Jump to content

Moto Zajednica

BMW R 1100 GS 1998. Šta mislite?!

Recommended Posts

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

Shta mene onda j..be da je 300 e? Mora da je zeleni karton!  ;D

 

@makone

 

Chestitao sam ti od srca,i zaista mislim da si kupio dobar komad s'obzirom da ga znam godinama. A govorio sam o svom lichnom shoku prelaska na vecu kubikazzu i duple diskove. Nekako sam se saosetio sa tobom,jer mi je takodje poslednji bike sa 1 diskom bio F 650 i to je sve.

Nemo' se shtrecash!  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cuore Sportivo, 1337 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KTM LC4 620, KTM 790 Adventure

Marko,

 

sve cestitke  na novoj masini ! :) :) :)

 

A da nisi malo pozurio ?

 

Mislim ipak si od skoro biker, treba mnogo kilometara, i sati za volanom da bi se potpuno savladala voznja motora u svim situacijama pa onda preci na nesto jace .

 

Al, ako ti u potpunosti vladas novim motorom  (za mene ogromnom mrcinom)  SVAKA CAST !

 

Zelim ti puno lepih dana i da se navozas.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 651 postova

treba mnogo kilometara, i sati za volanom da bi se potpuno savladala voznja motora u svim situacijama pa onda preci na nesto jace .

 

Gresis, za ovo je dovoljno imati samo C kategoriju  :D :D :D

 

Markeone, cestitam  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r

treba mnogo kilometara, i sati za volanom da bi se potpuno savladala voznja motora u svim situacijama pa onda preci na nesto jace .

Gresis, za ovo je dovoljno imati samo C kategoriju  :D :D :D

I hrabrosti pojaviti se na teritoriji Bliskog Istoka  ;D

 

Shalim se, naravno  ;)

 

Markone, zhelim ti sve najbolje sa novom makinom! Da se lepo slazhete i druzhite shto krace do kupovine R1200GS(A)!

 

Bash mi je drago da ostvarujesh svoje snove.  ;)

 

Pozdrav drugar

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Mislim da si se danas u Mitrovici izvuako da castis turu sto si pazario motor!!!

 

Ej ljudi... ne znam šta da vam kažem... HVALA VAM SVIMA OD SRCA!

Biće i časti, biće i vozanja... ma... puno mi srce! Prvo, što ste svi toliko pozitivni a drugo što sam seo n amašinu koju merkam već dugo... dobro, nij ebaš 1200 ali je blizu... :)

 

@Lalajko... da i ti što pre uzmeš jedan vaki pa da điramoooo :)

 

@ Yoman... što se mene tiče no hard filings! Malo si me zatekao... ;)

 

@ Johann... čuči mi ko saliven, a nije ni mnogo teži od F 650 ST 200kg naspram 180kg. Mnooogo stabilniji pri većim brzinama, sa dvoje čupa i vuče da ne osetiš da smo dvoje sve do 160km/h  ::) Ma milina jedna...

 

@ Srkki... za C neću da polažem pa makar crko!  ;D Dosta mi je polaganja pod stare dane ;)

 

@ Boki-[Kg]... bliski istoče, here I come! ;)

 

@ Vladamir... 1200 GS(A) će sačekati da se finansijski oporavim od ovoga... ništa pre sledeće sezone.

 

@ RoaD GunneR... ne brini! Biće! Biće!  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 37 postova
  • Lokacija: Нови Сад

Да, да, све у фазону мојне Марконе код Радуловића, дојди код мене ;D

Него Микка, могао би му понудити и који фото топ, не пристаје му више онај Фуџи. ;)

 

Марконе следећа макина мора доћи преко баре, тј. брзиномер у миљама да се не буне сапутници!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In Mud We Trust, 1918 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: 950ADV

Да, да, све у фазону мојне Марконе код Радуловића, дојди код мене ;D

Него Микка, могао би му понудити и који фото топ, не пристаје му више онај Фуџи. ;)

 

Марконе следећа макина мора доћи преко баре, тј. брзиномер у миљама да се не буне сапутници!

 

;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Hvala Mikko! Iz tvojih postova u moje dvorište! Daće Bog!

 

Radonja. pa nećemo se vređati! ;) Nije Fuji već Canon!

 

BMW, Garmin & Canon rules!!!  ;D ;D ;D

 

@ crnamrlja... nepravedno sam te zaboravio... ne ljutiš se? Nadam se da će me služiti bar kao S5 IS koji sam zeo od tebe ;) Perfektno!

 

U celoj euforiji, tek se Dejvid setio da me slika. Kaže čovek, eh da imam aparat sad bi te slikao! :)

A ja se lupim po čelu i izvadim aparat iz top case-a  ;D ;D ;D Canon S5 IS Radonja, ne tamo neki Fuji ;)

 

r1100gs640x480.jpg

 

Ne obraćajte pažnju na facu jer me je izmorilo silno uzbuđenje i vozanje NS-BG (da obavimo posao sa Never-om (Mićkom), pa BG-NS gde mi je Mićko pomogao da vratimo F 650 ST kući, pa onda sa Mićkom od NS do SM na skup gde je bila raštrkana ekipa. Mićko je ufatio prevoz sa Lanciom88 do BG a ja sam još malo ostao tamo pa "polako" kući :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 37 postova
  • Lokacija: Нови Сад

Е Марконе сад се све поклопило. Кљун кацига, кљун мотор ;)

И драго ми је што си се већ сродио са макином, за разлику од првог кљуна(кацига) који те је мало мучио ;)

 

        BMW, Garmin & Canon rules!!!  -  Бог те мазо све продукти империјалистичких сила  :o

 

Још једном честитке  8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1218 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno, talijansko prdekalo za grad, debeli nindza

Marko, iskrene čestitke za novu mašinu. Drago mi je da si ispunio deo svojih snova,  :) sad više neću biti jedini u društvu sa preko 1000ccm  ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 755 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Multistrada 950S

markone, opusteno

 

opet smo se mimioisli izgleda, dokle si ti bio u Mitrovici?

 

ja sam dosao juce popodne i krenuo nazad jutros

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Е Марконе сад се све поклопило. Кљун кацига, кљун мотор ;)

И драго ми је што си се већ сродио са макином, за разлику од првог кљуна(кацига) који те је мало мучио ;)

 

        BMW, Garmin & Canon rules!!!  -  Бог те мазо све продукти империјалистичких сила   :o

 

Још једном честитке   8)

 

;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Cestitke Markone ! :)

Da te lepo sluzi ...redovno menjaj ulje i nemoj da vozis po dzombama   ;)

 

Za ulje se nadam da ne mora baš jako često da se menja ;)

A za džombe... pa ja živim u civilizaciji blizu Novosadskog Sajma... koji samo što nije počeo... trebalo bi da imamo najsređeniju okolinu zbog gostiju iz celog sveta... ali, pošto je ovo Srbija, R 1100 GS je pravi za uslove prilaska mojoj zgradi  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 528 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Za ulje se nadam da ne mora baš jako često da se menja ;)

A za džombe... pa ja živim u civilizaciji blizu Novosadskog Sajma... koji samo što nije počeo... trebalo bi da imamo najsređeniju okolinu zbog gostiju iz celog sveta... ali, pošto je ovo Srbija, R 1100 GS je pravi za uslove prilaska mojoj zgradi  ;D ;D ;D

Uf taj tvoj kraj zamalo nisam karter na kolima  odvalio nego oces da ti izdam stan na grbavici sa garazom da budes gospodin covek :D pa mozes da uzmes i neki motor a da nije enduro  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Za ulje se nadam da ne mora baš jako često da se menja ;)

A za džombe... pa ja živim u civilizaciji blizu Novosadskog Sajma... koji samo što nije počeo... trebalo bi da imamo najsređeniju okolinu zbog gostiju iz celog sveta... ali, pošto je ovo Srbija, R 1100 GS je pravi za uslove prilaska mojoj zgradi  ;D ;D ;D

Uf taj tvoj kraj zamalo nisam karter na kolima  odvalio nego oces da ti izdam stan na grbavici sa garazom da budes gospodin covek :D pa mozes da uzmes i neki motor a da nije enduro  ;D ;D ;D

 

Hvala, imam na Grbavici ali bi babi bilo teže da je ovde pa sam je smestio u gospodski kraj ;)

A ako mi ovde u "biciklanu" stane R 1100 GS onda mi i ne treba garaža  ;D

Što se tiče ne enduro motora... jednog dana... ko zna?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: Atina

Evo konacno i ja da guknem nesto, sinoc doputovah kuci. Ma taj R1100 GS je motorcina, ima zacas da ga zavolis. Eto zarad nekih drugih (bitnih) ciljeva morao sam da se oprostim od njega, ali siguran sam da ce biti mazen i pazen i u novom domu :) Ajd da te sluzi fino i da se jednog dana provozas i do Atine ;)

 

I naravno, lancia88 zasluzuje moju ogromnu zahvalnost za svu nesebicnu pomoc koju mi je pruzio u subotu. Ευχαριστώ πολύ! ;D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Evo konacno i ja da guknem nesto, sinoc doputovah kuci. Ma taj R1100 GS je motorcina, ima zacas da ga zavolis. Eto zarad nekih drugih (bitnih) ciljeva morao sam da se oprostim od njega, ali siguran sam da ce biti mazen i pazen i u novom domu :) Ajd da te sluzi fino i da se jednog dana provozas i do Atine ;)

 

I naravno, lancia88 zasluzuje moju ogromnu zahvalnost za svu nesebicnu pomoc koju mi je pruzio u subotu. Ευχαριστώ πολύ! ;D

 

 

Jesil stigao? :)

Juče sam sa drugarima Dejvidom i Ivanom namontirao i one dodatne šipke za crash bar i instalaciju za zumo. Sada je komplet sređen. Samo da još stavim BJB ram za tablicu i to je to :)

 

Stvarno Saletu (lancia88) zaboravih da se zahvalim na pomoći, kao i Dexteru koji je sredio da nas u banci dočekaju ljubazno (bilo je malo komplikacija jer sam motor uzeo na firmu). Hvala obojici!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja