Jump to content

Moto Zajednica

7. Moto GP Catalunya, Španija 2016

Recommended Posts

  • Nadrkani komšija, 1231 postova
  • Lokacija: Đeram
  • Motocikl: Bandit 1200S

Pa šta to treba Rosija da interesuje? Kao što već koliko puta napisah, što lepo na svakoj toj trci nije uzeo pol poziciju, na startu bio brži i sve ih obrijao do kraja? Mogli bi da se udružuju do prekosutra. Ali ne, pošto je realno bio sporiji svi su trebali da se sklone da on ode napred i pičke su što nisu to uradili? Pa nemoj da smo kao deca...

 

Sve što je Markez prošle godine radio, nije protiv pravila a ono što je Rosi uradio je za mnogo veću kaznu od one koju je dobio. Hteo je Markez da ga jebe ali i dalje tvrdim Rosi je sve to pokrenuo kalimerisanjem kako je nepravda prema njemu.

 

On, kao i svi ostali, treba da gleda svoja posla na stazi i da bude što brži. Jedini pravi način da se postane šampion.

A ti kao da gledaš trke od juče. Svi znaju da je Rosijeva jača strana trkanje a ne vožnja na hronometar. I da je bilo malo duela iz kojih je izlazio poražen. E sad, ako se trkaš protiv jednog je sasvim nešto drugo od trkanja protiv dvojice udruženih da ti sjebu sezonu.

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2304 postova
  • Lokacija: Beograd-Vracar

 

Pa šta to treba Rosija da interesuje? Kao što već koliko puta napisah, što lepo na svakoj toj trci nije uzeo pol poziciju, na startu bio brži i sve ih obrijao do kraja? Mogli bi da se udružuju do prekosutra. Ali ne, pošto je realno bio sporiji svi su trebali da se sklone da on ode napred i pičke su što nisu to uradili? Pa nemoj da smo kao deca...

 

Sve što je Markez prošle godine radio, nije protiv pravila a ono što je Rosi uradio je za mnogo veću kaznu od one koju je dobio. Hteo je Markez da ga jebe ali i dalje tvrdim Rosi je sve to pokrenuo kalimerisanjem kako je nepravda prema njemu.

 

On, kao i svi ostali, treba da gleda svoja posla na stazi i da bude što brži. Jedini pravi način da se postane šampion.

A ti kao da gledaš trke od juče. Svi znaju da je Rosijeva jača strana trkanje a ne vožnja na hronometar. I da je bilo malo duela iz kojih je izlazio poražen. E sad, ako se trkaš protiv jednog je sasvim nešto drugo od trkanja protiv dvojice udruženih da ti sjebu sezonu.

 

 

Misko upravu si za Rosija nema greske. Samo to se zove borba za svaku poziciju. Ako si brzi prodji, obidji me i nestani. Ovako malo deluje kao da su ova dvojica bili na grckoj dvokolici i uhvatili Rosija u sendvic.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rossista originale, 1063 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX-9R C1

Ja kazem da je Rossi institucija sto se "trkanja" tice. Nije Marquez dzaba rekao na press konferenciji da oseca da je Rossi ove sezone jaci nego prosle, u tom "trkackom" smislu. Bice ovo zanimljiva sezona, nadam se da ce biti jos puno ovakvih trka, bio sam na ivici stolice celu trku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 642 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Honda CBR 954

Steta sto je lorenco opleo, vise bi se skenjao da je zavrsio 8.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12795 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Najveći uspeh to cranka na BJB je to što je uspeo neviđeno da naloži ljude na "kačkete". Samo pravi troll to može da uradi na ovaj način, zato: to crank, naklon! :care:

Hvala, hvala... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12795 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Steta sto je lorenco opleo, vise bi se skenjao da je zavrsio 8.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

100%... ovako ima neki polu izgovor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1712 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: mali strom

 

Steta sto je lorenco opleo, vise bi se skenjao da je zavrsio 8.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

100%... ovako ima neki polu i

Pre bih rekao savrsen alibi za onakvu voznju

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 437 postova
  • Lokacija: SIRMIVM
  • Motocikl: Yamaha XT 660 R

Only one member of Jorge Lorenzo’s current crew will make the move to Ducati with him in 2017.

 

Lalajko? :)

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2082 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Cak mu ni Biaggi ne pomaze....

 

al smo se isprdeli po decku ..... ni kriv ni duzan.... , krivoustog niko ni ne spominje , a veci je 2pak od JLO, JLO bar nije 2pak

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5829 postova

Ali 2pac bar atraktivno vozi. Meni je najveca zamerka Lorencu ta njegova "savrsena" voznja plus decko ima mozga pa kad vidi da ne ide skuplja bodove. Ovaj drugi koliko god se trudio ostaje ne baždaren.

 

Ovo je moje gledište samo iz ugla vožnje ne zalazeći u simpatičnost ličnosti

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2082 postova
  • Lokacija: Novi Sad

neznam kad se setim JLO kad je bio jako mlad i lud... pa onda 250 JAKO LUD... pa prva sezona u MGP JOS LUDJI ..... sad je sazreo da bude smeker ali mu to smeker bas nesto ne ide posto kopira..... cak i dok je pravio cirkus manje me je nervirao koliko mi je sad izvastaceno to sve... ali opet HRONOMETAR ce crci ali JLO ce voziti brzo i konstantno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12795 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Da, da... kopiranje ga ubi. Da je samo mahao svaki put umesto što je hteo da bude Rossi imao bi bar nekoliko navijača.

 

Slažem se s dvlns da mu je najveća mana ta savršena vožnja. Ko robot po šinama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 517 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Zrenjanin
  • Motocikl: KTM 1290 Super Adventure

Only one member of Jorge Lorenzo’s current crew will make the move to Ducati with him in 2017.

 

Lalajko? :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 642 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Honda CBR 954

I onaj skok na podijumu, kopira sumahera.. Jadna mu majka, mislim da ga ni ona ne voli

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nadrkani komšija, 1231 postova
  • Lokacija: Đeram
  • Motocikl: Bandit 1200S

Only one member of Jorge Lorenzo’s current crew will make the move to Ducati with him in 2017.

 

 

 

Nisam znao kako lik izgleda ali sam imao odličnu pretpostavku. On se jedini iskreno raduje kad JLo pobedi.

 

3797A2CD-BEFF-634C-9480-09C09E205281_thu

 

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2304 postova
  • Lokacija: Beograd-Vracar

Ne znam kako ovo da kazem a da me mnogi ne shvate pogresno.

Sta ocekivati od ljudi koji se od svoje 5-te godine vrte samo u krug i to im je ceo zivot. Ne znaju da postoji nesto drugo. Normalno je da su pomalo zaostali u odrastanju, puni su kompleksa, sujete i zavisti. Razumem ja da je to vrhunski danasnji sport ali samo vam skrecem paznju na nenormalno odrastanje danasnjeg sportiste.

Ko je pratio trke u staroj Jugi mogao je u Rjeci pred trku na Grobniku da naleti u kafani na Barry Sheene-a kako cirka za sankom, da sedne i porazgovara sa njim a ako treba i popije koju :). Tako da ovo sada su i dalje deca sa +30 godina dok su ranije bili macho muskarci tj vozaci.

Danasnji sport ne dozvoljava to i zato su vozaci ovako felericni, tu mislim i na Rossija, Lorenca i Markeza. Jedan se krevelji, drugi je stalno kivan i ljut, treci ima 37god a idalje se ponasa na nivu tinejdzera od 18.

Volim motogp, nekada mi je bio i posao da ga pratim i praticu ga i dalje ali kako vreme prolazi sve vise naginjem ka Britancima, NW, Ulsteru i Ostrvu man.

Kao sto kaze tocrank, Dunlopu cale poginuo a on se sutra zatvorio u garazu  nasrafio motor sam a prekosutra pobedio pa posle sahranio oca. Znaci emocija, zrtva, pritom zna ako ljosne da sutra nece otici na regularan posao i da nece biti prihoda - ljubav prema motorima. Znam, znam "ali to nije vrhunski sport......".

 

  • Podržavam 12

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2082 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Ne znam kako ovo da kazem a da me mnogi ne shvate pogresno.

Sta ocekivati od ljudi koji se od svoje 5-te godine vrte samo u krug i to im je ceo zivot. Ne znaju da postoji nesto drugo. Normalno je da su pomalo zaostali u odrastanju, puni su kompleksa, sujete i zavisti. Razumem ja da je to vrhunski danasnji sport ali samo vam skrecem paznju na nenormalno odrastanje danasnjeg sportiste.

Ko je pratio trke u staroj Jugi mogao je u Rjeci pred trku na Grobniku da naleti u kafani na Barry Sheene-a kako cirka za sankom, da sedne i porazgovara sa njim a ako treba i popije koju :). Tako da ovo sada su i dalje deca sa +30 godina dok su ranije bili macho muskarci tj vozaci.

Danasnji sport ne dozvoljava to i zato su vozaci ovako felericni, tu mislim i na Rossija, Lorenca i Markeza. Jedan se krevelji, drugi je stalno kivan i ljut, treci ima 37god a idalje se ponasa na nivu tinejdzera od 18.

Volim motogp, nekada mi je bio i posao da ga pratim i praticu ga i dalje ali kako vreme prolazi sve vise naginjem ka Britancima, NW, Ulsteru i Ostrvu man.

Kao sto kaze tocrank, Dunlopu cale poginuo a on se sutra zatvorio u garazu  nasrafio motor sam a prekosutra pobedio pa posle sahranio oca. Znaci emocija, zrtva, pritom zna ako ljosne da sutra nece otici na regularan posao i da nece biti prihoda - ljubav prema motorima. Znam, znam "ali to nije vrhunski sport......".

i imas jos +1 posto nece da moze dva puta

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5829 postova

Na ovo Aresovo izlaganje jedino sto mogu da dodam je da je tako sad u svim profi sportovima. TV i internet su popularizovali sve sportove pa i MotoGP i priblizili ogromnom broju ljudi a raznorazni Ercegi i Ace informacije (i na stranim tv stanicama) su za tu publiku vise nego dobri jer im serviraju i "pikanterije" iz privatnih zivota. Manje vise i mi ovde zbog sveopste prisutnosti vozaca i na drustvenim mrezama i na tv se ponasamo kao da ih licno poznajemo pa kako Svereian rece cak i kao da pijemo kafu sa njima.

 

Ranije smo glumce licno voleli ili mrzeli zbog njihovih uloga a sada se to prosirilo i na sport... Moja poenta je da su svi oni i glumci a ne samo vozaci a nekome malo bolje lezi gluma dok nekom drugom ne lezi uopste. Zato cesto pokusavam da stvari posmatram iz dva aspekta od kojih je jedan cisto vozacki.

 

Jbg lova i cirkus ulaze u sve sportove kada namirisu potencijal pa pogledajte Guy Martina na TT koliko ga gura Dainese pa druzenje sa Rosijem na rancu... Daleko od toga da mi smeta jer mi je bas simpatican lik ali samo skrecem paznju da vec sada a za koju god sigurno ni IOM nece izgledati isto.

 

A Ares je vise nego pogodio metu sa odrastanjem u svetu profi sporta u kojem klinci dobijaju savetnike za PR pre nego sto im brkovi izrastu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5360 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

 

Kakva je deda prekaljena kurva, sad se pruža ruka, skontao da nema više koristi od prepucavanja sa Markezom, a i idealna prilika, jer je završio ispred njega. Sad je on i dobrica, kandidat za predsjednika UN i Nobelove nagrade za mir. Nema, svaka čast.

 

U pravu si, treba da se mrze do kraja zivota, to bi sigurno bilo bolje za sport...

 

Mene lično boli tuki, da li će se oni voljeti ili mrziti, ali mi je draže kad se smješkaju i čestitaju jedni drugima, nego kad se jedni krevelje, a drugi potuljeni. Od njih me interesuje onih 45 minuta, za šta su debelo plaćeni, a njima to ljubav, strast, posao... Već je čovjek objasnio, Rossi je prvi krenuo sa kljucanjem, i sam je priznao da mu je to bila jedina šansa da ih isprovocira, a sad mu to više nije potrebno, pa se pruža rukica. Uostalom, nisam siguran, da li je iskoristio priliku posle dobre borbe, pa u gužvi da mu pruži ruku, jer gdje će nadolazeći prodavač kačketa ( Hvala To Crank) da odbije rukovanje pred tolikom masom ili je ovo bila repriza rukovanja, koje je već ranije obavljeno?! Deda jeste prekaljena kurva, ali i mali je perspektivna kurvica.

 

Slažem se, Rossiju odavno kvalifikacije nisu jača strana, dueli definitivno uža specijalnost, ali problem je što da bi ušao sa nekim u duel, moraš da mu priđeš, deda je znao da je u tom trenutku tanak i zato je pribjegao "onim" metodama. I ni dalje mi nije jasno , da je onako prsao u Maleziji sa Markezom, eej da njega neko dovede pro propuknuća. U duelu je stvarno odličan, iskusan, proračunat, sa više nego dovoljnom dozom bezobrazluka, vrhunskom reputacijom, koristi i najmanju priliku. I to radi veoma atraktivno, pa ti milina gledati kad se sa nekim trga, svi se sjećamo duela ROSSI- Biaggi, ROSSI-Gibernau, ROSSI-Stoner, ROSSI-Lorenzo, ROSSI-Marquez,... dok nam se ostale frikombinacije baš i ne urezuju u pamćenje.

 

Ove godine su se izgleda konačno primirili i opet se vratili samo trkanju. To me raduje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 981 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 Inazuma

I fudbal i polo se igraju na travi.

TT i GP su dva sveta, ali zadatak im je isti, zabavi raju i izvuci joj pare.

Mi se bas lepo zabavljamo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja