Jump to content

Moto Zajednica

I ZZR-ove kradu...

Recommended Posts

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Uh,dobro si me vratio u realnost sa ovim postom..taman sam se malo opustio sa katancenjem motora

Neprijatelj NIKAD ne spava...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2883 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

 

Uhhhh...  i sta sad  ???  Sad` ces da gledas svaki cas 'dole', ne mozes da spavas, ili da trazos garazu ?!?  `Bem ti budaletine !!!

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 197 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: ...

Stvarno sreca da nisi ostao bez ljubimca,i drago mi je sto je tako.Meni se moji smeju sto parkiram motor u garazu,zakljucam korman i disk a potom ga blokiram autom koji bi morali preparkirati  da bi izgurali motor auto je naravno zakljucan alarm upaljen i sve se to nalazi u garazi koja se zakljucava.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 264 postova
  • Lokacija: Banovo Brdo

Dex ,dobro je da nije "otisao".....

I nemoj tako "i zzr-ove kradu".Kao da je najgori motor na svetu.

Svakodnevno se kradu daleko jeftiniji motori-skuteri.Lopovi imaju svoju racunicu.

Predpostavljam da su bili klinci,zato nisu ni oterali.Oni se zadovoljavaju i sa 500 evra. ;)

5 min. straha-500 evra.Neko radi mesec,pa i dva za 500 evra.A oni uzmu za jedno vece.

Sve se krade i ima svoju cenu.  ;)

Stvarno sreca da nisi ostao bez ljubimca,i drago mi je sto je tako.Meni se moji smeju sto parkiram motor u garazu,zakljucam korman i disk a potom ga blokiram autom koji bi morali preparkirati da bi izgurali motor auto je naravno zakljucan alarm upaljen i sve se to nalazi u garazi koja se zakljucava.

Mali off

Moj komsija je blokirao golfom,svoju novu mecku.

Oterali su i jedno i drugo. ;) Za samo par sekundi. ::)

Ako rese da ukradu,ukrasce. ;) Nepomazu nikakve blokade,alarmi,.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Vidjeni su, bili su klinci, otprilike, jedva maloletni. Nisu ga ''oterali'' zato što im se kalauz zalomio u bravi na pola puta od OFF do ON i nisu dobili kontakt za par milimetara. Al' su zato polomili bravu upravljača i odgurali ga. Računicu ne razumem jer za 500-1000E možeš da dobiješ domaćicu 2000+god. po izboru, na kućnu adresu (za 1000e) a ŠTA da dobiju za onog mog ZZR-a? . Nema oklope, nema vizir, gume pri kraju, star 15 godina. Nije lagan k'o prethodna dva ukradena s foruma (SZR660 i CBR500) pa da se ''provozaju'' par dana. I dalje ne kapiram ''upotrebljivos' '' al' ajd' ako vi kažete...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 203 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZ8

Ovo je isto kao kad su mom drugaru pre par godina u Novom Sadu ukrali auto... Ujutu ga bude panduri i kao jel vaš auto ukraden, i on ih napuši i nastavi da spava... I opet ga zove pandur, kao jel vaš auto taj i taj... E pa dođite u stanicu po njega :)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 150 postova
  • Lokacija: Beograd

UH dobro je da se sve zavrsilo kako treba... Jebote sta da radimo mi koji ne mozemo da uteramo motor u zgradu ili nemamo garazu..Jedino ostaje vezivanje za drvo ili lampion, plus ker neki za motor i struja da se pusti...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

Nema tu puno razmishljanja...hteli su da se voze na legendi ;D i da brzo stignu od tachke A do tachke B.  Kakvi delovi... ::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5342 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Eeee Deki... a lepo ja kazem da parkiras motor u garazu pored vetra... a tebi tesko da se prosetas ujutro. Sve u svemu, imao si srece ;)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • , 1322 postova
  • Lokacija: Umag HR

pa gdje ce na sirotinju?

Dex,ovo ti je skola,zato kupi varadera pa ce im trebati tenk da ga pomaknu  ;D ;D ;D

dobro je da se i tako zavrsilo,eto,ipak narodna vlast radi svoj posao  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1372 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Oduvek sam se pitao kako ljudi imaju muda da ostavljaju motor ispred zgrade, ja ne bi mogo da spavam. Dovoljno je samo da neko prodje da ga ogrebe ili jos gore obori a da ne pricam za kradju. Ali staces, ako nema gde onda ispred zgrade. Imao si srece, motor je veliki i tezak i treba bar troje ili cetvoro da ga odguraju. A da je kojim slucajem to bio YBR, jedan covek bi opusteno mogo da ga podigne na rame i otrci ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 953 postova
  • Lokacija: Bliski Istok

Dex bliski istok je uz tebe! Nismo mi za bezakonje. Drago mi je da si vratio ljubimca i nadam se da ces ga bolje obezbediti. A sto se serijatskog prava tice koje neki predlazu... Jel to znaci da bi morali u potpunosti da ga primenjujemo? I onaj deo koji kaze da covek moze da ima jednu zenu i ljubavnica (ravnopravnih) koliko moze da izdrzava  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja