Jump to content

Moto Zajednica

18. Moto GP Valensija, Španija 2016

Recommended Posts

  • Integrisan, 8145 postova

Prva polovina moto2 vrhunska trka.

 

Zarko je danas ocigledno usao resen da vozi za postovanje svih nas koji gledamo. I dobio ga je. :takoje: Mada sumnjam da bi bio _ovako_ agresivan da nije bilo vec sve gotovo. A drago mi je i zbog Lutija...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8145 postova

Lepa trka za kraj. Odlučilo je, kako se ispostavilo, Markezovo propinjanje motora na startu... mada je imao odličnu taktiku sa izborom guma. Ipak, i Lorenco je izvukao sve što je mogao iz one prednje gume i sjajno je vozio. Janone se zaplakao, Rosi se borio kao klinac, Vinjales isto očekivano odličan. Šteta samo za KTM.

 

Sada nam ostaje zima i da uobičajeno drvimo do sledeće sezone... :takoje: Puno je promena, neće nam biti dosadno...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi

Na ovoj trci je trebalo da bude 5 mesta na podijumu!

 

Nisam video do sada bolju vožnju Ianonea. Bez obzira što je imao veliku prednost u Dukatiju koji je zver, uspeo je da pobedi Rosija koji je takođe odvezao vrhunski.

 

Vinjales takođe razbio, s' obzirom da je ipak na najslabijem motoru.

 

Lorenco I Markez očekivano, jedino opet Mišelin čija prednja medium ne može da izdrži trku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Misbehave Responsibly, 1578 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: FZ6S

Svaka čast Lorencu na odveženom. Precizan (i dosadan :) ) u najboljem izdanju.

I hvala Bogu da postoje vozači poput Janonea, Markeza, Rosija, VInjalesa, ... pa možemo da gledamo trkanje.

 

Odličan komentar Robina, samo ja nemam utisak da je Suzuki (bitno) slabiji od konkurencije. Ipak Vinjales mora još malo da uči.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1027 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: YZF R1

Svaka čast svima..Ianone me oduševio..Jednom sam napisao da jeste on lud i to sve, ali da je to malo medijski onako senzacionalistički prestavljeno, pa je malo i zanimiljivo i nama zbijati šale kao manijak ovo ono..Ali u suštini on je jedan mnogo dobar i ne toliko lud (glup) vozač..

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Misbehave Responsibly, 1578 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: FZ6S

 

Pa ostao mu taj kik levom nogom od Malezije prošle godine  :)

 

A debela sa selfi-stikom ide u nazad pa pravo pod motor. Ne bi ni tebi bilo svejedno da ti onolika zadnjica uđe u putanju. Sočno ju je okrpio  :lol2:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5782 postova

Fenomenalan moto3!

 

Kakva vožnja malog Bindera, sve je radio, grešio, popravljao - svaka čast! Ogromna samomotivacija, veliki je materijal.

 

ps. Dovla, ako je samo za ovu trku, imao si rašta potegnuti do Valensije! :takoje:

Utisak sjajan a bio sam na drugoj krivini pa je tesko za pratiti jer stizu u guzvi svi ali je bar Pedrosa pao ispred mene :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja