Jump to content

Moto Zajednica

15. MOTO SUSRET UMAG (12. - 15. MAJ 2016)

Recommended Posts

  • Samo nek je neki cirkus, 791 postova
  • Lokacija: Ljubljana, Slovenija
  • Motocikl: BMW R1250RS Triple Black

Rezervisano   :na_glavi: 

Dođite u čim većem broju.

 

JbrIfl.jpg

 

"

MK STAAARI ROKERI - Umag
Vas poziva od 12.05. - 15.05.2016.g.  15. moto susret u na uobičajenoj lokaciji u Kampu Stella Marisu u Umagu !

Detaljne informacije slijede naknadno!
www.staaarirokeri.hr 

COME IN PEACE, HAVE FUN AND MAKE NOISE, OR STAY AT HOME !

 

"

 

 

Predlažem da se napravi lista onih koji ove godine stižete u Umag i svako je posle rezervacije samo dopuni, da se lakše nađemo i "identifikujemo"  :takoje: .

 

 

LISTA:

 

- Ćale (od petka do nedelje)

-

-

-

-

-

.

.

.

.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

ne sumnjam da je to u dobroj vjeri napisano samo iz iskustva znam da je sve vec uhodano, svi svakoga nađu. Slovenci Srbe, Srbi Srbe, Ja sve vas i to je to.

možda, možda da predložiš da se u subotu u neko vrjeme i na nekom jasnom mjestu skupe clanovi foruma  ( i drugi ) koji to žele pa da se napravi vožnjica npr. do Pule sa usputnim zaustavljanjima u Porecu, Rovinju, Limskom kanalu, Fažani i da se na kraju razgleda Pula.

nisam ni ja mislio ništa loše samo sam bio konstruktivan. 

pozdrav Cale.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1363 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

Ja sam išao putem Novi Sad - Romanija - Sarajevo - Jajce - Bihać - Plitvice- Senj - Rijeka - Umag i put je prelep u svim delovima

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 255 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Balansero

'bi ga, mi smo išli 10 dana preko Makedonije,Albanije,C.Gore do Bihaća pa kao Djeneral dalje :moto3: ,kao pravi :popovanje:

I kao što reče Mile, nema potrebe za spiskovima, ni jedan ruky se još nije izgubio

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 290 postova
  • Lokacija: reci dje si i eto me tu sam
  • Motocikl: s1000xr

Mnogo sam se naslusao o ovome susretu i eto ove godine ako bude vremena i ekipe plan mi je posetiti ga

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

ne želim sada mrsiti muda i daleko od toga da moto susret u Umagu nije vrhunski ali moto susret u Puli u organizaciji MC Twin Horn.a po mojim ( znaci subjektivnim mjerilma ) je ipak moto susret za klasu iznad. 

traje duže, pozicioniran je savršeno tako da ne smeta nikom živom, puno je veci, sadržajniji po organiziranim aktivnostima za sudionike susreta a i Pula nudi više svega negoli Umag. 

jedina zamjerka je što je s kraja augusta  pa je putovanje iz daljih gradova do Pule malo znojnije.

koga zanima, http://www.croatiabikeweek.com/index.php/hr/

ne navlacim nikoga na dolazak ali dobro je znati da ovo postoji i da je jedan od vecih motot susreta.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Samo nek je neki cirkus, 791 postova
  • Lokacija: Ljubljana, Slovenija
  • Motocikl: BMW R1250RS Triple Black

Mozda zbog kise :) Jos malo ...

 

Ko sto kaze Mile, ko se ima naći, naće se. Ne sumnjam da se nećemo naći. Samo ti planiraj i dođi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: BMW GS 1200 LC ADV

Ja sam išao putem Novi Sad - Romanija - Sarajevo - Jajce - Bihać - Plitvice- Senj - Rijeka - Umag i put je prelep u svim delovima

 

predlog za malu korekciju ali mnogo lepu vožnju: Jajce - Bihać - Plitvice- Senj - Starigrad (Paklenica) - Karlobag - Senj - Rijeka - Plomin - Pazin - Umag 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

Može li nešto više o samom smeštaju?

Voleo bih da dodjem ove godine...

evo ja cu. sam susret je u kampu Stella Maris. kamp je infrastrukturalno uređen do bola tj. ima sve za ugodan boravak. sanitarne cvorove sa toplom vodom, mjestima za šatore u hladovini, strujom i ........

samo preko puta kampa ( pređeš cestu ) nalazi se apartmansko naselje u depadansama i to ima ih mali milion. sobe, kuhinja, balkoni, sanitarije i .......

u tom djelu depadansi prema južnoj strani je more - plaža i u to vrijeme pogodno je za kupanje.

u samom naselju nalaze se obiteljske kuce i svaka nudu apartmanski smještaj, dosta tih kuca ima vlastite bazene i prve su udaljene od kampa nekoliko stotina metara. 

cijelo to podrucje je dobro organizirano, cisto i uredno.

ako nisi neka rokercina ovisna o decibalima muzike onda bolje ne u kampu zbog vlastite komocije.

grad Umag je od kampa ( centar tj. stara gradska jezgra na pet minuta motorom, autom ili deset minuta biciklom. 

postoji i šetnica uz more ( i to preporucujem ) kojom ste za pola sata u centru.

od 1 - 10 za susret u Umagu dajem ocjenu 9.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

 

Ja sam išao putem Novi Sad - Romanija - Sarajevo - Jajce - Bihać - Plitvice- Senj - Rijeka - Umag i put je prelep u svim delovima

 

predlog za malu korekciju ali mnogo lepu vožnju: Jajce - Bihać - Plitvice- Senj - Starigrad (Paklenica) - Karlobag - Senj - Rijeka - Plomin - Pazin - Umag 

 

ceš ti doci? ekipa? meni je sam susret vec dosadan ali da se ode negdje na nešto ( Motovun, Livade i sl ) to bi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1518 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

 

Može li nešto više o samom smeštaju?

Voleo bih da dodjem ove godine...

 

evo ja cu. sam susret je u kampu Stella Maris. kamp je infrastrukturalno uređen do bola tj. ima sve za ugodan boravak. sanitarne cvorove sa toplom vodom, mjestima za šatore u hladovini, strujom i ........

samo preko puta kampa ( pređeš cestu ) nalazi se apartmansko naselje u depadansama i to ima ih mali milion. sobe, kuhinja, balkoni, sanitarije i .......

u tom djelu depadansi prema južnoj strani je more - plaža i u to vrijeme pogodno je za kupanje.

u samom naselju nalaze se obiteljske kuce i svaka nudu apartmanski smještaj, dosta tih kuca ima vlastite bazene i prve su udaljene od kampa nekoliko stotina metara. 

cijelo to podrucje je dobro organizirano, cisto i uredno.

ako nisi neka rokercina ovisna o decibalima muzike onda bolje ne u kampu zbog vlastite komocije.

grad Umag je od kampa ( centar tj. stara gradska jezgra na pet minuta motorom, autom ili deset minuta biciklom. 

postoji i šetnica uz more ( i to preporucujem ) kojom ste za pola sata u centru.

od 1 - 10 za susret u Umagu dajem ocjenu 9.

Hvala Mile...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

Mile, šta je interesantno u tim Livadama ? U Motovunu sam bio jednom prilikom i stvarno je interesantno. 

Motovun je stari istarski gradic smještenna vrhu brda ili bolje reci zbijen. vidio si i sam. stara arhitekrura a pogled 360 okolo. Livade je jedno selo na drugom brdu, međusobno ih djeli prometnica prema Buzetu. 

interesantno je to da je dobra domaca hrana širokog izbora i uglavnom autohtona istarska. podrucje je bogato tartufima i tamo ih prodaju svježe ili u ugostiteljskim objektima kroz jela koja su sa njima napravljena.

poslje rucka sa tartufima kurac ti stoji ko buzdovan i samo ceka da nešto nabije. ljepa je priroda u okolini i cestovna povezanost sa Porecom, Buzetom i Bujama je odlicna a ta mjesta si isto tako ljepa i interesantna za pogledati. ako od tuda ideš prema Puli dobra je cesta za malo bržu vožnju po đirima. 

u stvari napisao sam Motovun i Livade tek tako jer mi je prvo palo na pamet a u stvari sve u okolo je ljepo za vidjeti. Trst je blizu, cca pola ure vožnje pa i ljepa destinacija za ubiti popodne i popiti dobar expreso.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: BMW GS 1200 LC ADV

 

 

Ja sam išao putem Novi Sad - Romanija - Sarajevo - Jajce - Bihać - Plitvice- Senj - Rijeka - Umag i put je prelep u svim delovima

 

predlog za malu korekciju ali mnogo lepu vožnju: Jajce - Bihać - Plitvice- Senj - Starigrad (Paklenica) - Karlobag - Senj - Rijeka - Plomin - Pazin - Umag 

 

ceš ti doci? ekipa? meni je sam susret vec dosadan ali da se ode negdje na nešto ( Motovun, Livade i sl ) to bi.

 

 

Ne znam još, ali mogli bi se dogovoriti da vozimo malo po divnoj Istri...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

baš u to vrijeme mi dolaze LošmiCapo, Mikulanac i još cetvero iz BGD.a pa cemo organizirat neku edukativnu vožnjicu. Lošmi  Capo inace ima naj vrjeme na adi Hulji pa da provjerimo. možemo i otici pred njih do Dubrovnika, ustvari meni je to i u planu ovako i onako.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: BMW GS 1200 LC ADV

baš u to vrijeme mi dolaze LošmiCapo, Mikulanac i još cetvero iz BGD.a pa cemo organizirat neku edukativnu vožnjicu. Lošmi  Capo inace ima naj vrjeme na adi Hulji pa da provjerimo. možemo i otici pred njih do Dubrovnika, ustvari meni je to i u planu ovako i onako.

E, to je mnogo interesantnije od moto skupa... stavljam u kalendar  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 227 postova
  • Lokacija: SOMBOR VOJVODINA
  • Motocikl: cb600 Hornet

Malo je splasnuo entuzijazam oko odlaska na moto skup u Umag,Sa razlogom ili ne,ne znam.Ima li nekakav razlog sto je to tako?

mozda se spremaju masine za dug put :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja