Jump to content

Moto Zajednica

Kawasaki KLE 500

Recommended Posts

  • Choda boy rules!!!, 277 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda Varadero XL1000

ajmo da vidimo odakle smo, pa da po tome odredimo mesto okupljanja i rutu za vožnju.

 

1.chiptuning

2.burdjan - Novi Sad

3.Sremac - Kraljevo

4.Gale - Pančevo

5.acazikic

6.marphi

7.Rille

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • bu!, 609 postova
  • Lokacija: Pa
  • Motocikl: Honda Deauville 650

ajmo da vidimo odakle smo, pa da po tome odredimo mesto okupljanja i rutu za vožnju.

 

1.chiptuning

2.burdjan - Novi Sad

3.Sremac - Kraljevo

4.Gale - Pančevo

5.acazikic

6.marphi-Pancevo

7.Rille-Zaječar

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • bu!, 609 postova
  • Lokacija: Pa
  • Motocikl: Honda Deauville 650

inace,meni bi idealno legao neki datum posle 1vog,a ako se dogovorimo za susret pre 1vog,ne garantujem da cu moci da prisustvujem zbog posla...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 79 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: KLE 500

Predlazem turu preko Tare,penjanje na planinu preko Uzica i Mitrovca,a silazak preko jezera Perucac i Bajine Baste,ima lep restoran na reci Vrelo,ima puno toga da se vidi uz put...

Jeste da je blize meni nego Pancevcima,priznajem,ovo je samo predlog.

Mada,nikad nisam bio na Fruskoj Gori,moze i to,samo bi valjlo da se ne poklopi datum (15. i 16. jun)

sa moto skupom u Sarajevu,ni tu nisam nikad bio motorom,ali bice valjda ove godine...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1175 postova
  • Lokacija: S. Venac - Beograd
  • Motocikl: Maca

1.chiptuning - Pančevo

2.burdjan - Novi Sad

3.Sremac - Kraljevo

4.Gale - Pančevo

5.acazikic

6.marphi-Pancevo

7.Rille-Zaječar

8.Rolle-Beograd(malo da vadim prosek "zapadnjacima" :zvizduk: )

 

Meni se isto jako svidjaju Libero-ovi tereni. Dovoljno pitomi za svakog a opet lepi za proci i videti, tako da dajem glas necem slicnom i ako treba da umesto sedenja u nekoj kafani to vreme i novac proteramo kroz auspuh.

P.S. Od 17. do 27.6. sam na moru.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 79 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: KLE 500

Ako nastavimo ovako da se dogovaramo,mozda i uspemo da se provozamo tamo negde

u avgustu,septembru,ko zna,sad su se leta oduzila...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • bu!, 609 postova
  • Lokacija: Pa
  • Motocikl: Honda Deauville 650

tako je,dajte ljudi,hocemo da se organizujemo ili ne? meni bi odgovaralo od 07.06.2012 do.18.6.2012,tad sam free i ne bi mi bio problem tad da se organizujemo.sto se tice mog predloga za rutu...nemam dovoljno iskustva kuda bi mogli da se provozamo tako da vi predlazite a ja cu da glasam :) najbolje bi bilo da nadjemo neku neutralnu teritoriju koja nikom ne bi bila predaleko...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 305 postova
  • Lokacija: Blizu granice!
  • Motocikl: KLE 500

Biće vrlo teško naći termin i lokaciju da svima odgovara, možda bi mogli da probamo da jednom mesečno zakažemo vožnju u različitim delovima države tako da kome odgovara jednostavno se prijavi dok svi koji su zauzeti ili im ne odgovara iz bilo kog razloga sačekaju naredni mesec. Sigurno u početku neće biti više od 3-4 učesnika ali bitno je da se krene i da ljudi znaju termine i odredišta na vreme. Evo za početak predlažem Istočnu Srbiju za naredni vikend ako posluži vreme, znači od 25-27.05.2012 moguća poseta Staroj planini, Romulijani, Rajačkim pivnicama a sve to u kombinaciji recimo sa dolaznom rutom preko Dunavske magistrale(koja baš nije usput Sremcu i acizikiću) i na kraju po želji, ili da odložimo za početak avgusta kada je zaječarska Gitarijada i moto skup sa već predloženim destinacijama za vožnju? Ma može i oba termina što se mene tiče, nije problem.

Ajd samo da se točak pokrene kasnije ćemo se dogovarati u hodu.

Ako nije problem, predložio bih za 22 jun Kraljevo i okolinu, da uklopimo sa Hepicentrom.

Takođe dajte neke želje da li ste za turističku vožnju, off, kombinaciju ili je sve jedno?

Predpostavljam da se nećemo ograničavati na vrstu motora i da su svi dobrodošli nevezano ko šta vozi?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 390 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha TDM 900

Ajde jedno,dva tri pitanja.Tice se podmazivanja lanca. Do sada sam podmazivao castrolovim sprejom i nisam zadovoljan jel se jako lepi baca na sve strane i skupo je, hteo sam da predjem na ulje SAE 90 pa me interesuje da li je isti princip na koji se podmazuje, i koliko cesto se to radi, do sada sam podmazivao na 500km a vozen je po lepom vremenu, da li se lanac i lancanici brze trose ako ga podmazujem uljem. Sve sto sam do sada nasao na forumu i van foruma sam procitao ali nigde nisam nasao odgovore na ova tri pitanja. Hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Choda boy rules!!!, 277 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda Varadero XL1000

Biće vrlo teško naći termin i lokaciju da svima odgovara, možda bi mogli da probamo da jednom mesečno zakažemo vožnju u različitim delovima države tako da kome odgovara jednostavno se prijavi dok svi koji su zauzeti ili im ne odgovara iz bilo kog razloga sačekaju naredni mesec. Sigurno u početku neće biti više od 3-4 učesnika ali bitno je da se krene i da ljudi znaju termine i odredišta na vreme. Evo za početak predlažem Istočnu Srbiju za naredni vikend ako posluži vreme, znači od 25-27.05.2012 moguća poseta Staroj planini, Romulijani, Rajačkim pivnicama a sve to u kombinaciji recimo sa dolaznom rutom preko Dunavske magistrale(koja baš nije usput Sremcu i acizikiću) i na kraju po želji, ili da odložimo za početak avgusta kada je zaječarska Gitarijada i moto skup sa već predloženim destinacijama za vožnju? Ma može i oba termina što se mene tiče, nije problem.

Ajd samo da se točak pokrene kasnije ćemo se dogovarati u hodu.

Ako nije problem, predložio bih za 22 jun Kraljevo i okolinu, da uklopimo sa Hepicentrom.

Takođe dajte neke želje da li ste za turističku vožnju, off, kombinaciju ili je sve jedno?

Predpostavljam da se nećemo ograničavati na vrstu motora i da su svi dobrodošli nevezano ko šta vozi?

 

Lepo si ti ovo zamislio ali mislim da dvodnevne vožnje baš i nisu nešto što bi zaživelo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • čeka dobru titulu, 1363 postova
  • Lokacija: Bečmen, Surčin
  • Motocikl: KTM 390 ADV, VERSYS 650, VF 750 SABRE

 

 

Lepo si ti ovo zamislio ali mislim da dvodnevne vožnje baš i nisu nešto što bi zaživelo.

 

Potpuno se slažem, skratite malo ture (msm, vremenski), odmah bi bilo više zainteresovanih...

 

Ma ja ne mogu dva dana da sastavim na pecanju, a ne na vožnji vožnje radi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 305 postova
  • Lokacija: Blizu granice!
  • Motocikl: KLE 500

OK, ajd onda da organizujemo jednodnevnu vožnju mada će meni lično biti problem doći do recimo Fruške gore i vratiti se u danu. Nego samo neka stvari krenu pa ko može voziće ko nebude mogao čekaće neku narednu, njemu bližu vožnju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1175 postova
  • Lokacija: S. Venac - Beograd
  • Motocikl: Maca

a da probamo npr da organizujemo voznju ka Divcibaru? to je od prilike svima jednake daljine...

Sjajan predlog! Pogotovo ako imamo nekog vodica(Libero?) da nas povede manje opterecenim putevima(+ neki makadam i sl.), mada nisam siguran koliko je to usput ekipi iz ZA. Dunavska magistrala i okolne planine su po meni isto jako dobar predlog ali samo uz kombinaciju sa dobrim vremenom. Inace na jednodnevnim voznjama ne moze daleko da se ode a da prestavlja uzivanje za celu grupu. Meni su ok obe varijante( i 1 i 2 dana) ukoliko mi obaveze dopustaju slobodan vikend.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • bu!, 609 postova
  • Lokacija: Pa
  • Motocikl: Honda Deauville 650

pre neki dan sam gledao mapu kuda bi mogli da idemo...npr da kolega iz NS krene ka BG-u,da se mi Pancevci i kolega iz BG-a nadjemo negde u Bg-u,zatim da krenemo ka Kragujevcu,tu se nadjemo s kolegom iz Zajecara,Kraljeva i Paracina i krenemo ka Divcibaru.ili obrnuto tj da se nadjemo na Divcibaru ,a posle da "ispratimo" kolege do Kragujevca i da idemo kuci...samo...ako se malo angazujemo....ukljucite se u pricu...

 

p.s. ili eventualno da se nadjemo u Arandjelovcu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja