Jump to content

Moto Zajednica

ZR-7S 2003...stig'o

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 443 postova
  • Lokacija: Aleksinac
  • Motocikl: BMW S1000R '15

Tukao opasno.. Ja dosao u goste, izvezao mini turu 130km, ubi me vetar. Pratio neku Insigniu po magistralnom putu 30km, uhvatili tempo 110-120, spustio se skoro do rezervoara.. Ne vredi :cirka1:

P.S Je to Shark Ridill kaciga na slici?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3076 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Suzuki GSF 1250 SA

Otišao prošle godine sa namerom da uzmem scorpion 510,ajd da svratim u Yamahu barel da probam MT,bile jeftine ali me nekako stežu,možda nisu za moju glavu...prodavac kaže probaj Shark,bile na popustu...turim je,kao da je za mene pravljena...udobna,dobra je na vetru,ekstra,barem meni...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 443 postova
  • Lokacija: Aleksinac
  • Motocikl: BMW S1000R '15

Ja napisah u jednoj od tema. Probao pre neki dan Shark Ridill u Yamaha Barel. Grafika prelepa. Stvarno uzivo lepa kaciga.. Ali nikako mi ne odgovara kalup i sundjeri. Bas mi je lose legla. Probao Shark D-Skwal i odusevio se. Kao druga kaciga. Pitah ovde za iskustva ali izgleda je niko ne nosi :) Najverovatnije cu nju uzeti..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: ex: BMW G650GS, Suzuki SV650

Hajde kupuj je više pa da nam izneseš svoje utiske sa neke duže ture

Sent from my VS990 using Tapatalk

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • munZe konZa, 761 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda Varadero XL 1000 V

Ja imam D-Skwal kacigu, kupio sam je na sajmu tako da je kratko vozim ali nemam zamerki. Jedina mana po meni je uzak donji deo kacige i tesko se stavlja na glavu. Hoce da zavrne usi. Nije bucna, dobro dihtovanje vizira... 

IMG-9cf41259312f2e95bc18b52e2beac483-V.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 443 postova
  • Lokacija: Aleksinac
  • Motocikl: BMW S1000R '15

Hvala kolega na podeljenom iskustvu! I ja sam primetio da je malo tesnija za skidanje/stavljanje ali sam kapirao da je to zato sto je nova, dok se malo "razgazi".. Dvoumim se bas izmedju ove tvoje D-Skwal Dharkov i skroz crne. Ova mi je lepsa, ali motor je crven pa da ne bude bas sve mi boje lepo stoje :lol3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3076 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Suzuki GSF 1250 SA

Razmišljam gde,kako šta...definitivno je ovo neko namerno...

Prošle nedelje išao do Smedereva pa do Grocke,tamo ga nisam ostavjao bez nadzora...

26 Jula bio vašar u AR-u,tad sam bio u kafiću nekom,na terasi,motor bio od mene nekih 10-ak metara...doduše na trotoaru,prolaze ljudi...jedino tad,pretpostavljam...vidi kako lepa plava boja...krk...ne znam...mada bih primetio,možda i ne bih...Sprska posla...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3076 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Suzuki GSF 1250 SA

Da li bi moglo vakuumom da se izvuče...ima li neki vakuum majstor da znate...mada pregib je,debeo je tu...farba nije oštećena...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1016 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Hornet 600

Ne može vakumom. Imam i ja udubljenje na rezervoaru i bio sam kod ljudi koji to rade. Kažu da je mnogo debeo lim + pregibi, jebi ga.

Imaš na yt kako se to radi nekim alatkama iznutra. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3076 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Suzuki GSF 1250 SA

Gledao sam to grejanjem i hladjenjem...videću...a možda ga i ostavim...mada bode oči...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3076 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Suzuki GSF 1250 SA

Naručeno ulje,videćemo kako će reagovati menjač na sintetiku...sad u njemu Shell 10w 40,veoma zadovoljan...ali me kopka...

Screenshot_20180804-093846~2.png

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 130 postova
  • Lokacija: Beograd

ja sam sipao to isto 7100 , samo 10w40...100% sint...crveno......jel mislite da to nije dobro za menjac.....?.

i još jedno pitanje...zašto  ne valja ispirati naslage starog ulja u motoru onim engine flush preparatima..? ..piše da nije za mokro kvačilo..._

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 96 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki ER 5
On 31.3.2018. at 19:57, shoyyka je napisao:

Niko nema vaki Kawasaki

Turio mu danas svećke,možda mu ulje zamenim...sad je u njemu Elf-ovo,ne znam,navikao sam na Motul 5100...u garaži mi stoji 3 litre 7100 uzeh prošle godine ali mi beše prvi litar sumnjiv pa ga odmah ispustio,a platih litar 1300 din....uzeo u KG-u prema Kraljevu,posle Plaze,zaboravih radnju ,valjda neki zastunici Mass-a,na bocama nalepnica Mass...od tad samo direktno iz Mass-a...

IMG_20180331_153328.jpg

jel ovde sa starim gumama ili si ih menajo.. motor je užasno lep (volim takve motore) (negde si napisao "pri malim brzinama" u stvari aludiram na ono da te svi vide i da uživaju koliko i ti u tom lepom motoru)

elem. nemoj molim te ona bela slova po gumama... možda neki svrsishodan diskretan detalj i ništa više i ne menjaj sic. izgledaće kao ružno. kao da si svinji stavio sedlo...

puno lepih kilometara 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3076 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Suzuki GSF 1250 SA

Hvala druže...i tebi puno km želim...ne ludujem ja,opušteno,zato sam ga i uzeo,nije jak,nije slab,dovoljan...gume sam menjao,njegove,BT020...a slova,mislim da nije napadno,šareno...inače sve fabričko,svi koje sam vozio su bili...osim migavaca...i meni je ružniji sa uradjenim sedištima,mada su udobnija,nema šta...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja