Jump to content

Moto Zajednica

Problem s gasom

Recommended Posts

  • Drug član, 2325 postova
  • Motocikl: Motora bez

Prestao sam da kockam ima dve godine:)Pa mi glup taj nadimak postao,nije vise za mene.Ice jer sam znao da stavim mesecnu zaradu na hokej u singlu i to ladan ko spricer!!!

Sad sanjam i luuuutam,ne znam koji nick da stavim,moram dzeja da menjam,jer je kockar,da zaboraaaaaavim.Serem kao foka,iz auspuha mi curi neka stroka,nemam prednju kocnicu,sediste mi ustinulo moshnicu.Kada kurblu kresnem brzo u prasinu tresnem,al dusa vise od kolena boli kad nisam na mojoj zolji.I wc solji...ljudi moji:)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Šta kažeš..nisi ništa povredio tokom pada?!?!

:)

 

Verzonden vanaf mijn airbus 380 met Tapatalk

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 8-bit, 1774 postova
  • Lokacija: Beočin
  • Motocikl: KTM690 Freeride 250R

Pročitao sam 32 strane sinoć  :)

Probaj kočione klipove malo da išmirglaš, samo da nisi oštetio cilindre. Staviš nove gumice i teraj.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2325 postova
  • Motocikl: Motora bez

Ma pokvario se i glavni kocioni,onaj gore na rucici,puko onaj feder,razvakale se gumice.Kad saberem sve te setove za reparaciju i postarine jeftinije mi da kupim cela kljesta i gl. kocioni,sve novo polovno:)A dobijem i garanciju.Zato ja napisah gore:'kad ce Valjevo'(iz knjige Zarka Lausevica) a u mom slucaju majstor zivi u Valjevu,pa eto:)Ako me razumete sta htedoh kasti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Prestao sam da kockam ima dve godine:)Pa mi glup taj nadimak postao,nije vise za mene.Ice jer sam znao da stavim mesecnu zaradu na hokej u singlu i to ladan ko spricer!!!

Sad sanjam i luuuutam,ne znam koji nick da stavim,moram dzeja da menjam,jer je kockar,da zaboraaaaaavim.Serem kao foka,iz auspuha mi curi neka stroka,nemam prednju kocnicu,sediste mi ustinulo moshnicu.Kada kurblu kresnem brzo u prasinu tresnem,al dusa vise od kolena boli kad nisam na mojoj zolji.I wc solji...ljudi moji:)

 

 Možda da promeniš nick u " pesnik " - idu ti rime od ruke . . . ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2325 postova
  • Motocikl: Motora bez

Ha,pisao sam pesme kao mladji,al ne ovakve gluposti,vec  satro ozbiljne.Ljudima se dopadalo,pazi kad je i muska populacija odobravala.Realno,i to su gluposti :) Ovo sam ispalio iz glave u sekundama.Poeta iz klozeta,tako se to zove:)

 

Savan je najaci,hahahha sta kaze:)

 

Miris jorgovana,

Daytona bruji

Pcela ima tri oci,dzuuuuummm.

 

Haiku za Savana...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Šta bre - dzuuummm?? :D

 

 

Verzonden vanaf mijn airbus 380 met Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 8-bit, 1774 postova
  • Lokacija: Beočin
  • Motocikl: KTM690 Freeride 250R

Pa gde si ti bre ledeni? Vidim motor te jos uvek drzi uposlenog :) lepo ti polir pastu u ruke i ispoliraj te klipove, ima da rade ko novi!

A zato sneg pada, vratio se Boca  :jee1:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2325 postova
  • Motocikl: Motora bez

Pa gde si ti bre ledeni? Vidim motor te jos uvek drzi uposlenog :) lepo ti polir pastu u ruke i ispoliraj te klipove, ima da rade ko novi!

Cekaj,ti mene pitas gde sam :) Gde si ti bio da mi je znati,djavolcicu jedan hahahaa.Jan Bibijane!!!Pobedio si Fluta,ponovo postao dobar decak i vratio se na forum :lol: A bas mi je drago.Nedostajao si i meni i mnogima,znam to,osecalo se.Ima ovde nekih ljudi zbog kojih je forum ono sto jeste...

A ja kao sto vidis,motorista u pokusaju i dalje.Brze beba prohoda.Nesto se pokvari,nesto ja zajebem.Al znam zasto.Nemam dozvolu,dojadili mi lokalni putevi,pa onda cackam mecku u garazi,a sve dotrajalo,malo mu fali.Pa vozim offroad sa ovom sklopocijom.I tako ce biti ne znam dokle.Mislim jedno 7 godina,onda cu da polozim voznju:)Tako sam proracunao nesto...Ma samo da je zdravlja :cirka1:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2325 postova
  • Motocikl: Motora bez

Au camovu mu dasku,ovo ko novo!!!Brzi je jedna kraljina od coveka da znate ako neko nije znao!

Kako lepo belo,nesto volim bela vozila:)Moracu u hirurskim rukavicama ovo da diram.Ima u Kaspera da ga prefarbamo.Sad vencanje moze da bude potpuno.

 

Projekat "Honda na pasteti" zapoceo,svecano objavljujem.Gospodin Konstruktor,Brzi Gonzales i moja malenkost polozise kamen temeljac ovog grandioznog projekta.Ja sam iskopo rupu,i doneo kamen :) Hvala na podrskama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Neće

post-32893-14928807553164.jpg

 

Edit: a neće nj na yutube

 

 

Verzonden vanaf mijn airbus 380 met Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 8-bit, 1774 postova
  • Lokacija: Beočin
  • Motocikl: KTM690 Freeride 250R

Neće

Edit: a neće nj na yutube

 

Verzonden vanaf mijn airbus 380 met Tapatalk

 

Slab vam tamo gore internet.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2325 postova
  • Motocikl: Motora bez

Kod mene oce sve,super su mu filmici,lepi snimci i predeli.I sto je najvaznije ne kukumavci i ne cmizdri.I vozi motor.Gomilu tih avantura pocnem da gledam al smaraju likovi.Te plase se i senke svoje,te ne valja im motel,nedostaje im mama,placu sto je kisa.Pa onda vise gledas kako slinave i snimaju klozete po motelima nego sto voze motorice.Ili tipa voze po autoputevima,sve pravo 4000 km.

Ako neko zna neku dobru moto avanturu nek stavi link.Gledao sam one nase,sto su isli do Japana,super je.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2325 postova
  • Motocikl: Motora bez

E hteo sam da posaljem rezervoar na cinkovanje al sam se setio da nece moci sa onim kljucem i magnetom unutra tako da to otpada.

Jel mogu vizir da ofarbam u crno sa bojom u spreju,nece da ga deformise,istopi il nesto?

 

Edit:Moze,ko ga ebe:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2325 postova
  • Motocikl: Motora bez

E dosta ovih moto avantura,krenuh ja u svoju.Trebace mi srece dosta i stabilni nervi,sto je kod mene najveci problem.Ali eto,krenuh,znam da ce ovi iskusniji da se prekrste sad i kazu ovaj je budala neopevana:)I mene samog je malo strah sta uradih,al eto,napio sam se mnogo sinoc i kada sam ustao ujutru da pogledam motor zatekao sam ovu scenu.

20170501_171630_resized.jpg

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2325 postova
  • Motocikl: Motora bez

Ocerupo sam ga nacisto:)Kako li cu ovo da sastavim sve,nemam pojma.Valjda cu uspeti.Iskoristih priliku da premerim ram po fabrickim specifikacijama i odlican je,gadjaju se sve mere.Ima negde malo rdje,al to ce da ide na peskiranje i onaj powder coating,u crno ko sto je sad.

Najveca muka su bili razni pojedeni i zapekli srafovi.Ko izmisli onaj inbus ebem ga bash.Jos kad stave onaj lepak u navoj da poludi covek.Imao sam jednu maticu koja drzi auspuh,ne da je bila pojedena nego skroz okrugla.Jedva sam je skinuo,uz pomoc cekica i srafcigera.Kuckao sam sat vremena u nju.

Najvise me brinu ovde ovi prednji stapovi,menjao bi ulje ali tu treba i vazduh pod pritiskom trt mrt to necu moci sam nemam aparat za to.

Zadnji amortizer ne shvatam uopste kako radi i sta da mu ja radim,to je sledeca tema na cije proucavanje moram da se bacim.

20170501_171432_resized.jpg

Na sta lici?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2325 postova
  • Motocikl: Motora bez

20170501_171441_resized.jpg

 

Zadnja viljuska je u malom problemu,estetskom.Ovde je nekada pukao lanac i napravio haos,polomio onaj plasticni stitnik i ovu viljusku ulubio ko limenku od piva.Bitno da je cela i nije kriva,samo malo olupana.I zardjala doduse,onako,ne bas malo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2325 postova
  • Motocikl: Motora bez

20170501_171533_resized.jpg

Urednost mi nije jaca strana,moracu na tome da poradim ako zelim da ovo uspe.Ovo je deo haosa.

I da li moze neko da mi kaze,kako se zove alat s kojim se skidaju oni osiguraci sto izgledaju kao neka zica savijena kruzno,ima rupice na krajevima.Ne mogu da skinem zadnji lancanik od nje.Ili neko zna fazon bez tog spec alata da to moze da se skine?Sve sam skinuo,cak i one lezajeve iz kormana,totalna rasturacija:)

Bice ovde pitanja za vas,kako budem sastavljao ovo.Ali to ce da potraje bas,jer cu raditi prema skromnom budzetu,svaki mesec po jednu stvar.Trajace to...Al kad se uradi,uradjeno je.Ako bude posle ovog mog zezanja radio kao ovaj forum ide u delove.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2325 postova
  • Motocikl: Motora bez

20170501_171503_resized.jpg

 

Nek se cedi ulje lagano.Ugledah klip kroz onu rupu de ide auspuh,kao nov je,nema cadji ni nista.Apoteka u agregatu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 8-bit, 1774 postova
  • Lokacija: Beočin
  • Motocikl: KTM690 Freeride 250R
6 hours ago, Dzejev sin said:

I da li moze neko da mi kaze,kako se zove alat s kojim se skidaju oni osiguraci sto izgledaju kao neka zica savijena kruzno,ima rupice na krajevima.

Zovu se klešta za zeger osigurač.

Samo obrati pažnju imaš unutrašnja (zeger za rupu) i spoljašnja (zeger za osovinu).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja