Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem prikolicu za auto

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 183 postova
  • Lokacija: Ada
  • Motocikl: Z1000SX

Kupujem polovnu ,dobro ocuvanu prikolicu za auto,od pocinkovanog lima,koja moze da se registruje ili je registrovana,samogradnja ne,mora da je sanduk dugacak min. 2m,za neku normalnu cenu,znam gde ima nove za 500 eu sa atestom,ja bih polovnu dobro ocuvanu za naravno manje para,ako neko ima ili zna nekoga ko ima neka mi javi ovde ili na pp ili na 063-177-05-08 Sale,posto sam iz Vojvodine,prednost iz okruzenja

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5720 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500ie / CF Moto 450 MT-u dolasku

Ajd šapni gde ima tih novih za 500 eura  ::)  pošto i ja vijam da pazarim neku polovnu ali od toga već mesecima nema ništa pa se ne bih bunio ni za novu za te pare  :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1438 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Gde su te nove za 500e? Ja trazim neku oko 1.5 - 1.7m duzine, po mogucstvu sa ciradom...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 519 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda NX 250

Ja sam jesenas kupovao. Polovne i kad se pojave na oglasima su skuplje od novih. Najjeftinija nova je bila 570 kod Božića na Tošinom bunaru. Plus 50 registracija, plus 180 cirada i arnjevi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Mica mala, 103 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: HONDA VFR Mica Mala

Kod bozica u tosinom bunaru sam uzeo preko 10 prikolica nosivosti do 750kg i bile su koliko se secam od 530-560e plus regustracija naravno.A do 500e tesko da se moze naci nesto novije od aluminijuma registrovano :-) Problem polovnih je oko registracije i atesta.Pozdrav ;-)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

Ajd šapni gde ima tih novih za 500 eura  : :)  pošto i ja vijam da pazarim neku polovnu ali od toga već mesecima nema ništa pa se ne bih bunio ni za novu za te pare  :takoje:

 

Ma to je samo fora da samo ubija cenu ako mu neko ponudi polovnu.... :) :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 183 postova
  • Lokacija: Ada
  • Motocikl: Z1000SX

Da ne bi sada trazio link,potrazi sam u Velikoj Plani predstavnik za autoprikolice marke Boro ,prikolica 210 duzine nova sa atestom i svom dokumentacijom za registraciju cak ima i pomocni tocak na rudi,naravno bey cirade i arnjeva, kosta 490 eu, u cenu nove naravno ne racunam troskove registracije,ovu temu nisam postavio da bilo koga ubedjujem posto je nova prikolica nego da trayim polovnu koja je jeftinija od nove,ili kod nas nesto nije u redu pa su polovne skuplje od novih,ako je tako onda sa nama nesto nije u redu.Mohikanac ako ne znas ko ima polovnu ,jeftiniju od nove ,onda nemoj da brljas bar po ovoj temi kao sto brljas i zajebavas po ostalima,inace sto se tice registracije produzenje kosta 3300 dinara godisnje jedanput

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • R A M P A Š, 987 postova
  • Lokacija: Beograd, Borča
  • Motocikl: I opet... Suzuki :)

Ako uzmeš Inpro Zastava prikolicu domaćeg proizvođača od poncinkovanog lima, registrovanu to ne znači da ćeš moći da produžiš regu normalno kako bi trebalo da bude.

Govorim to iz sopstvenog iskustva jer sam vlasnik jedne takve.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 183 postova
  • Lokacija: Ada
  • Motocikl: Z1000SX

Pre nego je kupim ,odnesem kopiju saobracajne na bilo koji tehnicki pregled i odmah mi kazu da li je problematicna ili ne,tj da li je na spisku ABS-a

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 519 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda NX 250

Ma na većini tehničkih neće uopšte da rade prikolice ... odmah pitaju da li imaš atest. Ako ga nemaš kod sebe ne može tehnički.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1649 postova
  • Lokacija: Paracin

Ma na većini tehničkih neće uopšte da rade prikolice ... odmah pitaju da li imaš atest. Ako ga nemaš kod sebe ne može tehnički.

Ima neka fora oko slikanja prikolice i slanja ABS, mogu na PP da pustim br da pitas sta kako. Tehnicki u BG-u.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 301 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: KTM EXC, TA 650

Kupis novu prikolicu i ne misliš. Ja vec odavno pratim oglase i mislim da je nova najbolje rešenje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 519 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda NX 250

 

Ma na većini tehničkih neće uopšte da rade prikolice ... odmah pitaju da li imaš atest. Ako ga nemaš kod sebe ne može tehnički.

Ima neka fora oko slikanja prikolice i slanja ABS, mogu na PP da pustim br da pitas sta kako. Tehnicki u BG-u.
Ja sam moju uspeo da registrujem, ove godine ... videćemo sledeće.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1438 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Ja upravo pazario.  :-DDD

http://www.polovniautomobili.com/prikolice-poluprikolice/8305904/boro-21x11-750kg-novo

Sa arnjevima, ciradom i teh pregledom, spremna za registraciju 620e.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3631 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Ja sam prosle godine kupio polovnu Galeb, 2x1, sa kavezom umesto cerade i arnjeva za 400e. Zamenio lezajeve tockova i registrovao, 450E.

 

Ne mogu da se registruju prikolice nekih proizvodjaca (Galeb, Zastava, neka firma iz Mladenovca i jos par njih) koje su bile prvi put registrovane od 2013. god. pa ovamo. U to vreme su poostrili sa atestima, a te kuce su izdavale ateste privatnim licima za samogradnju, pa su posle i njima za njihove ponistili atest.
Moja je bila registrovana od 2008. uredno svake godine i niko mi na tehnickom nije pravio problem

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 183 postova
  • Lokacija: Ada
  • Motocikl: Z1000SX

Shokla jesi morao da ides po nju ili su ti je doneli?Daj nam malo informacija tipa vareni profili ili spajanje pop nitnama,debljina blazujke tj poda,opsti utisak svega itd,hajde nemoj da budes lenj da to podelis sa nama,ja sam razgovarao sa njima i tip mi je rekao da u ceni od 490 eu moze da mi je donese kombijem o njihovom trosku ,jedino ja moram da sam montiram osovinu  sa tockovima na sanduk,sto i nije neka velika majstorija

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1438 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Shokla jesi morao da ides po nju ili su ti je doneli?Daj nam malo informacija tipa vareni profili ili spajanje pop nitnama,debljina blazujke tj poda,opsti utisak svega itd,hajde nemoj da budes lenj da to podelis sa nama,ja sam razgovarao sa njima i tip mi je rekao da u ceni od 490 eu moze da mi je donese kombijem o njihovom trosku ,jedino ja moram da sam montiram osovinu  sa tockovima na sanduk,sto i nije neka velika majstorija

Eve me Narode!!!

Prikolicu sam kupio preko telefona i na rec. Covek, vlasnik prodajne kuce mi je istog dana poslao sve papire sa odradjenim teh.pregledom (+ 10e) na kucnu adresu, brzom postom. Uplatio sam opstinske takse i osiguranje, i registrovao prikolicu bez ikakvih problema. Sva potrebna dokumentacija je bila kompletna i ispravna. Tablica, nalepnica, original COC, potvrda o registraciji (do dobijanja saobracajne) su kod mene. Po prikolicu odlazim u Petrovac u Subotu ujutru, kada budem imao put za Bgd, pa ce mi biti relativno usput. Tada cu je i platiti, posto je prodavac izuzetno korektan, i sam mi je predlozio da je platim pri preuzimanju. Mogucnost izbora boje cirade - plava ili siva. Stvarno, moja preporuka, covek je na svom mestu.

Kakva je prikolica u stvarnosti, videcemo. Meni treba za prevoz kofera i torbi, do ukupne mase od nekih 250 kg, tako da cenim da ce mi bez ikakvih problema zavrsavati posao veoma dugo.

Ukoliko imate bilo kakvih pitanja u vezi cele price, slobodno me kontaktirajte.

Nenad Kladovo

063/80-90-314

Drugarski pozdrav svima!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1438 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Prvi utisci iz prve ruke:

 

Prodavac je izuzetno korektan, bavi se time ozbiljno, i nema bojazni oko bilo kakvog mesetarenja, mucke, podvale...

Prikolica juce pregazila prvih 400-tinak km. Lepo prati auto, ne skace po putu niti prazna niti puna, ne cima auto, skoro da se i ne oseca. Torzije radi odlicno (teret je bio oko 200kg), ne lupa niti tandrce.

Potrebno je u startu zameniti el-uticnicu na prikolici, zato sto je niskobudzetna, pa minus (masa) zajebava, ili izvuci dodatnu masu preko sasije. Sve ostalo u najboljem redu.

Dobija se od prodavca gratis bravica za zkljucavanje sape na prikolici, sto onemogucava skidanje ili montazu na vucnu kuku vozila.

Zadnji deo cirade sa ziperima - rajsfesshlusima, ne na sniranje, pa je pristup sanduku i tovarnom prostoru izuzetno lagan i brz.

Ja bas-bas zadovoljan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1438 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Може. Погледао сам и то. Нормалан мотор, не Тријумф од 2300 кубика и 450 кг. Мада, можда...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1649 postova
  • Lokacija: Paracin

Koliko je debela blazujka ,jel moze da izdrzi motor ?

Iseces OSB (ako se tako zove ili obs) plocu u dimenhiji prikolice i samo je spustis u prikolicu pre nego sto ubacis motor, investicija 1000 din

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja