Jump to content

Moto Zajednica

Potrebni su mi neki delovi iz Hrvatske

Recommended Posts

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

Ako odlucim da kupim neke delove u Hrvatskoj,koje su mi sve opcije da to dobijem ovde kod nas u Srbiji?

Prodavac mi rece da nemoze da salje za Srbiju...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 293 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Triumph sprint 900 Kawasaki Z500, Triton 650 Gilera 500 LTE 1938g.

Ako je prodavac iz većeg grada,možda može da ti pošalje autobusom?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

Надам се да се не љутите, ако бих могао да искористим место за једно питање, сличне тематике.

 

Да ли у Хрватској постоје курирске службе типа као код нас Акс, Бекс, и којекакви експреси? И ако постоји, да ли и колико "плету" са ценама? 

Код нас је то није претерано скупо, не иде чак ни по километражи него величини/тежини пакета, занима ме какво је стање тамо што се тога тиче, имам адресу на коју бих могао наручити, па би ми тако најлакше било.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 293 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Triumph sprint 900 Kawasaki Z500, Triton 650 Gilera 500 LTE 1938g.
DDD6CF49-BF75-B344-A0A0-B35606CFAA9C_thu

 

(Powered by frubar.net)

U pozadini ti je auto od kurirske službe iz Hrvatske sa kojim Emil dolazi na trke,potraži na netu detaljnije,verovatno ima i drugih!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 617 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha SR250 Honda NTV650

Ako odlucim da kupim neke delove u Hrvatskoj,koje su mi sve opcije da to dobijem ovde kod nas u Srbiji?

Prodavac mi rece da nemoze da salje za Srbiju...

Stvar ti je veoma jednostavna i prosta. ja isprobao i to radi samo tako.

Dogovori se sa ljudima da ti pošalju na poštu u Tovarniku, to ti je blizu, i ja sam baš tamo preuzimao. Oni pošalju svojom brzom poštom (kao naš postexpres, nemoj da koristiš druge kurirske službe) da te to čeka na ime u pošti (nađi na netu poštanski broj pošte u Tovarniku i proveri njeno radno vreme), ti dođeš i tu na licu mesta platiš poštarinu i cenu pošiljke.

Ako bi ti slali za Srbiju kurirskim službama, cena je 25-30 evra pa naviše, pa ti ta cena uđe u ukupnu vrednost delova, pa te zezaju sa carinjenjem... Ako ti i šalju busom, kako ćeš da im platiš? Da te režu za proviziju kod nas za slanje novca preko, pa da zebeš kad će šofer da je doveze i kako?

Jok bre brate, sve regularno, i jeftino. Jedino što treba da potegneš malo puta do najbliže pošte u Hrvatskoj, za koju se odlučiš. Ja računao kilometražu i radno vreme (male pošte imaju kraće radno vreme) i sve to lepo preuzeo u Tovarniku. A to mi je i preporučio prodavac iz Zagreba od koga sam naručivao. Najsigurnija varijanta. Razmilsi.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja