Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki Vstrom 1000, 2002

Recommended Posts

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Drugari,

kupio sam drugi motor, a nisam toliko luksuzan da imam dva slicna motora u garazi, pa Strom ide u prodaju.

Nekoliko podataka:

- redovno odrzavan, vozen samo na duze ture, uvoz CH, ja sam vlasnik 3 godine, reg. do 29.05.2018, Crash bar H&B, centralni stender, nosac top case-a, bocnih kofera i tablice, MRA zatamnjeni vizir sa dodanim podesavajucim, pancir creva-komplet, korpa kvacila uradjena (otklonjena fabricka mana za K2/K3 modele), ugradjen automatski podmazivac lanca sa podesavanjem, alarm sa dva daljinca, 3 kljuca, 12v uticnica (obicna i USB), ralica, projektori na crash baru, dodatna auto sirena, tegici na kormanu. Na njemu ima i uradjen PTT taster i kompletna priprema za komunikaciju vozac-suvozac, nosac za GoPro kamere, uz njega ide i fork brace i rezervna poluga kocnice i fabricki alat.

Servisi su svi radjeni redovno na 5000 km, ulje ne trosi a ni druge tecnosti sem benzina :), antifriz je u njemu, plocice sve zamenjene na poslednjem servisu, lanac, lancanici i diskovi dobri, prednja guma OK, zadnja je za zamenu u toku sledece sezone....ima sare, al nije bas zimska ;).

Motor je presao pravih 106 h/km, od toga trecinu kod mene za zadnje 3 sezone i podvlacima nema ulaganja u njega, samo redovno odrzavanje i preporucio bih ga svakom....

Cena 3000 evra, moze zamena za skuplji auto uz moju doplatu, naravno dogovor je uvek tu i veliki popust za forumase sa keshom.

Cena je samo za motor i navedenu opremu, bez kofera....

 

 

20170608_162432.jpg

20160813_110439.jpg

20170608_162432.jpg

20170609_170823.jpg

20170610_132545.jpg

20170624_144317.jpg

20170624_145251.jpg

20171126_141557.jpg

20171126_141621.jpg

20171126_141800.jpg

20171126_141827.jpg

20171126_141931.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1216 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno

Pozz Vlado da ti kažem kao neko ko potencijalno gleda ovaj tip motora u nadi da će skupiti kintu.....

Slikaj motor ko svet, za oglas, da se vide detalji (gume, motor tj ukupno stanje, lanac i lnačanici, diskovi itd), ne slike sa putovanja, super je što te te slike vežu za lepa sećanja gde si sve bio ali većinu kupaca zanima stanje samog motora na slikama posebno obzirom na realnu ali za Srbiju visoku kilometražu. Nemoram ti pisati kako nepostoji motor u oglasima sa više od 70000km.... 

Sve si korektno napisao ali većina ljudi voli i da vidi na slici ono što ga zanima pre nego što se zaputi da pogleda motor uživo. 

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Grofe, ako si mi rekao , obećavam da ću ispraviti to, čim ga izvezem iz garaže. Na žalost, nisam ga obradio kao iskusan prodavac...već sam našao i postavio, drage mi fotke...tj. ono što sam imao u trenutku postavljanja oglasa.


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1216 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno

Nadam se da se ne ljutiš, zaista ništa nisam loše mislio. 

 

Forum ipak iako nije sajt za trgovinu u ovakvim temama traži tako nešto ( slike prilagođene temi), mada ako ćemo iskreno nije loše za motore kojima nije jedina namena od kafića do kući i obrnuto iamti i neku bolju sa putovanja da se vidi da je tako motor i korišćen.

 

Nemoj da ti bude teško (ako si se odlučio da prodaš motor a po ceni se vidi da jesi), operi motor detaljno,  slika ga kvalitetno, ili boljim telefonom a još bolje fotoaparatom i onda postavi slike. 

 

P.S. ni ovi ni prethodni redovi nisu napisani da sa trunkom loše namere prosto su gledište potencijalnog kupca (duduše malo sitničavog) :D  

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

 Nize izotavljene fotke, lancanik , lanac, zadnja i prednja Anakee 2, diskovi....ove fotke sam propustio da dam.....lanac je fotkan pre pranja...zlatni DID je upitanju..

 

Cena motora je samo na forumu za kesh 2500 evra....fiksna..... za dodatnih 350 evra ide Givi komplet,

Maxia top case (bez naslona za suvozaca) i oba bocna 2x46 lt ... u odlicnom stanju.

 

I dalje postoji opcija moje doplate za skuplji auto.

IMG_0424[1].JPG

IMG_0426[1].JPG

IMG_0428[1].JPG

IMG_0429[1].JPG

IMG_0431[1].JPG

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Very Funny Rider, 1123 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: ホンダ Tamić Varadero XL Litra '07

Ovaj motor se redovno vozio. Za 2ipo ljade jura ce se slatko navoza. Preporuka!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2457 postova
  • Lokacija: Braunau am Inn (Austrija) - Svilajnac Bobovo
  • Motocikl: CBF1000 SC58 '07, FZ1S '06, SV650N
On 1/22/2018 at 23:56, Alekre je napisao:

Zanimljivo kod Stroma 1000 je što se vozi i ponaša kao sport touring. Poprilično nervozna sprava.

Alekre ja vozih letos taj agregat samo SV1000S od drugara, ljudi moji vozio sam 3 sezone CBR1000RR i stiskao ga ljudski, ali ono... 2 klipa... Tolki obrtni moment... Usro sam se... :staa2:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

@Gile_Extremeboy

Dobar drugar ima SV1000-2005-o...isti je agregat kao na Stromu, ali je navijen za +25ks....opaka masina.

 

Prednost Stroma je sto se mnogo lakse vozi, bolji polozaj vozaca, a ne zaostaje...

 

Kupio sam KTM950 Adventure..... e ko voli nervozne masine, to treba da proba ... lud motor

 

@Piske

Jeste druze, video si, prekjuce smo se ja i Strom provozali od SD do BG-a, po sistemu "men se duso, od tebe ne rastaje".... 

 

@Pera Pop

 

Imao sam razlicite rezultate od 4,5 lt na BJB voznji do 6,5 lt po obracunu pun-pun kada se vozi u vecim obrtajima

 

INFO: za potencijalne kupce, Strom se nalazi u garazi na NBG, tamo moze da se pogleda..

 

Ono sto je bitno za Stroma jeste da je agregat odlican, ja sam presao 30 hk sa njim , na svakih 5000 menjao ulje izmedju toga nisam ni jednom imao potrebe da proveravam, a daleko od toga da dolivam ulje...zaista je za preporuku motor

 

Kupcu idu i dve besplatna pregleda kod cika doktora u ovlascenom Suzuki servisu u Beogradu (poklon vauceri sa BJB lutrije)

 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cuore Sportivo, 1337 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KTM LC4 620, KTM 790 Adventure

Znajući mog drugara koji je neopevana picajzla sto se motora tiće.

 

Motor je za svaku pohvalu !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja