Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem prikolicu za auto

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 385 postova
  • Lokacija: Karađorđevo-Bačka Palanka-Kraljevo
  • Motocikl: Suzuki gsx 750f

Gixxer, između čega se dvoumiš? I ja sam u dilemi koju prikolicu da uzmem. Treba da rešavam to pitanje. Planiram da uzmem dužu od standardne, od 2,4m. Ove strane prikolice su sve osetno skuplje sem ovih Boro. Od domaćih merkam Tisa Bečej ili Galeb Čačak koji radi veoma dobre prikolice. Ne znam zašto, ali zastavine nisam gledao.Cena je naravno bitan faktor koji u mnogome utiče na naše odluke.

Imao sam prikolicu koju više nisam mogao da registrujem, uspeo sam da je prodam. Pisao sam o tome u nekoj drugoj temi. Od nje mi je ostala navozna daska tako da to ne moram da uzimam uz novu prikolicu. Na toj prikolici sam i podu imao alke na koje sam kačio španere. Toga više nema. Dakle, planiram od obične prikolice napravim multi funkcionalnu koja bi uz manje prepravke (dodatke) mogla da služi da poteram nekada i motor kada krenem autom. Ne treba mi cerada za početak. To bih uradio u nekom budućem vremenu.

Šta je najbolji izbor? Svaki savet je dobro došao. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

Najbolji izbor je izgleda otici iz ove budjave zemlje u tri lepe....em smo beda pa nemamo ni za leba posteno.....nekako od usta odvojis da kupis neku mucnu prikolicu..oteras na tehnicki da je registrjes a ono ne moze....pa mene samo cudi sto i vise nema ubistava...kapiram da onaj na teh. nista nije kriv ali onaj ko je za taj problem odgovoran je daleko od ociju.....

 

 

Ili se na neki svoj nacin boriti protiv sistema....ja prikolicu ne registrujem i nemam pojma da li moze....a i od 2 motora i 2 auta mi je registrovan samo jedan auto i to za koji je najmanja registracija...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 251 postova
  • Lokacija: Rakovac
  • Motocikl: zrx1200

Ako nekog interesuje prikolica imam ja jednu viška, Stema do 750kg, ja sam prvi vlasnik, auto prikolica sa 3 navoza za motrocikle koji mogu da se skinu po potrebi. sama platforma je ravna ploča 150x200cm, blažujka je malo sjeb.. ali imam drugu tablu koja treba da se ukroji.

 

prikolica je registrovana i može da se prevede ponovo registruje i sl..kupljena je u Subotici od zvaničnog uvoznika.

 

okačiću slike ako nekog zanima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 385 postova
  • Lokacija: Karađorđevo-Bačka Palanka-Kraljevo
  • Motocikl: Suzuki gsx 750f

@zlacjani okači slike, možda je zanimljivo još za nekoga sem mene. Ako nije problem, napiši i cenu, ali bez cenkanja. Može i na pp. 

 

@mohikanac, sve je to meni odavno jasno.I sve te razumem. Ovo je pozdrav sa razumom šta se dešava. Uredno sam kupio prikolicu, platio porez, platio atest, sve takse i registraciju ... i sad ćorak. Ne može da se registruje. Dao sam je samo da je ne gledam, jer mi je muka od svega. Odvajanje od usta zarad malo zadovoljstva je naša realnost i svakodnevnica. Ne svih, ali većine.

Ipak, to je neka druga priča...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 251 postova
  • Lokacija: Rakovac
  • Motocikl: zrx1200

https://www.kupujemprodajem.com/Stema-prikolica-2x1-5m-registrovana-35855191-oglas.htm?filter_id=

 

evo linka ka oglasu, jutros sam je postavio na KP, tj obe prikolice pa koja prva ode.

 

Cena za forumaše je 400eura fiksno, ako nekog interesuje može ovde da se javi na pp

 

Prikolica nije nova, treba malo da se sredi, ja nit imam znanja za to, nit vremena...al vidim da joj treba malo posvetiti pažnju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3631 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Jos jedna nebuloza vezana za prikolice. Prikolica ima polisu osiguranja, koja ne znaci nista zato sto stetu placa polisa vucnog vozila. Tako je za sve prikolice. Ok onda tehnicki pregledi registracija (mada registracija i ne) ali zbog cega placamo osiguranje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 385 postova
  • Lokacija: Karađorđevo-Bačka Palanka-Kraljevo
  • Motocikl: Suzuki gsx 750f

Погледао сам оглас, занимљиво ми изгледа.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1649 postova
  • Lokacija: Paracin

I dalje bi trazim obicnu prikolicu za auto (ne za prevoz motora). Zanima me prikolica u losem stanju tj. sto jeftinija ali da moze da se registruje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 251 postova
  • Lokacija: Rakovac
  • Motocikl: zrx1200

https://www.kupujemprodajem.com/Stema-prikolica-2x1-5m-registrovana-35855191-oglas.htm?filter_id=

 

evo linka ka oglasu, jutros sam je postavio na KP, tj obe prikolice pa koja prva ode.

 

Cena za forumaše je 400eura fiksno, ako nekog interesuje može ovde da se javi na pp

 

Prikolica nije nova, treba malo da se sredi, ja nit imam znanja za to, nit vremena...al vidim da joj treba malo posvetiti pažnju.

Ja samo da javim da sam svoju prodao, kupio auto šlepu pa se z..., nezgrapna je i prevelika, iako sam kupio najmanju i najnižu koju sam našao,ipak mi više odgovara redovna prikolica sa malo višom ceradom, sad moram da prodam ovu da bi kupio Boro ili Tisu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja