Jump to content

Moto Zajednica

Tura za predstojece praznike (Makedonija, Albanija, Turska..

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 666 postova
  • Lokacija: CG
Dane' date=' ajde kad malo vremena uhvatis, postavi i troskovnik...[/quote']

 

E da, to sam i ja taman hteo da pitam...

 

A dje si ti Pablo, crni sine...

Opet te nema, a ni mojih DVD-ja...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

 

A dje si ti Pablo' date=' crni sine...

Opet te nema, a ni mojih DVD-ja...[/quote']

 

Bice mene, a DVD-jevi upravo putuju ka tebi ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 681 postova
  • Lokacija: Podgorica - MNE
  • Motocikl: BMW S1000XR

dane, extra putopis, a kako vam samo zavidim na onom banjanju kad ste usput zaradili 200 eura radarske kazne :D

p.s. salji mi ono na PP :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1777 postova
  • Lokacija: Sibir
Dane' date=' ajde kad malo vremena uhvatis, postavi i troskovnik...[/quote']

 

Evo ovako, sto se troskova tice.

 

Cela tura je nas dvojcu kostala malo vise od 500 eura po coveku. Ovde se ne racuna kazna koju smo platili za radar, po 100e.

 

U Bugarskoj je sve dosta jeftino, tako da treba razmisljati o bajk turama po njoj. Na samom ulazu u Bugarsku imate benzinsku pumpu gde je gorivo 0,75 eura. Spavanje je 10e po coveku, klopa u restoranu sa picem je stvarno dzabe, 10 eura da se dvoje lepo najedu i napiju. U medju prostoru izmedju Bugarske i Turske, imate jos jednu pumpu sa gorivom po ceni od 0,75e. Nazalost mi smo ovo tek u povratku saznali...

 

Sad malo o Turskoj. Mislim da smo prilicno novca ustedeli sto smo bili van sezone, tj u ovom periodu u kom smo bili. Smestaj je skuplji i treba se potruditi da se nadje nesto povoljno. Kao sto ste videli u putopisu, dve noci smo spavali u satoru. Veliko je pitanje da li bi mogli na tim mestima da dizemo sator da je bila sezona. Gorivo sam vam vec rekao 1,8e. Pivo u prodavnici 1,25e. Hrana po radnjama skuplja nego ovde, ali ne drasticno. U Istambulu smo imali super hotel, odmah pored policijske stanice, sa naoruzanim cuvarima, tako da je za motore prilicno bezbedno, stoga moja preporuka. Hotel se zove Ebru i imaju sajt www.ebruhotel.com (koji izgleda ne radi). Nalazi se u ulici M. Kemal Pasa Cad.

 

Jos jedna bitna stvar koju sam zaboravio. Asfalt po Turskoj je jako cudan. Izgleda kao smirgla, tj kamenje velicne 1-1,5 cm viri iz njega, tako da bukvalno JEDE gume. Ja sam krenuo sa potpuno novom gumom i zadnja se istrosila do pola. Mom drugaru, koji je krenuo sa prilicno dobrom gumom, istrosila se skoro do kraja. Tako da imate to u vidu, da ne bi doveli sebe u nezgodan polozaj.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja