Jump to content

Moto Zajednica

Vozači oprez!

Recommended Posts

  • Drug član, 1639 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1250 GSA

VOZAČI, OPREZ Vreba opasnost na auto-putu kod Arene!

 

 

 

y_EJktkq_TURBXy8w_MDJj_Njhi_OWQ3_OGIz_MT

 

 

Uključenje na auto-put kod "Kombank arene" postalo je opasno, kako javljaju beogradski vozači upozoravajući upravo na crnu tačku između dva saobraćajna znaka zbog jedne dečje smicalice.

 

Naime, kako je primetio jedan od vozača, između dva znaka neko je zavezao sajlu, čekajući iz čiste zabave kako će proći prvi automobil koji se zaleti sa nadvožnjaka na nju.

 

 

Htwktkq_TURBXy8y_ZGNk_MWY0_OTNj_Nz_Rk_Nz

 

 

Vozač je i uslikao parče koje je zatekao posle bliskog susreta, dok se verovatno šaljivdžija krio u obližnjem kutku. Na njegov apel, nadovezali su se vozači sa sličnim iskustvom, opominjući da su na takve klopke nailazili i na Bežanijskoj kosi. Isto tako, pojedini su se prisetili svojih nestašluka, upravo tražeći sličnu zabavu kako se zakoči automobil dok vozač ostaje u potpunom čudu.

 

Međutim, koliko god da je šala u pitanju, opasnoj igri nije mesto u saobraćaju, naročito ne na auto-putu.

 

Izvor: Blic.rs

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Non stop u gradu, 188 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Transalp XLV 600

555-333, pravac Ovca, samo da se vidi ko je dezuran danas. 

Salu na stranu, dokon um je djavolje igraliste, a u ovom beznadju i ludilu, bezakonju i anarhiji, gde ces bolje igraliste od ovakve "drzave". Nazalost, zivot je sve jeftiniji, a oko ovoga bi se digla dreka tek ako bi neko izgubio glavu. Za kola ne znam, ali najezim se kako bi prosli mi, motoristi, da naletis na sajlu. Jeza. 

 

Srecno i pametno, nazalost, ovim redom, jer bez prvog faktora, dzaba i da ste u drugoj kategoriji. 

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1065 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: Suzuki Gsxs 1000

Tu mi je prosle godine prsla soferka u voznji a nisam isao iza kamiona,mislim da neki klinci bacaju kamenje tu sa nadvoznjaka.

Evo opet se zevzece,nastradace neko zbog njih.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1036 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: YZF R1

Ili ne izlazi iz sobe zabijeno u monitor/ tablet ili ako je vanjski tip onda je debil tipa ovakav...Da li ima normalne djece danas ????? Imam osjećaj da su djeca rođena posle 2000 odgojena na brutalno nepravilan način i kako koja godina ide mislim da će to biti sve gore i gore...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

Ili ne izlazi iz sobe zabijeno u monitor/ tablet ili ako je vanjski tip onda je debil tipa ovakav...Da li ima normalne djece danas ????? Imam osjećaj da su djeca rođena posle 2000 odgojena na brutalno nepravilan način i kako koja godina ide mislim da će to biti sve gore i gore...

Ja evo kad god vidim neko djete iz očiju mu zloba izbija, neku frku sprema.....  Aj malo oladite, ovo je uradilo par budala u milionskom gradu, a ne čitava generacija

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1036 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: YZF R1

 

Ili ne izlazi iz sobe zabijeno u monitor/ tablet ili ako je vanjski tip onda je debil tipa ovakav...Da li ima normalne djece danas ????? Imam osjećaj da su djeca rođena posle 2000 odgojena na brutalno nepravilan način i kako koja godina ide mislim da će to biti sve gore i gore...

Ja evo kad god vidim neko djete iz očiju mu zloba izbija, neku frku sprema.....  Aj malo oladite, ovo je uradilo par budala u milionskom gradu, a ne čitava generacija

 

Normalno da se nikada ni u čemu ne misli na kompletnu generaciju, populaciju, grupu..već jelte " kukolj u žitu"..Samo ja kažem da je danas tog kukolja mnogo više nego ranije..Kad kažem ranije, ne mislim ja ranije 50,100 godina, već prije 15, 20 godina...I niko me ne može ubijediti da djeca nisu bezobraznija, bahatija..ne zbog neke hrane koju im daju danas, već zbog VASPITANJA..Moraju da imaju sve, moje dijete je najbolje u svemu, ako dobije jedan nije "mars u sobu i to nauči" već idu nastavniku da majku milosnu što je on nevinom genijalcu dao keca, ne treba djecu kažnjavati već im treba pričati i ostalo...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5903 postova

Slobo u pravu si ali mislim da je najvise zakazalo drustvo u vaspitanju dece. Kad sam ja bio klinac ucitelji, nastavnici, komsije i svi su ucestvovali aktivno u mom vaspitanju pored roditelja. Danas prosvetnim radnicima zakon ne dozvoljava ni da izbace dete sa casa, komsijama zakon isto ne dozvoljava ni da viknu na dete a evo i roditeljima zakon ne dozvoljava mnogo "vaspitnih mera". Na sve to dodaj da zaposleni roditelji u proseku dnevno sa detetom provedu mozda 4-5 sati a svo ostalo vreme dete ne sme niko da vaspitava. Ne moze i nikad nije samo porodica vaspitavala decu.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4503 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

U decu treba ulagati i od njih će nam zavisiti kako će nam izgledati budućnost. Ako ih ne vaspitamo tako će nam se i vratiti i onda ćemo se tad pitati sto nam je tako i kako to da ispravimo. Nešto otprilike sto se i sad dešava.

 

 

Verzonden vanaf mijn airbus 380 met Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 228 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki GSX 600 F , Honda Transalp 600 V

Ja i dalje ne mogu da verujem da neko moze da pravi takvu zajebanciju ma koliko godina da ima to nije opravdanje.... Gde je mozak

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja