Jump to content

Moto Zajednica

Sta odabrati Yamaha Diversion ili Honda st 1100 Pan european

Recommended Posts

  • IF YOU THINK ADVENTYRE IS DANGEROUS TRY ROUTINE ...IT IS LETHAL, 996 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: Honda ST 1100 Paneuropean
Upravo sada, (B)ubica je napisao:

Pa bolje je onda uzeti ovde od ljudi koji su uvezli i već odradili papire.Jest da košta nešto više ali je bar sigurno.

Kako mise sve smucilo u ovoj drzavi verovatno cu da ostanem sa Afrikom

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 418 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: HONDA ST 1100 Paneuropien i HONDA GOLDWING 1500
Upravo sada, Sveta 5. je napisao:

Kako mise sve smucilo u ovoj drzavi verovatno cu da ostanem sa Afrikom

Ja sam moju Panevropu uzeo od momka iz Uba i kod njega su motori papirološki pokriveni apsolutno,kao i iz Subotice.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • IF YOU THINK ADVENTYRE IS DANGEROUS TRY ROUTINE ...IT IS LETHAL, 996 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: Honda ST 1100 Paneuropean
Upravo sada, (B)ubica je napisao:

Ja sam moju Panevropu uzeo od momka iz Uba i kod njega su motori papirološki pokriveni apsolutno,kao i iz Subotice.

Kod Jovice

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 418 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: HONDA ST 1100 Paneuropien i HONDA GOLDWING 1500
Upravo sada, Sveta 5. je napisao:

Kod Jovice

Da.Imao sam izuzetnu saradnju sa njim,čak mi je nabavio Hondinu sertifikaciju iz Švajcarske ali ovi naši papani nisu hteli da je prihvate jer je na francuskom jeziku,pa sam zato morao ovbde da vadim našu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • IF YOU THINK ADVENTYRE IS DANGEROUS TRY ROUTINE ...IT IS LETHAL, 996 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: Honda ST 1100 Paneuropean
pre 1 minut, (B)ubica je napisao:

Da.Imao sam izuzetnu saradnju sa njim,čak mi je nabavio Hondinu sertifikaciju iz Švajcarske ali ovi naši papani nisu hteli da je prihvate jer je na francuskom jeziku,pa sam zato morao ovbde da vadim našu.

Od Jovice sam moju Afriku kupio

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6803 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Oba motocikla su dobra, pitanje je tvojih kriterijuma. Gde ćeš i kako voziti. PAN EU je usko specijalizovana mašina za velike kilometraže na otvorenom putu, što sa druge strane prouzrokuje trapavost u svakodnevnoj vožnji po lokalu. Sa druge strane, XJ900 neće biti tako komforan ali će se lepo ponašati i u drugim uslovima. 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • IF YOU THINK ADVENTYRE IS DANGEROUS TRY ROUTINE ...IT IS LETHAL, 996 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: Honda ST 1100 Paneuropean
Oba motocikla su dobra, pitanje je tvojih kriterijuma. Gde ćeš i kako voziti. PAN EU je usko specijalizovana mašina za velike kilometraže na otvorenom putu, što sa druge strane prouzrokuje trapavost u svakodnevnoj vožnji po lokalu. Sa druge strane, XJ900 neće biti tako komforan ali će se lepo ponašati i u drugim uslovima. 
Znas kako je kod nas vozim duge ture ali to je 15-20 dana u godini ostalo vreme sve po malo s tim sto ne idem off road osim ako se na putu ispreci pa moram.

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • IF YOU THINK ADVENTYRE IS DANGEROUS TRY ROUTINE ...IT IS LETHAL, 996 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: Honda ST 1100 Paneuropean
Pre 6 sati, (B)ubica je napisao:

Фотографија корисника Goran Ignjatov

Au lepa,koje godiste , koliko je presla  i ova slika je iz Jovicinog dvorista jel tako

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 418 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: HONDA ST 1100 Paneuropien i HONDA GOLDWING 1500
pre 52 minuta, Sveta 5. je napisao:

Au lepa,koje godiste , koliko je presla  i ova slika je iz Jovicinog dvorista jel tako

 

Jeste,97' godište a sada ima 97320 km.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Narod koji bira lažove i lopove nije žrtva već saučesnik!, 1953 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Yamaha XTZ 750 Super Tenere
Pre 15 sati, (B)ubica je napisao:

Pa dobro,komrdijaša ima uvek:PNaravno da je kad prevoziš od 600-800km dnevno bitan svaki vid zaštite a što reče čovek kada se krećeš od 140 pa prema 200kmh dobro dođe ta njena aerodinamika koja ti smanjuje duvanje u grudi i glavu i još ako te uhvati kiša vredi svakako...mislim,pošto ima i nas starijih koji volimo vožnju na dva točka;) a ako nosiš kvalitetnu opremu od kacige i odela baš nećeš osetiti taj "vetar u kosi"...ne računam one što voze od kafića do kafića  sa naočarima za sunce,šorcu i papučama.Al dobro,Bože moj ima nas raznih!

Da li se nešto promenilo u zakonu, a da mi ostali nismo obavešteni, pa je sada ograničenje brzine između 140 i 200? O čemu vi to?

Prošlog leta sam se vraćao iz Rumunije i na đerdapskoj brani prešao granicu sa tri rumunska momka  otprilike 25-26 godina na R motorima, Z 1000 novi tip, Honda CBR 1000 i Suzana K10, i moja prva pomisao je bila ala će sad ovi da papmpuraju magistralom. Kad ono međutim. Od brane do Donjeg Milanovca gde sam ja stao nisu nigde prešli stotku. Na puš pauzi na odmorištu sa koga se vidi Decebalusov lik uklesan u steni na rumunskoj strani, kada sam pohvalio njihovu opreznu vožnju, rekli su mi da prave krug od Sibinja preko Beograda do Budimpešte i  nazad i da im je želja da se vrate kući u jednom komadu. Naravučenije, ako planirate takve ture zaboravite navijanje gasa preko ograničenja, a na tim brzinama  i nije neophodna neka posebna zaštita od vetra. Dovoljna je samo kvalitetna oprema. Biće da smo vremenom postali  razmaženi komformisti. 

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • IF YOU THINK ADVENTYRE IS DANGEROUS TRY ROUTINE ...IT IS LETHAL, 996 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: Honda ST 1100 Paneuropean
Pre 6 sati, VukMar je napisao:

https://www.polovniautomobili.com/motori/11771193/honda-st-pan-european-abstcs

Kad smo vec kod Joce Afrikanca, mozda je ovo prst sudbine

Da,kupio sam je sutra idem po nju,imacu valjda priliku da ti se revansiram.Temu necu da zatvorim dok ne zavrsim pricu do kraja........ 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: Futog
  • Motocikl: Yamaha Fazer 600
4 hours ago, Arso said:

Da li se nešto promenilo u zakonu, a da mi ostali nismo obavešteni, pa je sada ograničenje brzine između 140 i 200? O čemu vi to?

Prošlog leta sam se vraćao iz Rumunije i na đerdapskoj brani prešao granicu sa tri rumunska momka  otprilike 25-26 godina na R motorima, Z 1000 novi tip, Honda CBR 1000 i Suzana K10, i moja prva pomisao je bila ala će sad ovi da papmpuraju magistralom. Kad ono međutim. Od brane do Donjeg Milanovca gde sam ja stao nisu nigde prešli stotku. Na puš pauzi na odmorištu sa koga se vidi Decebalusov lik uklesan u steni na rumunskoj strani, kada sam pohvalio njihovu opreznu vožnju, rekli su mi da prave krug od Sibinja preko Beograda do Budimpešte i  nazad i da im je želja da se vrate kući u jednom komadu. Naravučenije, ako planirate takve ture zaboravite navijanje gasa preko ograničenja, a na tim brzinama  i nije neophodna neka posebna zaštita od vetra. Dovoljna je samo kvalitetna oprema. Biće da smo vremenom postali  razmaženi komformisti. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering
4 hours ago, Arso said:

Da li se nešto promenilo u zakonu, a da mi ostali nismo obavešteni, pa je sada ograničenje brzine između 140 i 200? O čemu vi to?

Prošlog leta sam se vraćao iz Rumunije i na đerdapskoj brani prešao granicu sa tri rumunska momka  otprilike 25-26 godina na R motorima, Z 1000 novi tip, Honda CBR 1000 i Suzana K10, i moja prva pomisao je bila ala će sad ovi da papmpuraju magistralom. Kad ono međutim. Od brane do Donjeg Milanovca gde sam ja stao nisu nigde prešli stotku. Na puš pauzi na odmorištu sa koga se vidi Decebalusov lik uklesan u steni na rumunskoj strani, kada sam pohvalio njihovu opreznu vožnju, rekli su mi da prave krug od Sibinja preko Beograda do Budimpešte i  nazad i da im je želja da se vrate kući u jednom komadu. Naravučenije, ako planirate takve ture zaboravite navijanje gasa preko ograničenja, a na tim brzinama  i nije neophodna neka posebna zaštita od vetra. Dovoljna je samo kvalitetna oprema. Biće da smo vremenom postali  razmaženi komformisti. 

Svaka cast. Razumem da neko vidi neki pravac, nema nikoga pa raspali 200 na kratko ali da mu je to tempo voznje...i jos trazi da ga ne siba vetar pri toj brzini... Ne znam samo na sta ce da odreaguje pri toj brzini.

Honda definitivno deluje kao poprilicno kvalitetniji motor od diverzije, ali opet nekako mi je diverzija lepsa.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • IF YOU THINK ADVENTYRE IS DANGEROUS TRY ROUTINE ...IT IS LETHAL, 996 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: Honda ST 1100 Paneuropean
Pre 2 sati, hard_rock je napisao:

Svaka cast. Razumem da neko vidi neki pravac, nema nikoga pa raspali 200 na kratko ali da mu je to tempo voznje...i jos trazi da ga ne siba vetar pri toj brzini... Ne znam samo na sta ce da odreaguje pri toj brzini.

Honda definitivno deluje kao poprilicno kvalitetniji motor od diverzije, ali opet nekako mi je diverzija lepsa.

Izgleda da sam ja sudbinski vezan za Hondu i Jovicu iz ili sa Uba

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 418 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: HONDA ST 1100 Paneuropien i HONDA GOLDWING 1500
pre 10 minuta, Sveta 5. je napisao:

Izgleda da sam ja sudbinski vezan za Hondu i Jovicu iz ili sa Uba

Izgleda,a i za Panevropu...sve čestitke!

Sad samo toplo suvo leto i može vožnja.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • IF YOU THINK ADVENTYRE IS DANGEROUS TRY ROUTINE ...IT IS LETHAL, 996 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: Honda ST 1100 Paneuropean
pre 1 minut, (B)ubica je napisao:

Izgleda,a i za Panevropu...sve čestitke!

Sad samo toplo suvo leto i može vožnja.

:sampion: Hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 418 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: HONDA ST 1100 Paneuropien i HONDA GOLDWING 1500
pre 2 minuta, Sveta 5. je napisao:

:sampion: Hvala

Nema na čemu,nisi pogrešio svakako.

Drago mi je ako sam ti pomogao da se odlučiš.Navozaćeš se slatko.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 527 postova
  • Lokacija: beograd - Grocka
  • Motocikl: Honda ST1100 Pan Evropa

:jee1::takoje: Prelepa Honda.... ostao sam bez teksta kako izgleda... kao iz fabrike... Jesi li je preuzeo... mislim dovezao? Baš me zanimaju prvi utisci... :) U zdravlju i sreći da se voziš i navozaš....

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 527 postova
  • Lokacija: beograd - Grocka
  • Motocikl: Honda ST1100 Pan Evropa

Inače to... duge kratke ture... Ja svaki dan idem sa njom na posao (ne sad naravno :) ) Grocka - Sava centar, ili Grocka - S.Pazova i nemam problem sa njom zbog gabarita. Nije za provlačenje ali za uživanje... to jeste. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • IF YOU THINK ADVENTYRE IS DANGEROUS TRY ROUTINE ...IT IS LETHAL, 996 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: Honda ST 1100 Paneuropean
pre 3 minuta, dragan d je napisao:

:jee1::takoje: Prelepa Honda.... ostao sam bez teksta kako izgleda... kao iz fabrike... Jesi li je preuzeo... mislim dovezao? Baš me zanimaju prvi utisci... :) U zdravlju i sreći da se voziš i navozaš....

Sutra idem po nju dogovoreno sve prebacicu je kod kuma u Beograd pa kad preddje u neki 10+ temperatura kod mene 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja