Jump to content

Moto Zajednica

15. MOTO SUSRET UMAG (12. - 15. MAJ 2016)

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Beograd-KARABURMA
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADVENTURE LC 2015god, Piaggio Liberty 125ccm 2000god.

baš u to vrijeme mi dolaze LošmiCapo, Mikulanac i još cetvero iz BGD.a pa cemo organizirat neku edukativnu vožnjicu. Lošmi  Capo inace ima naj vrjeme na adi Hulji pa da provjerimo. možemo i otici pred njih do Dubrovnika, ustvari meni je to i u planu ovako i onako.

Nije na adi Huji vec na Navaku Mile care heheheh,tj od mrcina kao sto je GS....

Sladoled vec dobro poznat se nikako ne propusta ali te ne bih savetovao da castis Mikulanca jer neces imati dovoljno love :tras2:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Beograd-KARABURMA
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADVENTURE LC 2015god, Piaggio Liberty 125ccm 2000god.

Doduse daleko slabije od mnogih trkaca sa Navaka ali se bar nauzivamo taj dan na stazi...

Nemamo sta proveravati,tvoj BMW je klasa za mog :BMW2:

Ali,valjalo bi da dodjes do Dubrovnika pa da zajedno odvozamo magistralu :jee3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 718 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: X8

 

Ima i sladoled, u Puli, tamo kod Stoje... ;)

tako je majstore, jedan od boljih koje smo probali?

 

Odlican. Ipak mora se stalno proveravati kvalitet. Ove godine u 6-7 mesecu :) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 303 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki GSF650S

Vidim "Čika" mile je tu, ekipa se neka sprema, ja bih samo dao mali predlog za one koji neznaju koim bi putem, dok sam drumario sa jedinim Bikerom sa kojim sam mogao sve(neki ga znaju iz Putopisa "riba zvana Vanda" dosta ljudi je to čitalo no nebitno sada , I Da peglamo  , i Da uživam u pogledu i da nam nikada nije bilo važno hoćemo li stići u planirani sat pa čak i dan. negde(što ponekad ume biti poseban smor, kada ideš sa ekipom, koja ima plan puta, kao da ga je pisao General WAR iz odeljenja "istraživanja ruda i gubljenja vremena" oni stariji će znati koji je to lik iz Alana Forda)I da nas je uvek neka ludačka sreća pratila i oko vremena i oko svega i svačega, mislim uglavnom,na susrete sa Dobrim i dragim ljudima koji su nam znali u po noći obezbediti vrhunski smeštaj , ili već .. Za Umago smo išli, (pričam za NS.BG, i valjda isto južna pruga može...NS.Fruška, Ruma, Kuzmin, Prelazak u Bosnu tj R.S, Modriča etc, do Banja luke, A onda kroz razgovor sa čika miletom , koliko sam razumeo i za njega jedna od najlepših deonica uopšte , DOLINA UNE, Do Bihaća, Pa prema Plitvicama, neznaš šta je lepše krivine ili pogledi, i izlazak na čuveni Vidikovac iznad Senja(ko ga prvi vidi"mislim na more" svaka mu dala) Spuštanje u Senj, Senj-Rijeka, mada i tu može da se pravi male de tur izmad rijeke kroz mala istarska sela, pa se sputiš do Učke...a onda nemoram da objašnjavam dalje...Eto tako...i Veliki pozdrav Miletu još uvek pamtim njegovo gostoprimstvo, koje mi je na srcu ostalo.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Old Fart, 86 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: Honda NT700 VA

nešto mi Trike3 spava

 

Program: ČETVRTAK  - obilazak vinskih podruma    - Party dobrodošlice

 

PETAK – obilazak vinskih podruma  Glazbeni program   - Slainte Ol Friend - Stilo   - Cowboys from hell   - BRKOVI    - ZUCCHERO FORNACIARI tribut band   - Slainte Ol Friend

 

SUBOTA - Panoramska vožnja - Foto contetst Renco Kosinožić - Izbor najboljeg prerađenog  motora na susretu Glazbeni program - Take it DeeDee - Amused to death - Baltazar - Stripties - 24 PESOS - Magic Seventies - Take it DeeDee

 

SMJEŠTAJ I CIJENA:

TERMIN: 12.05. – 15.05.2016. – sudionici mogu doći i ranije; već od 05.05.2016., te otići kasnije; najkasnije do 23.05.2016.

Naselje Polynesia     

  • apartman za 3 osobe do 13/05: 221,00 kn  (29,00 €) najam apartmana po danu
  • apartman za 3 osobe od 14/05: 266,00 kn  (35,00 €) najam apartmana po danu
  • apartman za 4 osobe do 13/05: 291,00 kn  (39,00 €) najam apartmana po danu
  • apartman za 4 osobe od 14/05: 336,00 kn  (44,00 €) najam apartmana po danu
  • na navedene cijene, za rezervacije izvršene do 01/05/2016, odobravati ćemo 10% popustaNaselje Sol Katoro
  • apartman za 4 osobe do 13/05: 353,00 kn  (47,00 €) najam apartmana po danu
  • apartman za 4 osobe od 14/05: 442,00 kn  (59,00 €) najam apartmana po danu
  • apartman za 5 osoba do 13/05: 442,00 kn  (59,00 €) najam apartmana po danu
  • apartman za 5 osoba od 14/05: 530,00 kn  (70,00 €) najam apartmana po danu
  • na navedene cijene, za rezervacije izvršene do 01/05/2016, odobravati ćemo 10% popusta
  •   U mogućnosti smo vam potvrditi i smještaj u bilo kojem drugom objektu (ovisno o raspoloživosti na dan rezerviranja) prema najboljim raspoloživim cijenama u tom trenutku i 10% popusta.
  • BORAVIŠNA PRISTOJBA: uključena u cijenu
  • PLAĆANJE: sudionici susreta plaćaju individualno na licu mjesta s prethodnom garancijom kreditnom karticomOpise apartmana možete naći na našim stranicama: www.istraturist.com
  • REZERVACIJE:
  • TELEFON: 00385 52 700 700
  • FAX: 00385 52 719 999E-MAIL: booking@istraturist.com Gosti koji su zaintersirani za smještaj izvan ponuđenog perioda također mogu izvršiti rezervaciju preko gore navedenih kontakata.
 
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

Vidim "Čika" mile je tu, ekipa se neka sprema, ja bih samo dao mali predlog za one koji neznaju koim bi putem, dok sam drumario sa jedinim Bikerom sa kojim sam mogao sve(neki ga znaju iz Putopisa "riba zvana Vanda" dosta ljudi je to čitalo no nebitno sada , I Da peglamo  , i Da uživam u pogledu i da nam nikada nije bilo važno hoćemo li stići u planirani sat pa čak i dan. negde(što ponekad ume biti poseban smor, kada ideš sa ekipom, koja ima plan puta, kao da ga je pisao General WAR iz odeljenja "istraživanja ruda i gubljenja vremena" oni stariji će znati koji je to lik iz Alana Forda)I da nas je uvek neka ludačka sreća pratila i oko vremena i oko svega i svačega, mislim uglavnom,na susrete sa Dobrim i dragim ljudima koji su nam znali u po noći obezbediti vrhunski smeštaj , ili već .. Za Umago smo išli, (pričam za NS.BG, i valjda isto južna pruga može...NS.Fruška, Ruma, Kuzmin, Prelazak u Bosnu tj R.S, Modriča etc, do Banja luke, A onda kroz razgovor sa čika miletom , koliko sam razumeo i za njega jedna od najlepših deonica uopšte , DOLINA UNE, Do Bihaća, Pa prema Plitvicama, neznaš šta je lepše krivine ili pogledi, i izlazak na čuveni Vidikovac iznad Senja(ko ga prvi vidi"mislim na more" svaka mu dala) Spuštanje u Senj, Senj-Rijeka, mada i tu može da se pravi male de tur izmad rijeke kroz mala istarska sela, pa se sputiš do Učke...a onda nemoram da objašnjavam dalje...Eto tako...i Veliki pozdrav Miletu još uvek pamtim njegovo gostoprimstvo, koje mi je na srcu ostalo.

Pozdrav prijatelju moj, ne mogu a da ti ne kažem da ti jako zavidim na vožnjama koje ste imali ti i LEGENDA Đigi - Đigorijus. Njegov putopis Samostalni odlazak na Jadran i riba zvana Vanda je tek jedna ljepa sitna nano cestica negovog bogatog ali kratkog života pa neka ostali probaju zamisliti sve ono drugo što je prošao sam i sa tobom u društvu. 

Kada bi me netko pitao ponovo kojim putem do Umaga odgovor bi opet bio taj koji si ti opisao ili eventualno od Bihaca preko Slunja za Karlovac i onda kroz Gorski kotar do Rijeke i preko Buzeta i dolinom Mirne za Umag.U svakom slucaju jedna trasa za dolazak a jedna za odlazak pa je doživljaj 100 %..

I za krajpitanje, dolaziš?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

SMJEŠTAJ I CIJENA:


TERMIN: 12.05. – 15.05.2016. – sudionici mogu doći i ranije; već od 05.05.2016., te otići kasnije; najkasnije do 23.05.2016.


Naselje Polynesia     


  • apartman za 3 osobe do 13/05: 221,00 kn  (29,00 €) najam apartmana po danu
  • apartman za 3 osobe od 14/05: 266,00 kn  (35,00 €) najam apartmana po danu
  • apartman za 4 osobe do 13/05: 291,00 kn  (39,00 €) najam apartmana po danu
  • apartman za 4 osobe od 14/05: 336,00 kn  (44,00 €) najam apartmana po danu
  • na navedene cijene, za rezervacije izvršene do 01/05/2016, odobravati ćemo 10% popustaNaselje Sol Katoro
  • apartman za 4 osobe do 13/05: 353,00 kn  (47,00 €) najam apartmana po danu
  • apartman za 4 osobe od 14/05: 442,00 kn  (59,00 €) najam apartmana po danu
  • apartman za 5 osoba do 13/05: 442,00 kn  (59,00 €) najam apartmana po danu
  • apartman za 5 osoba od 14/05: 530,00 kn  (70,00 €) najam apartmana po danu
  • na navedene cijene, za rezervacije izvršene do 01/05/2016, odobravati ćemo 10% popusta
  •   U mogućnosti smo vam potvrditi i smještaj u bilo kojem drugom objektu (ovisno o raspoloživosti na dan rezerviranja) prema najboljim raspoloživim cijenama u tom trenutku i 10% popusta.
  • BORAVIŠNA PRISTOJBA: uključena u cijenu

 


Da li ima gdje jeftinije, ok. smještaj i kupanje tri, cetri dana za te novce uz muzikicu cjeli dan i noc?


Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Samo nek je neki cirkus, 791 postova
  • Lokacija: Ljubljana, Slovenija
  • Motocikl: BMW R1250RS Triple Black

Umag, 2016 u jednu reč: MOKRO!

 

Nažalost, vreme ove godine nije baš poslužilo al ipak se nas skupio još uvek lep broj bajkera. Neću više o vremenu, .... organizatori su svoje odradili super, energija je bila opuštena i pivo hladno, baš kako i treba.

 

Nisam skupio baš mnogo fotografija, al eto nešto malo. Kad skontam kako da obesim još video, podeliću i to sa vama.

 

 

Dolazak u apartman:

 

IMG_4957.jpg

 

IMG_4965.jpg

 

IMG_5010.jpg

 

IMG_5012.jpg

 

IMG_5041.png

 

 

 

IMG_5042.png

 

IMG_5043.png

 

IMG_5047.jpg

 

IMG_5015.jpg

 

IMG_5020.jpg

 

IMG_5021.jpg

 

IMG_5038.jpg

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja