Jump to content

Moto Zajednica

Custom Harley Davidson made in Serbia

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 245 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Beverly 500ie Cruiser

 

 

  komentar za motor, nemam, ali mi dodjes nov sto, podlupio mi furnir od baljenja....  Sve je bilo savrseno dok nisam video sediste, e tad sam odlepio odradio piruetu i prs'o ko vatromet...  MOTOR je VRHUNSKI!!!

 

 

 

P.S. neko je pominjao O.C.C. mah sve su to neke rozalinde, spanska serija, onaj mlitavi morz mi skace po nervima, hej bre ljudi pa to moja keva prati, a ne zna ni volan sta je... samo neka oni prave kojekakve lilihipe na tockovima, a motore neka ostave majstorima...   

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 182 postova
  • Lokacija: Bayreuth GER
  • Motocikl: Beverly 350

Postovani Konzule

 

Zelim da ti se zahvalim na gostoprimstvu, vremenu, inicijativi, razgovoru, i prijatnom popodnevu koje smo supruga i ja proveli s tobom .

Impresivno zaista ..

 

Veliko hvala

 

Ljuti

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 193 postova
  • Lokacija: Grocka

Pozdrav ljudi, nazalost delovi se i dalje cekaju (to samo svedoci u kakvoj zamlji zivimo) da smo u iole normalnoj zemlji i da sve zavisi samo od mene ovaj motor bi do sada vec bio registrovan i vozio se.Nazalost realnost je takva kakva je, cim nesto od delova stigne bicete obavesteni.

U medjuvremenu ja sam skalupio neku malu prezentaciju i malo azurirao svoj sajt pa izvolite pogledajte www.konzulmoto.co.yu

A sto se posla tice u silnim sam nekim pregovorima pa ako i jedan od njih uspe bice dobro za mene a i vi cete imati cime da se sladite.

Za sada cisto da ne bih dangubio poceo sam da pravim rezervoare raznih oblika pa kada se zasitim njih precicu na krila itd.

Razmisljam da otvorim novu temu recimo "Custom bike" u kojoj bi ljudi koji zele da rade prerade na svojim motorima mogli da se informisu kako nesto da urade ili ako nisu vicni tom zanatu ko bi mogao da im u tome pomogne.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 316 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Moto guzzi Nevada 750; Honda CB 750 K7

Razmisljam da otvorim novu temu recimo "Custom bike" u kojoj bi ljudi koji zele da rade prerade na svojim motorima mogli da se informisu kako nesto da urade ili ako nisu vicni tom zanatu ko bi mogao da im u tome pomogne.

E vidis to bi bila vrlo zanimljiva tema!!! :o ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5346 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Razmisljam da otvorim novu temu recimo "Custom bike" u kojoj bi ljudi koji zele da rade prerade na svojim motorima mogli da se informisu kako nesto da urade ili ako nisu vicni tom zanatu ko bi mogao da im u tome pomogne.

 

To je jako interesantna tematika, mnogo vaznija od jedne teme... Mogli bismo da otvorimo podforum za to.

 

Hajde da vidimo ko bi mogao i zeleo da to uredjuje. Ima li zainteresovanih?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Banja Luka

E buraz svih 12 strana sam pregledao i sve moguce slike skinuo......Extra si ga uradio nema dalje motor je perfektan.....Ajd cim stignu djelovi i kad se uradi paint job postavi slike da vidim jedva cekam....I moj ujak ima Electra Glide Harley-a i znam sta je to za djelove....Gola voda...

 

Velik pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5537 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Razmisljam da otvorim novu temu recimo "Custom bike" u kojoj bi ljudi koji zele da rade prerade na svojim motorima mogli da se informisu kako nesto da urade ili ako nisu vicni tom zanatu ko bi mogao da im u tome pomogne.

 

To je jako interesantna tematika, mnogo vaznija od jedne teme... Mogli bismo da otvorimo podforum za to.

 

Hajde da vidimo ko bi mogao i zeleo da to uredjuje. Ima li zainteresovanih?

 

Mislim da bi to moglo biti prava stvar. Skoro svi mi koji vozimo neke druge motore, mastamo da u garazi imamo jedan rucni rad... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 193 postova
  • Lokacija: Grocka

Razmisljam da otvorim novu temu recimo "Custom bike" u kojoj bi ljudi koji zele da rade prerade na svojim motorima mogli da se informisu kako nesto da urade ili ako nisu vicni tom zanatu ko bi mogao da im u tome pomogne.

 

To je jako interesantna tematika, mnogo vaznija od jedne teme... Mogli bismo da otvorimo podforum za to.

 

Hajde da vidimo ko bi mogao i zeleo da to uredjuje. Ima li zainteresovanih?

 

Ako bi neko objasnio koje su obaveze urednika i ako se to uklapa u moje slobodno vreme ja bih se prihvatio te odgovornosti.

Mislim da bi ova tema pomogla ne samo ljudima koji  se amaterski bave kastomizacijom nego i onima koji se time bave profi, tu bi na jednom mestu moglo da se nadje sve sto je ljudima potrebno za to, kao sto je odabir pravog materijala i gde bi on mogao da se nabavi, dobavljaci delova i naravno spisak profi radionica koje rade kastomizaciju.

Mislim da bi dobro bilo da ta tema ne bude isklucivo za preradu motorcikala u čopere nego i za one koji bi od svojih motora pravili nejked, stritfajt ili bilo sta drugo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1777 postova
  • Lokacija: Sibir

Razmisljam da otvorim novu temu recimo "Custom bike" u kojoj bi ljudi koji zele da rade prerade na svojim motorima mogli da se informisu kako nesto da urade ili ako nisu vicni tom zanatu ko bi mogao da im u tome pomogne.

 

To je jako interesantna tematika, mnogo vaznija od jedne teme... Mogli bismo da otvorimo podforum za to.

 

Hajde da vidimo ko bi mogao i zeleo da to uredjuje. Ima li zainteresovanih?

 

Ako bi neko objasnio koje su obaveze urednika i ako se to uklapa u moje slobodno vreme ja bih se prihvatio te odgovornosti.

Mislim da bi ova tema pomogla ne samo ljudima koji  se amaterski bave kastomizacijom nego i onima koji se time bave profi, tu bi na jednom mestu moglo da se nadje sve sto je ljudima potrebno za to, kao sto je odabir pravog materijala i gde bi on mogao da se nabavi, dobavljaci delova i naravno spisak profi radionica koje rade kastomizaciju.

Mislim da bi dobro bilo da ta tema ne bude isklucivo za preradu motorcikala u čopere nego i za one koji bi od svojih motora pravili nejked, stritfajt ili bilo sta drugo.

 

Podrzavam, super bi bilo da postoji tako nesto, i da se naprave neki spiskovi gde se radi dobra plastifikacija, eloksiranje i ostale stvari...

A jos ako tu imamo nekoga sa znanjem i iskustvom kao sto je tvoje, ima i raketlu da posaljemo na Mars :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Banja Kovljača

Ако желиш неком да поклониш бајк - Ја сам прави избор!  Наравно, не могу да издржим те морам да се  придружим осталим знатижељницима - колико новца, времена и сопствене енергије треба утрошити да би се на крају "добио"  овај назовимо га Врх пирамиде, Top of the Iceberg, последњег предатора у ланцу исхране. Не знам колико ти значи - али свака ти част, овај надамо се недостижни пример виталности домаћих бајкера показује да смо и даље у стању да одолевамо стихијама и катастрофама које су нас у последње време задесиле. 5+ од мене. И питање за крај - иде ли на бензин или на воду и нешто треће ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Imam ja komšiju u NS koji ima radionicu i pravi motore (baš sad vozi Harlija kog je nešto budžio, preradjivao ne znam ni ja). Znači lik pravi motore, ako hoćeš da ti pošaljem njegov broj, ili ne znam ako nekoga zanima ovde mogu da ostavim njegov broj za kontakt...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 193 postova
  • Lokacija: Grocka

Imam ja komšiju u NS koji ima radionicu i pravi motore (baš sad vozi Harlija kog je nešto budžio, preradjivao ne znam ni ja). Znači lik pravi motore, ako hoćeš da ti pošaljem njegov broj, ili ne znam ako nekoga zanima ovde mogu da ostavim njegov broj za kontakt...

 

To cemo ostaviti kada se otvori novi podforum na temu "Custom bike"

(u ovoj temi sam ja glavni akter) ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Ha, ha, dobro. On se nikad ne javlja nigde na forumima pa eto samo sam htela da ga malo reklamiram, ali dobro ne'u ovde da ti ne bude konkurencija:). Ti pokrivaš Beograd a on NS i super 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja