi, mnogo mi je bedak! Em mi je decko prijatelj, em se iscimao da bi ga pazario...EM SAM MU JA POKLONIO SAJLU KOJU SU PRESEKLI!!! I jos da ga vidis sa prozora... koji bezobrazluk! Mada, mozda su i neki narkomani, pa ce prozujati jos par puta tuda..

 

hmm..  ti si onda prvi osumljiceni  :o  ;)

E neka si mu rekao ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2985 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

To da si ih video i gde, ne bi trebalo da pises na sajtu, posto, kao sto smo mi procitali, tako mogu i lopovi. Spavaj na terasi, obucen, setaj krajem sa ortacima, PAZI da ne startujes nekog pogresnog, pa posle jos i njemu da se izvinjavas.

 

Podatke o tome gde je motor vidjen i kad, cuvaj za sebe i svoje ortake koji, nadam se, patroliraju sa tobom po kraju. Dace bog da ga navatas. Srecno!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: Novi Sad

e zato bi ja lepo dozvolio da mozes da upucas lopova, metak i ajmo, ili bar ruku na panj... mom drugaru sa terase pokrali ves koji se susio..... joj gde mi zivimo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Prekidach, 1093 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Africa Twin CRF1000L & Suzuki DR 650 SE

mom drugaru sa terase pokrali ves koji se susio..... joj gde mi zivimo...

 

kakva depresivna pricha :D

 

uglavnom, vishe nije stvar u motoru kao nechemu shto koshta xxx € vec je stvar u celoj filozofiji vozhenja motora... sad sam na pauzi josh jednu sezonu... i sledece godine nemam taj neki pochetni kapital.. no dobro.. imam par meseci da vratim pare na kartice i da razmishljam o svom bivshem dok ne dodje sledeca godina i ja predjem na neshto sa vishe cc i pokojom brzinom :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1187 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

Stvarno zalosno, ali nikako ni nije jasno da neko drzi motor na ulici ??? Pa to je na "izvolte" za "bracu zmurice". Ne znam kako mozete da im to date u ruke? Pa znate u kakvoj drzavi zivimo i opet se iste greske prave. Kradu iz dvorista, a nece sa ulice. Ima likova koji bi ti ukrali oko, samo da se docepaju para. Oprezno svima...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 487 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 '99

e zato bi ja lepo dozvolio da mozes da upucas lopova, metak i ajmo, ili bar ruku na panj... mom drugaru sa terase pokrali ves koji se susio..... joj gde mi zivimo...

Pre par godina..  Strahinica Bana, fensi kraj.. Nova godina, ortak podigao prase sa pecenja, vruce. Ostavi ga na haubi za sekund da odnese do stana jos neke stvari, i sra se desi?!! UKRADU MU SA SVE PLEHOM!  P R A S E... Tako da, sta dalje reci! Izvinjavam se Rusicu za off.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Chicago, IL / Bor, SRB
  • Motocikl: 04 Yamaha R1, 15 Kawasaki ZX-14R 30th Anniversary LE, 01 Ducati Monster S4, 21 Vespa Primavera 150 Sean Wotherspoon, 16 Aprilia Dorsoduro 750, 01 Suzuki Hayabusa, 14 Harley-Davidson Road King FLHR, 94 Suzuki RM250

e zato bi ja lepo dozvolio da mozes da upucas lopova, metak i ajmo, ili bar ruku na panj... mom drugaru sa terase pokrali ves koji se susio..... joj gde mi zivimo...

Pre par godina..  Strahinica Bana, fensi kraj.. Nova godina, ortak podigao prase sa pecenja, vruce. Ostavi ga na haubi za sekund da odnese do stana jos neke stvari, i sra se desi?!! UKRADU MU SA SVE PLEHOM!  P R A S E... Tako da, sta dalje reci! Izvinjavam se Rusicu za off.

 

Meni ukrali flashu kisele...Sta ces,nekome je to u krvi,i ne gleda vrednost...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja