Jump to content

Moto Zajednica

18. Moto GP Valensija, Španija 2016

Recommended Posts

  • Ne silazi, 5782 postova

Ma zznam da nije, već na osnovu gužve ispred štandova...Ovde vlada mišljenje Rosi= cirkuzanti, nepoznavaoci motociklizma Drugi = vrhunki poznavaoci :na_glavi:

Slobo milsim da ti je losa percepcija misljenja o Rosiju i njegovim navijacima sto se foruma tice. Poenta je da niko normalan po meni ovde nije sporio Rosijevo vozacko umece ali shvatam zasto se nekima ne svidja ostatak Rosimanije. Licno navijam za Rosija ali ne onako kao ogromna vecina njegovih navijaca koja kada vidi Markeza ili Lorenca pocne da vice padni.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5782 postova

BSB Momci BSB !!!

BSB je takmicenje koje je meni toliko drago jer sam imao priliku da vidim da se vozaci potuku sto meni znaci da rade emocije vise nego ugovori i bankovni racuni.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2081 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Meni je BSB i uopste road racing na ostruvu ,bar od mog sturog kratkog upoznavanja sa ljudima koji zive za taj sve nekako iskren i pravi.

 

Oni svi tamo jesu zvezde ali su zadrzali kod sebe dozu ljudskosti i dosta njih su obicni ljudi koji samo zive za ono sto vole i same trke su tu (ima novca) dosta iz licne satisfakcije nego zbog ugovora od xxxxxxxx nula i prestiza.

 

John McGuinness je jedan od primera obicnog coveka koji je ziva legenda, a ponasa se obicno i stil zivota mu je dosta cudan ...., a prikolicari ljudi moji E TO JE LJUBAV !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2081 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Inace ovaj klinac na klipu je na  BSB trkama.... posle objavljenog klipa na netu mislim da su Shane B i jos neko odlucili da klincu dozvole da bude u ekipi jedan ceo dan.

 

Mogu da zamislim samo tu srecu srecu radost

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12760 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

 

Ma zznam da nije, već na osnovu gužve ispred štandova...Ovde vlada mišljenje Rosi= cirkuzanti, nepoznavaoci motociklizma Drugi = vrhunki poznavaoci :na_glavi:[/quot]

 

Iskusno so to banalizovao da ispadneš *******.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1027 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: YZF R1

Šta da ispadnem??? Mislim zaista da nema potrebe za političkom korektnošću i nekim zvjezdicama...Nemam namjeru nista da banalizujem, zaista imam osjećaj toga na ovom forumu, kao što je i sa još jednom temom ide se politikom "u šali uvali"..

Promenio član SlobodanR1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja