Jump to content

Moto Zajednica

8. Moto GP Assen, Holandija 2016

Recommended Posts

  • Rossista originale, 1063 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX-9R C1

@Bugsy pa uzimajuci u obzir kako dobro Rossi vozi po mokrom, ja nisam pogresio ni malo u predvidjanju da ce pobediti, i pobedio bi da nije toliko forsirao

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ducatista, 2892 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: beše Ducati 998

@Bugsy pa uzimajuci u obzir kako dobro Rossi vozi po mokrom, ja nisam pogresio ni malo u predvidjanju da ce pobediti, i pobedio bi da nije toliko forsirao

Najjača izjava ikada :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 791 postova
  • Lokacija: Beograd, Palilula
  • Motocikl: Honda CBR1000RR 2005, Honda CBR600F4 1999, KTM 950SMR 2007

@Bugsy pa uzimajuci u obzir kako dobro Rossi vozi po mokrom, ja nisam pogresio ni malo u predvidjanju da ce pobediti, i pobedio bi da nije toliko forsirao

 

Kako je krenula kisa ja sam bio ubedjen da ce Rosi da pobedi, da ce Lorenco da ugasi motor pored staze i place, da ce Markez da rokne, Pedrosa da zavrsi preko 9 pozicije, Janone da ubije troje, i ko zna sta jos.

Dobro je da nisam dao prognozu u kladionici, obrukao bih se vise nego inace :D

Nije mi jasno zasto je Rosi isao preko svojih mogucnosti.

 

Najjača izjava ikada :D

Apsolutno :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 259 postova
  • Lokacija: krusevac
  • Motocikl: gsx-r 750 к1

http://www.dailymotion.com/video/x4ifsr6_moto-gp-assen-2016-after-red-flag_auto ево ко није гледао задњих 12 кругова. Нажалост, Роси је сам себи направио проблем. Данас префорсирао, маркез интелигентно одвозао после пада и то је то. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5359 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Konačno, konačno satelit na vrhu GP podijuma, poslije ravno 10 godina. Tada je Elias skinuo Rossiju 5 bodova za 0.002 sekunde i toliko mu je ostalo kratko za titulu. Jackass je iskoristio priliku koja mu se ukazala u ovim više nego nenormalnim uslovima, sačuvati koncentraciju za ovakvu trku je stvarno za divljenje. Start, ne pada, pada, pljušti, stop, opet start, pada, sunce prosijava i konačno kraj. Svi koji su uspjeli da se iskontorlišu, kapa dole. U pauzi pitaju Reddinga kakvi su uslovi kad je krenulo da pada, kaže lik, ne vidi se apsolutno ništa, gađa krivine na osjećaj i ako negdje vidi bijelu liniju. Tako da čestitke Milleru, siguran sam da se sinoć obeznanio od  "proslavljanja".

 

Markez zna da ubode na ovim flag to flag, i prošli put je solidno profitirao. Normalno da nije htio da se naganja sa Millerom, koji bi se trgao dokle god može, previše riskantno, a 20 bodova juče u Assenu mu vrijedi mnogo više, Lorenzo potopljen dole, Rossi kliznuo, ihaa, puna šaka brade.

 

Redding više nego zasluženo treće mjesto, odradio je dnevnicu za sve pare. Makar se jedan iz tima ovajdio, kad je već Danilo popasao šljunak.

 

Na žalost, samo ovakve apokaliptične trke daju mogućnost satelitima da se probiju naprijed i to ako su dva puta koncentrisaniji nego fabrikanti. Čini mi se na kraju osam vozača koji su otresli i nisu nastavili trku, ne računajući ove što su se pridizali, stvarno su uslovi za vožnju bili katastrofa.

 

Džaba su Dovi i Rossi upirali ko sivonje, na kraju timske kolege su uzele više bodova :).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Misbehave Responsibly, 1588 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: FZ6S

A kada se saberu utisci i stišaju strasti ...

Skoro nije bilo MotoGP podijuma na kome se sva tri takmičara raduju kao da su osvojili titulu.

Kada ne bi bilo ovakvih ekscentričnih vikenda trkanje bi se svelo na "ko će od one trojice da pobedi danas". Ovako, uz svu bizarnost dobismo neprocenljive scene poput one kada se skoro jednoglasno vozači bune što im prekidaju akvaplaning zabavu u prvom delu ili kada Jackass stiže Pedrosu za ceo krug na kraju trke.

Zabavu jedino kvari Markez. Umesto lepo da padne i ostavi borbu za titulu otvorenom, on navalio da skuplja bodove . A ta kombinacija njegovih vozačkih sposobnosti i novog pristupa ne ostavlja velike nade ostalim pretendentima na krunu. Lorecu nije bio dan (vikend), Rosi se samoubio iz zasede, Dukati propustio da ima pobedu i 5 motora u prvih 7, ... lista žalopojki je dugačka.

Sa druge strane za Banjaju i Mahindru za Nakagamija i za Milera i VDS ovo je bio vikend za pamćenje. Meni talođe.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 791 postova
  • Lokacija: Beograd, Palilula
  • Motocikl: Honda CBR1000RR 2005, Honda CBR600F4 1999, KTM 950SMR 2007

Zabavu jedino kvari Markez. Umesto lepo da padne i ostavi borbu za titulu otvorenom, on navalio da skuplja bodove. A ta kombinacija njegovih vozačkih sposobnosti i novog pristupa ne ostavlja velike nade ostalim pretendentima na krunu.

Kako mozes da zelis nekome da padne zarad svoje zabave???

Da li to znaci da su prosle godine Lorenco, a pogotovo Rosi, trebali da padaju svaki put kada je i on?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Misbehave Responsibly, 1588 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: FZ6S

 

Zabavu jedino kvari Markez. Umesto lepo da padne i ostavi borbu za titulu otvorenom, on navalio da skuplja bodove. A ta kombinacija njegovih vozačkih sposobnosti i novog pristupa ne ostavlja velike nade ostalim pretendentima na krunu.

Kako mozes da zelis nekome da padne zarad svoje zabave???

Da li to znaci da su prosle godine Lorenco, a pogotovo Rosi, trebali da padaju svaki put kada je i on?

 

 

"Hej šefe, koji ti je vrag?"

Kanda si prozbiljno (pogrešno) shvatio. Opusti malo.

Mrsio sam ja po asfaltu, ne priželjkujem to nikome pa ni onima koji to rade kao posao i za velike pare (a tu se padanje podrazumeva, ide u job-description).

Ako je greh priželjkivati šampionat neizvestan do kraja - priznajem, grešan sam. I to vrlo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 791 postova
  • Lokacija: Beograd, Palilula
  • Motocikl: Honda CBR1000RR 2005, Honda CBR600F4 1999, KTM 950SMR 2007

"Hej šefe, koji ti je vrag?"

Kanda si prozbiljno (pogrešno) shvatio. Opusti malo.

U pravu si. Izvini sto sam preozbiljno zvucao.

I ja zelim da se odluci sampion u zadnjoj trci sezone, ali opet sigurno ima i drugih nacina gde niko ne mora da fasuje asfalt.

 

;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • jedan od DDMZ, 807 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: R, gsx R

Daće Bog sutra da kiša ljeva na trci, pa da vidimo ko ima najveća muda... To jeste ko zna da vozi!!!

 

Ne verujem da si mislio na Milera :)

A neki za koje se misli da su dobri po kiši, nisu se baš pokazali...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK Obrenovac, 525 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Izgurao je Yanone A.Espargara ali ne svojom greskom.

Njega su gurnuli pa je on A.E. izgurao u sljunak.

Tako da se tradicija nastavlja.

Ja manijaka bas gotivim, vrhunski je vozac, nema straha a ni respekta jos samo malo da povede racuna i bice od njega jos bolji vozac

Voleo bi da on i Rosi voze u tandemu, Rosi obilazi a on izbacuje protivnike

Hahahahaha

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5359 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Mučeni Lorenzo se i sada nadao da će ga neko pokupiti, da ga spasi bijede, ali šta ćeš, Ianonne ode naprijed, Bautista ispade. I sam kaže da je čak razmišljao da se vrati u boks, ali srećom po njega nije i mogao je da krene u drugi dio trke. U drugom dijelu je kaže bilo manje vode i s amekšom gumom je bio koliko, toliko sigurniji, ali je i dalje bio jedan od sporijih. I jedino što je mogao je da kruži i pokuša pokupiti koji bod.

 

Rossi kaže da je pretjerao i napravio glupu grešku, a imao je priliku za pobjedu. Kako reče, ponijelo ga je to što je za mekšom komponentom, mogao malo brže da vozi i ranije da otvori gas, došao je pred krivinu deset i kočio na istom mjestu kao i ranije, samo je tada išao većom brzinom, iiiii hoplaaaaa, adiooo ode prednjica M1, a Rossijeva zadnjica da struže.

 

Nadao sam se da će Danilo ili Hernandez, ali doleti Jack.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja