Jump to content

Moto Zajednica

Ćao društvo!

Recommended Posts

  • Samo nek je neki cirkus, 791 postova
  • Lokacija: Ljubljana, Slovenija
  • Motocikl: BMW R1250RS Triple Black

Najprije veliki pozdrav iz Ljubljane!

 

Ovo je prvi forum koju me privukao u vezi sa motorima i šta ću drugo nego da se pridružim ovom cenjenom društvu  :takoje:

 

Kao što rekoh, živim u Sloveniji, u srednjim sam nekim godinama, niti klinjo :vlajko: niti deda :popovanje:  nego Ćale  :hvala: .

Vozim Yamaha MT07-ABS, koju sam novu kupio prošle godine i motorom sam skroz oduševljen. Recimo tome, da su to moji ozbiljni počeci u motociklizmu (ono prije samo neka zeza sa sitnim igračkicama) i u motoru sam našao svoj neki filter za sve brige koje se dese na poslu, do podne, sa ženom  :dil: , .... I koliko vidim, pomaže.

 

U prvoj sezoni prošo sam nešto preko 8k km, više manje Slovenija; znači kratki izleti po predivnim pokrajinama. Evo sad smo u Januaru i već me trese kad će da se ogreje da ju zajašem (Yamahu, ne ženu) i počnem novu rundu.

Za 2016 planiram možda nešto oko Jadranske magistrale a ako me navučete, možda i na neki skup u Srbiju, Bosnu, Hrvatsku, ...

 

E pa zajednom dosta o meni. Sa velikim interesom ću da pratim ovaj forum i sa svojim iskustvima dati sve najbolje od sebe, da pomognem pri dizanju još višeg kvaliteta rasprave, informacija, ...

 

Svima, koji patite iste muke kao ja želim, da nam sunce čimpre ogreje asfalt i da nam duše zasijaju na našim motorićima.

 

Sve najbolje i pozdrav svima!

 

Ćale

:hvala:

 

I da, ako kome bude interesantno, možete da pratite utiske sa mojih izleta i slično preko mog Twitter profila na: @yamaha_mt07

 

 

(Izvinjavam sam zbog pravopisa, ako nešto nije OK)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 963 postova
  • Lokacija: Užička Republika
  • Motocikl: Suzuki DL650 V-Strom

Dobrodošao! Podsetio si me na prijatelja koji mi je slično objašnjavao kako je motor dobar za odmor od briga i problema. Rekao mi je da kad vozim motor, sve brige zaboravim i jedina briga mi je kako da ostanem živ

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Samo nek je neki cirkus, 791 postova
  • Lokacija: Ljubljana, Slovenija
  • Motocikl: BMW R1250RS Triple Black

Mogu samo da citiram :)

 

 

Dobrodošao! Podsetio si me na prijatelja koji mi je slično objašnjavao kako je motor dobar za odmor od briga i problema. Rekao mi je da kad vozim motor, sve brige zaboravim i jedina briga mi je kako da ostanem živ

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 92 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: za sad samo 4 tocka

Pozdrav

Hehe cale, uvek me podseti kad smo igrali fudbal vs nekih likova koji su stariji 20g od nas, drugar sve ih tako zvao, cale, cale.. Dok jedan nije pukao, ne voli covek da ga tako zovu, oseca se starije :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 859 postova
  • Lokacija: Negotin
  • Motocikl: Honda XL1000 2004.

Dobro došao. :takoje: Priča mi prijatelj svoje razloge za vožnju motora. Kaže da je to bio jedini način da pobegne od žene. Pitam ga šta će da radi ako se gospođi svidi vožnja motorom pa krene sa njim u vožnju. Kaže " Prelazim u lovce.. :jee:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Samo nek je neki cirkus, 791 postova
  • Lokacija: Ljubljana, Slovenija
  • Motocikl: BMW R1250RS Triple Black

E, ako ona krene u vožnju motorom, ajd još nekako. Al ako i ona odluči u lovce, onda je, da izvineš, najebo  :tras2:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rossista originale, 1063 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX-9R C1

Dobrodosao, extra ti je "motoric". Ja sam takodje medju novijim clanovima ovde. Bice ti ovde super, ljudi su opusteni skroz :) poz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja