Jump to content

Moto Zajednica

BMW R1200gs kupujem

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 336 postova
  • Lokacija: Čačak

Kolega, za ovaj provereno znam da je dobar, znam ko ga je vozio, cuvao i odrzavao... Nisam siguran koja mu je poslednja cena, ali probaj...

http://www.polovniautomobili.com/motori/5923013/bmw-r1200gs

 

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Kao što reče Čedo 032, vlasnik je tačan kao švajcer ur

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 125 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Suzuki gsxR 600

Ja uvek kad sam nešto gledao da prodjem jeftinije, kostalo me skuplje... Gs za 7500 evra moze se naci ali da mu fali nešto, i opet izadje na neku cifru od cca. 10.000,00, tako da, po meni bolje skupi jos malo novca i kupi pravu stvar ako baš hoćeš taj model.

Srećna kupovina! :)

 

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svaki Totalitarizam Ubija U Ime Optimizma!, 324 postova
  • Lokacija: Neoplanta
  • Motocikl: BMW R 1150 GS ADV Los

R 1200 gs 2004 do 2007   od 6000 do 7500 eura 

                 2008 do 2010   od 7500 do 10000 eura

 

Prema tome za 7500 e moze da se kupi GS 1200 ...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Kolega, za ovaj provereno znam da je dobar, znam ko ga je vozio, cuvao i odrzavao... Nisam siguran koja mu je poslednja cena, ali probaj...

http://www.polovniautomobili.com/motori/5923013/bmw-r1200gs

 

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Ne znam zasto, ali ako se ne varam ovaj motor je na prodaju BAR pola godine, a cini mi se i vise...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 125 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Suzuki gsxR 600

 

Kolega, za ovaj provereno znam da je dobar, znam ko ga je vozio, cuvao i odrzavao... Nisam siguran koja mu je poslednja cena, ali probaj...

http://www.polovniautomobili.com/motori/5923013/bmw-r1200gs

 

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Ne znam zasto, ali ako se ne varam ovaj motor je na prodaju BAR pola godine, a cini mi se i vise...
Motor niko nije dosao ni da pogleda za to vreme. Motor je inace od Vlada Tajsona iz Cacka, ko zna o kome pričam, sve mu je jasno...

 

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 468 postova
  • Lokacija: Selo Vrbovno
  • Motocikl: BMW R 1150 GS (2003)

 

Kolega, za ovaj provereno znam da je dobar, znam ko ga je vozio, cuvao i odrzavao... Nisam siguran koja mu je poslednja cena, ali probaj...

http://www.polovniautomobili.com/motori/5923013/bmw-r1200gs

 

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Ne znam zasto, ali ako se ne varam ovaj motor je na prodaju BAR pola godine, a cini mi se i vise...

 

Moj motor je u oglasima skoro 2 godine.

 

Za to vreme je samo jedan kupac dosao da vidi motor, i on je hteo da menja za neki polupani uz doplatu.

Ostali samo zovu i raspituju se za poslednju cenu, zovu cisto informativno.

 

Tako da nije uvek problem do motora, problem je sto je zavladala besparica.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12093 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Ja preporucujem 1150GS za pocetak i ulazak u svet BMW-a. Ako mu se dopada cela prica bokser-kardan i ostalo, uvek moze da proda i kupi 1200GS, ako se bas mora :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6487 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Ja preporucujem 1150GS za pocetak i ulazak u svet BMW-a. Ako mu se dopada cela prica bokser-kardan i ostalo, uvek moze da proda i kupi 1200GS, ako se bas mora :)

Vidiš, ja preporučujem 1100GS.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12093 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Slazem se, ali ja znam Labanda, znam da voli malo tehnicki naprednije detalje, recimo sve na kormanu je puno lepse uradjeno na 1150GS i znam da bi mu se to svidelo. Zatim hidraulicno kvacilo ce on sigurno da ceni, sestobrzinski menjac, nema onog autobuskog fara itd.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ako gledaš u pod nikad nećes videti nebo, 1376 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: K1600GT

I ja sam se nosio mislju jedno vreme izmedju 1200 i 1150 . Odlika je pala trenutno na ovaj drugi iz razloga: za 1200 sam mogao da dam oko 7000 i to sto je bilo trenutno u ponudi mi nije ulivalo poverenje, ne bi mi ostalo novca za eventualne servise i neku neocekivanu popravku a kad kupujes moto najjeftiniji iz oglasa nesto mora da iskrsne. Kupio sam dobar primerak 1150 za normalu trzisnu cenu i ostalo je novca za neocekivane izdatke, koji na srecu nema jer kao sto rekoh nisam kupio najjeftiniji iz oglasa.  Kad budem odvojio vise novca mozda cu gledato 1200 neki, mada kako mi je legao ovaj 1150 mislim da to nece biti uskoro.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Ovo je uz to jos i ADV model, uz (ako se ne varam) dosta vise para ulozenih u dodatnu opremu. Znam zasigurno da je jedan forumas prodao svoj ADV sa takodje gomilom opreme (3 alu kofera itd) za 8000 ili mozda cak i neki dinar manje.

 

Dragane, nemoj da se ljutis sto ovo kazem: da ja nesto prodajem 2 godine, ako mi je stalo da to nesto prodam ja bi se zapitao sta je pogresno u mom oglasu? (potpuno je tu nebitno sta je predmet prodaje)

I mene nervira kad me neko pita za "poslednju cenu", ali to ljudi ponekad pitaju jer imaju manje para od oglasene cene, pa da vide vredi li da te gnjave uopste sa pitanjima ako nemaju dovoljno para. Ja takvima obicno kazem "pa ja nisam cuo ni vasu PRVU cenu"  :)

Sve najbolje!

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6487 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

 

Ja preporucujem 1150GS za pocetak i ulazak u svet BMW-a. Ako mu se dopada cela prica bokser-kardan i ostalo, uvek moze da proda i kupi 1200GS, ako se bas mora :)

Vidiš, ja preporučujem 1100GS.

 

 

 

Slazem se, ali ja znam Labanda, znam da voli malo tehnicki naprednije detalje, recimo sve na kormanu je puno lepse uradjeno na 1150GS i znam da bi mu se to svidelo. Zatim hidraulicno kvacilo ce on sigurno da ceni, sestobrzinski menjac, nema onog autobuskog fara itd.

 

Štitnici šaka jesu bolji al koštaju polovni pedesetak €, prekidači jesu lepši možda, al pošto su multi funkcijski, kad ode neki segment, mora ceo, kod 1100 su tri prekidača pored cajgera, traju neograničeno, dobro kvačilo na sajlu ništa nije trvrđe od hidrauličkog, direktnije, tačnije, ne traži održavanje dok hidraulični sistem traži brigu i ume da napravi problem, propiša, i tad je motor ostao gde je stao jer se namasti lamela, VI brzina se ne vozi ispod 100kmh jer će da se zezne menjač, znači ima prednost samo na auto putu. Jeste 1150 lepši, al za par stotki se izmeni ceo prednji kraj zajedno sa bus farom, 1200  još lepši, tu nema zbora, al suštinski je kvlitet proizvodnje u padu i kroz godine i kroz modele uz sve veću komplikovanost pri održavanju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 963 postova
  • Lokacija: Užička Republika
  • Motocikl: Suzuki DL650 V-Strom

Razumem za skuplje komponente, ali skidati proširenje za ćopavu ili produžetak prednjeg blatobrana zbog 10 ili 30€ je sitničarenje. Znači li to da je osnovna cena formirana sa preciznošću od tih 10€?

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja