Jump to content

Moto Zajednica

Tura za predstojece praznike (Makedonija, Albanija, Turska..

Recommended Posts

  • Drug član, 1777 postova
  • Lokacija: Sibir

Dragi drugari,

 

vec sam pricao na nasem susretu tokom vikenda nekima plan za turu za vreme predstojecih praznika. Najbitnije je sto smo moj drugar i ja odlucili da idemo na put motorima 10 dana ali jos ne i kuda.

 

Prvi plan je bio: Makedonija, Albanija, Crna Gora, Bosna, Tara i kuci.

 

Bio sam u Albanskoj ambasadi pre dva dana. Tamo sve prima konzul licno! Rekao sam mu da ocu da putujem u Albaniju motorom, da tamo nemam nikog i pitao da li tako mogu da dobijem vizu. On kaze da nema problema ali da vizu necu dobiti pre ponedeljka, sto mi kvari planove. Potegli smo neke veze i dosli do samog vrh, a savet sa vrha je bio NE IDITE SADA TAMO! Ovo me je sokiralo jer sam ja bio siguran da je za nas tamo ok, i siguran sam jos uvek i oticicu na leto tamo MAKR CRKO.

 

Posto smo mi krenuli na vreme sa pripremama za put, 3 dana pred polazak, batalili smo Albaniju i smislili novu varijantu.

 

Plan za sada izgleda ovako: Makedonija, Bugarska, Turska i tamo se nalazimo sa vama za Moto GP... Akcenat ce biti na voznju kroz Tursku, tako ako neko ima iskustva sa tim delom sveta, neka mi napise preporuke i savete...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 666 postova
  • Lokacija: CG

1. Datumski od kada do kada putujes...

2. Valjda Crna Gora, Tara, Bosna...

3. U Albaniji je sve OK, ja sam pocetkom juna tamo...

4. 30.04. dolazi ekipa od 10-oro ljudi iz Siska na splavarenje, a ocekujem i Pabla i jos ponekoga sa ovog foruma...

5. Da li se uopste ide na Moto GP... i

6. Imas moj putopis iz Bugarske i Turske, pa mozes pokupiti ponesto...

 

8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1777 postova
  • Lokacija: Sibir

1. polazak 22 aprila, povratak 2 maj

2. to je bio prvi plan koji je propo zbog viza

3.

4.

5. DA jer smo vec tamo

6. fala

 

:D:D:D:D:D

 

Mi cemo vec biti u Istambulu, tako da mozemo da se nadjemo tamo i da se vratimo zajedno!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1777 postova
  • Lokacija: Sibir

Ja se upravo spakovao i krecem. Ako neko bude dolazio nek se javi da se nadjemo u Istanbulu i da gledamo Rossia zajedno. Imam telefon od Sashe on verovatno dolazi pa cemo se valjda naci. Cujemo se za 15-ak dana...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Nek' vam je sa srecom :D Obradujte nas sjajnim putopisom i zivopisnim slidzama, kad se vratite zivi i zdravi! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1777 postova
  • Lokacija: Sibir

Eto vratili se zivi i zdravi. Ukupno 4000km. Bili i na GP (detaljnije u drugom threadu). Putopis i slike malo kasnije. Samo jedan zakljucak:

 

Turska je prelepa, toliko stvari ima da se vidi da nisam siguran ni da li je godinu dana dovoljno da se obidje cela. Malo smo smanjili rutu jel smo dosta vremena provodili na razgledanje kojekakvih cudesa, ali na kraju krajeva to je i bio cilj. Jedina mana je sto su osnovne zivotne namernice, benzin i pivo, preskupe. Litar benzina 1,8 eura, a zidarac u prodavnici 100 dinara i malo jace.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd
Jedina mana je sto su osnovne zivotne namirnice' date=' preskupe........[b']zidarac[/b] u prodavnici 100 dinara

 

 

:D:D:D

 

Bravo za put! Daj slike!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1777 postova
  • Lokacija: Sibir

Posto nam je tura za Albaniju propala, u sredu smo odlucili da cemo ici u Tursku. Jedino sto smo isplanirali je bilo da cim udjemo u Tursku krenemo ka jugu, da u sledecu subotu budemo u Istanbulu I da u nedelju odemo na GP. Nedelju pred polazak nabavili smo brosure o Turskoj I bili prijatno iznenadjeni sa onim sto smo tamo nasli. Moram da priznam da nisam imao nikakvu predstavu o Turskoj, cak sam o njoj razmisljao kao o zemlji koja je siromasna I daleko iza nas (ako je moguce da je bilo koja zemlja iza nas)!!! Naravno vec na samom ulasku u nju sam shvatio koliko sam pogresio, ali vise o tome cu ispricati u putopisu koji sledi.

 

Krenuli smo u subotu 22 aprila, bez nekog striktnog plana, sto mozda I nije bas pametno, ali je celoj turi dalo dozu avanturizma.

 

Na put smo isli moj drugar Koma, sa Transalpom, I ja sa Africom. Dogovorili smo da se nadjemo ispred Crne kornjace u 10 ujutru, gde je dosao I nas drugar da nas isprati, koji je od ture odustao u poslednjem trenutku.

 

404.jpg

 

Izasli smo na autoput za Nis I dalje nastavili kroz Grdelicku klisuru.

 

404.jpg

 

Isli smo pravo kroz nju a ne zaobilanim putem I mogu vam reci da je to bio pravi potez. Ogromna guzva, los put, svi nervozni, a mi sa endurima smo samo projurili pored njih. Jedan od onih trenutaka: Kako sam ja pametan sto vozim motor . Naravno na granici nikakvih problema, samo prica sa carinicima o motoru.

 

404.jpg

 

U Sofiju nismo ulazili. Ovo je slika na samom prilazu Sofiji. Tu je kranula neka kisica da davi ali nista ozbiljno.

 

404.jpg

 

Nismo isli autoputem, vec smo se opredelili za put koji ide severno, kroz planine preko Pirdopa, Karlovai stigli smo do Stare Zagore. Taj put je fantastican. Odlican asfalt, krivine, pravo uzivanje za voznju motora.

 

404.jpg

 

 

MmQU9_img15547jw.th.jpg

 

Stigli smo Staru Zagoru, prelep gradic, pun lepog sveta I vrlo ziv. Pitali smo taxistu za neki hotel, on ljubazan do besvesti, kaze da ga pratimo I da ce da nas odvede do hotela. Naravno otvorili smo cetvoro oci, da ne bude… Medjutim dovede on nas do hotela 20e soba za nas dvojcu, super soba, sve cisto, novo. Hotel se zove Zheleznik, pa ako vam zatreba pitajte nekog taxistu. Raspremimo se I pravac grad. Naravno zaboravili smo foto aparat. Otisli u restoran, jeli, pili, jedva izasli I ostavili 10e. Posle toga diskoteka, pivo 80 dinara, I udri… Dovukli se do hotela, prespavali I onda opet u onaj restoran u centru grada na dorucak.

 

404.jpg

 

Gradic je stvarno prelep I ako prolazite blizu njega ili vam je usput obavena svratite…

 

404.jpg

 

404.jpg

 

404.jpg

 

Posle klope smo otisli za Haskovo, pa za granicu. Cim smo naputili Staru Zagoru krenula je kisa.

 

404.jpg

 

I naravno ja ne bi bio ja, da mi ne pukne guma. Sva srece pa je vulkanizer radio u nedelu za uskrs.

 

404.jpg

 

404.jpg

 

I evo ga majstor, naravno prljav do guse , a malo I iznad nje…

404.jpg

 

 

Sa zakrpljenom gumom smo nastavili dalje…

 

404.jpg

 

404.jpg

 

 

Usput smo videli puno zanimljivih stvari…

 

404.jpg

 

Na izlazu iz Bugarske smo videli ovaj krst, pa smo malo skrenuli sa puta da se slikamo.

 

 

Crno zdrebe I plavi mac…

404.jpg

 

 

404.jpg

 

 

Evo nas na domak Turske, puni elana…

 

404.jpg

 

Put kroz Bugarsku je bio jako lep, prelepa priroda, gradovi, zanimljivi putevi. Medjutim lako se primeti da je zemlja jako siromasna. Uz put mozete videti niz napustenih fabrika, malih naselja koja su preterano zapustena I skoro napustena. A kiloko nam je bilo lepo kroz nju tek cemo shvatiti malo kasnije, barem sto se finansija tice .

 

Bugarsku granicu smo presli bez zadrzavanja, dok je na Turskoj to potrajalo. Racunajte da ce te izguiti sat vrmena, I da cete proci jedno tri miliona kontrola. Vec na samom ulasku se vidi da je zemlja prilicno bogata. Nema dela zemlje koji nije obradjen. Prvi grad na ulasku je Edirne.

 

Ulazak u Edirne

404.jpg

 

Edirne je prelep gradic, sav u cvecu I zelenilu…

404.jpg

 

Na izlasku ja proucavam mapu I gledam kuda dalje.

404.jpg

 

Posto smo kasno krenuli iz toga dana cilj nam je bio da se spustimo do mora I da tu negde dignemo sator. Zaputili smo se ka Canakalama… Medjutim vec nas je uhvatila noc I po mraku nismo mogli da nadjemo zgodno mesto za sator pa smo odlucili da svratimo u prvi gradic, Gelibolu I tamo potrazimo smestaj…

 

t5QSM_img16270xa.th.jpg

 

mqK1n_img16359nr.th.jpg

 

Vec u prvom hotelu smo saznali da je cena za dvokrevetnu sobu 45e, sto je bilo nezamislivo za nas I budzet koji smo planirali. Raspitali smo se u jos par hotela I svuda isto… Od muke smo morali da odemo do prodavnice kupimo po pivo I da razmislimo sta dalje…

 

404.jpg

 

Pivo je kostalo 2 lire, a za 1e dobijete 1.6 lira pa vi sada racunajte. Misli smo da nas je baja u radnji odr’o. Jos uvek smo gajili nadu. Odluka je pala idemo dalje na jug pa usput trazimo mesto za sator I pitamo po hotelima za cenu. Naravno nigde mesta za sator, hoteli po 45e, I vec kada smo izgubili svaku nadu, nabosmo sobu za 20e. Dobro nije bas soba nego rupa sa dva kreveta I to bez vode.

 

 

404.jpg

 

Ujutru smo stigli do Eceabata I tu se trajektom prebacili u Aziju, u Canakale.

 

n0C12_img16439it.th.jpg

 

404.jpg

 

404.jpg

 

 

Canakale, velik grad, nista posebno, tu menjamo pare jer nam ponestaje benzina. Svracamo na prvu pumpu I sledi shok. Benzin 1,8e!!! Gledamo se I ne verujemo… Sta cemo, sedamo na azdaje I teraj dalje…pravac Ayvacik. Usput svracamo da vidimo Troju…

 

404.jpg

 

404.jpg

 

Moj savet sto se tice Troje: ne idite tamo jer lednostavno nemate sta da vidite. Neko razbacano kamenje po travuljagi, nista specijalno. Mozda je za nekog ko je proucava istoriju to ekstra zanimljivo, ali verujte mi nema sta da se vidi, osim mozda konja, kojeg mozete da vidite I ako ne platite kartu.

 

Ulazimo u Ayvacik…

 

404.jpg

 

Na karti vidimo simbol da na 19km ka jugu ima nega stara gradjevina, koja se nalazi na moru I odlucujemo da odemo tamo. Kada se taj gradic stvorio pred nama jednostavno smo zanemeli od lepote. Nisam siguran da li ce vam slike docarati valjano, ali u svakom slucaju ne propustite nikako tu lokaciju, sto zbog nje samo, a sto zbog necega na sta smo slucajno nabasali malo kasnije. Videcete sta…

 

Ovo je stari most koji je vodio ka ovom gradicu…

404.jpg

 

Most I gradic na brdu u pozadini…

AKBO1_dscn52433ix.th.jpg

 

Sam ulazak u gradic…

404.jpg

 

Strme kaldrmisane ulice vode ka vrhu, na kome se nalazi prva dzamija napravljena u Izmirskoj oblasti

vYIdm_dscn52466mq.th.jpg

 

 

404.jpg

 

 

Usput mozete primetiti ulicne prodavce kojekakvih marama I slicnih stvari. Osecao sam se ko Magelan dok sam vozio uzbrdo po ovoj kaldrmi. Duva neki vetar, marame se vijore, ma ko u filmu Indijane Jonsa. I jos jednom sam shvatio zasto zelim da vozim enduro: da bi mogao da putujem I istrazujem I stignem gde god pozelim.

 

404.jpg

 

Odmah tu je bila ova fantasticna kafanica u koju smo jednostavno morali da svratimo…

ju1kh_dscn52563tx.th.jpg

 

Napustamo taj gradic I krecemo pogresnim putem. Naravno bio je samo pogresan put za Izmir, ali se pokazao kao pravi put za nesto drugo.

404.jpg

 

404.jpg

 

Putic vodi do obale mora, do malog ribarskog gradica… Necu nista vise da kazem pogledajte slike pa prosudite sami. Meni je ovo jedno od najlepsih mesta na kojima sam bio…

 

 

M5IMK_img16479ua.th.jpg

 

404.jpg

 

rzV9t_img16526mq.th.jpg

 

 

Naravno I ni tu kafanu nismo mogli da propustimo… Tu smo upoznali vlasnika kafane I malo pricali sa njim, pitali ga sta da vidimo, kuda da idemo. Dao nam je par korisnih saveta, kuda I sta, ali najbolje od svega sto je rekao bilo je “Follow your nose”… Reko on nas je I doveo do ovde (mislim nos) sigurno ce nas odvesti na jos mnoga lepa mesta, pa nek bude tako.

 

Polako nam je dan prosao pa smo napravili plan da podignemo sator u Ayvaliku nekih 100km odatle.

 

Lep gradic…

PbwEA_img16565tm.th.jpg

 

Trazimo mesto za sator…

404.jpg

 

I konacno smo nasli. Na samoj obali mora, pescana plaza, ma milina… Kako nam je ovo bila prva noc da kampujemo, malo smo bili zabrinuti za svoju bebednost, sa obzirom da smo kampovali bas na zabacenom delu… Kasnije se ispostavilo da za tako nesto nije bilo nikakvih osnova. Pre polaska na put sam se plasio da nas ne opljackaju, da nam ne ukradu motore, a na kraju puta sam shvatio da su sanse za tako nesto 1000 puta vece u Srbiji nego tamo…

 

404.jpg

 

Nas smestaj

404.jpg

 

I naravno prelep pogled iz “sobe” koji se ne moze platiti nikakvim parama…

404.jpg

 

Ctbvo_dscn52605kf.th.jpg

 

RGa6r_img16753iu.th.jpg

 

404.jpg

 

404.jpg

 

Krecemo ka Izmiru I planiramo da tamo provedemo ceo dan… Ne idemo glavnim putem, nego okolnim koji nam je preporucio gazda kafane. I onako smo planirali da idemo tuda…

 

Prolaziomo opet kroz Ayvalik

404.jpg

 

ElxBD_img16881on.th.jpg

 

404.jpg

 

Krecemo obilaznim putevima I stranputicama…

 

404.jpg

 

404.jpg

 

404.jpg

 

404.jpg

 

404.jpg

 

404.jpg

 

404.jpg

 

404.jpg

 

404.jpg

 

404.jpg

 

404.jpg

 

404.jpg

 

404.jpg

 

404.jpg

 

404.jpg

 

404.jpg

 

404.jpg

 

Stizemo u Izmir…

404.jpg

 

404.jpg

 

404.jpg

 

Evo sta im vozi murija

404.jpg

 

404.jpg

 

404.jpg

 

404.jpg

 

jX62I_img17465nr.th.jpg

 

404.jpg

 

Sve u svemu jako lep grad. Dosta podseca na Solun. To im je treci grad po velicini. U brosuri smo videli da blizu Izmira imaju cuvene termalne vode. Naravno odlucujemo se da idemo tamo I pravac Cesme.

 

404.jpg

 

 

Tu nalazimo super mesto za sator.

 

Ali pre toga se malo divite mojoj masini

404.jpg

 

404.jpg

 

Evo kako izgleda gradic po danu…

404.jpg

 

404.jpg

 

Posto se budzet smanjuje ogromnom brzinom, kupujeno hranu u samoposluzi, stavljamo na motor I nadamo se da cemo usput naci neko lepo mesto da napravimo piknik.

 

Malo voznje

404.jpg

 

 

I eto nas 

 

404.jpg

 

404.jpg

 

404.jpg

 

Evo da se divite jos malo…

Lw48X_img17739vz.th.jpg

 

Posle dorucka nastavljamo dalje ka Ilidzi u nadi da cemo naci termalne izvore…

Inace tu su sve kuce prelepe…

404.jpg

 

404.jpg

 

Dolazimo pred Sereton, ostavljamo azdaje, pitamo za mineralne izvore I kazu 18e po coveku. Posle dve noci mucena po satorima, po vetru koji nas zamolo nije oduvai I posle dva dana ne kupanja odlucujemo se za Sereton. Usli smo u 12 a izasli u 6 .

 

Ovo sam ja kako uzivam…

404.jpg

 

Slika u fazonu, ja sam Rotvajler I ovo je moj bazen

404.jpg

 

E onda smo se ispruzili I malo dremnuli

404.jpg

 

I izasli ko novi

404.jpg

 

Posle ovoga krecemo za Kusadasi, ili kako smo ga mi prekrstili u Budvu.

 

Usput nailazimo na ovu zanimljivost, ma sta god to bilo I sta god su hteli sa tim da urade…

404.jpg

 

I stigosmo

BUxr5_dscn53458ms.th.jpg

 

Tu smo trazili hotel, ali su svi bili preskupi, iako smo otisli dosta od obale. I onda pitamo neku zenu gde mozemo da nadjemo neki jeftin hotel, ona pozove nekog klinca, kaze evo on ce sa vama motorom da vam pokaze, samo ga vratite nazad . Tako I bi. Smestili se I pravac grad. Opet bez aparata…

Tu dosli do nekog malog fast fuda sa njihovi nazovi cevapima. Pojedosmo dva I po pivo. Dadosmo 14e I ostali gladni. Prilazi nam frajer, odusevljen sto putujemo motorima jer I on vozi Transalpa. Kaze on je vlasnik fast fuda I pita cemo da popijemo po caj. Mi se gledamo I kazemo mu da nepijemo caj nego pivo. Vraca se baja I donosi nam pivo. Podeli jedno u dve case. Jbg. Iz price sa njim smo saznali da konobari tu imaju platu 200$. Nikako nam nije jasno kako mogu da zive tamo sa tim, jer je sve preskupo. A da, takodje nam je rekao da nov Transalp kosta 10 000eura!!! Odlucujmo da se vratiomo u hotel jer ako nastavimo po gradu, smo mozemo da potrosimo pare.

 

Ujutru prodavnica I dorucak na terasi. Imaju super flasice za Koka Kolu, one retro…

404.jpg

 

Idemo do mora na jutarnju kafu

404.jpg

 

404.jpg

 

Tu pravimo plan za dalje… Idemo u Efes, pa u Pamukale…

 

Efes je ludilo. Necu da davim sa istoriom ali ako nekog zaintrigiraju ove slike neka potrazi na netu malo o tome. Grad je bio ogroman, I ljudi su tamo ziveli kulturnije nego mi ovde u Beogradu. To morate videti, za razliku od Troje…

 

404.jpg

 

404.jpg

 

404.jpg

 

Japanci, sta reci…

404.jpg

 

Slutite li sta se ovde radilo…

 

UHJWG_dscn53653dq.th.jpg

 

Obratite paznju na nogu. Prepoznajete li znak…

G4iF2_dscn53712hw.th.jpg

 

404.jpg

 

M0JZ4_dscn53828vd.th.jpg

 

Jedna slika vredi hiljadu reci…

404.jpg

 

Iz Efesa pravac Denizli pa Pamukale…

 

404.jpg

 

Par slika iz prelepog Denizlija

404.jpg

 

404.jpg

 

404.jpg

 

Posle denizlija ima jos 17km do Pamukale. Planirali smo sator ali nas tamo presrece lik I nudi nam sobu za 25 lira ili oko 15e za nas dvojicu. Odmah smo prihvatili. Odvede on nas do svog hotela, a ono ekstra luksuzno. Bili smo sretni ko kucuci. Evo pogled sa nase terase na dvoriste..

404.jpg

 

Ustajemo rano, jer je petak, a u subotu treba da smo u Istambulu. Do Istambula nam je ostalo 700km. Planirali smo da dodjemo na 100km od grada I dignemo sator, rano ustanemo, nastavimo za Istanbul I ceo dan ga razgledamo, uzmemo sobu, prespavamo I na GP.

 

A pre puta treba da obidjemo cudo nevidjeno od Pamukala. Evo kako izgledaju…

 

404.jpg

 

VlcL7_img18555zx.th.jpg

 

LBz65_img18589xe.th.jpg

 

404.jpg

 

JnmZM_dscn54168pb.th.jpg

 

404.jpg

 

404.jpg

 

404.jpg

 

I tu imaju ostaci drevnih gradova

404.jpg

 

Posle razgledanja krecemo put Istanbula..

 

404.jpg

 

I usput se desava zanimljiva stvar. Vozimo mi normalno I bas nesto razmisljam u sebi kako nigde nema murije usput. Kad eto ne prodje ni 3 minuta zaustavlja nas murija. Radar. Kaze ja is’o 113 a Koma 102. Teraju nas da potpisujemo kojekakve papire ali se mi odbijamo jer nista ne razumemo. A kasnije smo shvatili da nam se isto hvata, potpisali ne potpisali. Na ulasku u Tursku dobijete jedan papir za vozilo sa kojim ste usli. Taj papir morate da cuvate I da ga date na izlazu. E tu vam upisuju kazne. Nas dvojca svako po 100 eura, pa vi sad vidite. Mi vise nismo prelazili 80km/h. Sto I nije bilo lose jel su motori trosili 4,5l ! Ja se jos pravio pametan da mi pokazu radar da vidim koloko sam is’o, ali ne vredi, mos se slikas.

 

404.jpg

 

Vozimo dalje I gledamo kartu, I planiramo ‘de cemo sator. I odlucimo da predjemo ovo brdo, odatle ima jos 200km do Istanbula, tu cemo. Medjutim, kada smo presli brdo, tu vec krecu zgrade ulice I ne prestaju do Istanbula. I sta cemo, idemo do Istanbula. To je naravno trajalo prilicno, zbog ogromne guzve. Stigli do Istambula, nasli stari deo grada, opet nam taxista pomogao, I krenusmo da trazimo hotel. Prvi na koji smo nabasali, pored sebe ima policijsku stanicu sa naoruzanim cuvarima ispred sa jedne strane I Mc Donalds, sa druge strane. 35 evra sa doruckom za nas dvojicu. Ako idete motorom za Istanbul, mislim da bolje od ovoga nema, barem sto se bezbednosti motora tice…

 

Prespavali smo tu I ujutru se nasli sa Sashom I suprugom mu I sa Ivanom. Kisa ubi.

 

404.jpg

 

Forumasi

404.jpg

 

Svi na okupu

404.jpg

 

Mi smo mislili da smo smekeri, a ova dvojca krenuli za Indiju

404.jpg

 

404.jpg

 

404.jpg

 

404.jpg

 

 

Svanulo je I to jutro, krecemo na GP…

 

404.jpg

 

404.jpg

 

404.jpg

 

404.jpg

 

Svi cekamo da platimo putarinu

404.jpg 404.jpg 404.jpg 404.jpg 404.jpg 404.jpg

 

Dnevna soba na dva tocka

404.jpg

 

404.jpg

 

Pred trku GP, avio akrobacije. Lik nije normalan sta je sve radio…

5gxDB_img20025pf.th.jpg

 

Spremili smo se da navijamo za sampiona

404.jpg 404.jpg

 

Imam filmic sa trke samo, jos samo da vidim kako da ga uploadujem.

 

I povratak nazad…

404.jpg

 

A da... Ljudi moji da vi vidite kako voze po Istanbulu, krstili bi se i nogama i rukama. Ljudi jednostavno nisu normalni. Vrhunac je bio kada smo se vracali sa GPa. Mi stojimo na semaforu i pored nas prolazi taxi i udara coveka, pesaka, bukvalno pola metra pored nas. Baca ga i potom ga pregazi. Izlazi taxista iz kola izvuce nesrecnika ispod kola, i pritom se dere, seda nazad u kola i pravac dalje. Mi u cudu! Videli policajca ispred dosli do njega i pokazali mu sta se desava i on nekako uspe da zaustavi taxi. Neverovatno. Bilo je jos neverovatnih situacija, ali da znate ako odete tamo, racunajte da su za njih motori i pesaci bukvalno nevidljivi.

 

U ponedeljak smo ustali rano I krenuli kucama. Vreme…

jCaXe_img20215uv.th.jpg

 

Stigli smo u rodnu nam Srbiju I Crnu Goru, pa velimo valja se da se prezalogaji…

404.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1777 postova
  • Lokacija: Sibir

Crkoh dok sam ovo napravio. Nisam ni procitao kada sam zavrsio tako da je sigurno puno gresaka. Ispravicu neki drugi dan, sad nema sanse. Imam jos par komentara pa to ostavljam sve za neki drugi dan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

Dane, KOJE OSVEZENJE!!!!

 

Procitao sam vam putopis u dahu! Drzim se iz sve snage za stolicu da sad ne krenem....bilo gde!!

 

Ovako se bre prave i pisu putopisi!!!

 

Dubok naklon od mene!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5348 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Ljudi svaka cast!

 

Moj ne naklon sto bi rekao Djura nego divljenje,ustvari nemam rijeci,jos kad pomislim da ne mogu da sjedem na motor prije ljeta,pa sad cu da pojedem monitor!?

 

Sve najbolje i nadam se da nas jos mnogo puta ovako obradujete!?

 

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

Pa....evo ,sad ne znam shta da ti kazzem..... :shock:

Ma vama momci treba oduzeti te Honde i drzzati Vas zatvorene u kuci!!!!

A ne ,tamo da nama ovdi cure bale...jel'to u redu,ha? :evil:

 

ps...ili da sl.put povedete i nas...obichne :oops: ?

A?

Supermeni?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR
Dane' date=' ajde kad malo vremena uhvatis, postavi i troskovnik...[/quote']

 

E da, to sam i ja taman hteo da pitam...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja