Jump to content

Moto Zajednica

K: BMW R1150GS

Recommended Posts

  • Ako gledaš u pod nikad nećes videti nebo, 1376 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: K1600GT

Kupujem R1150GS od poznatog prodavca sa poznatom istorijom motora. Uvoznici i preprodavci me ne interesuju.

Ako imate nesto ponudite ili znate nekog preporucite.

Naravno da cena treba da bude trzisna a ne kao na oglasima koji stoje po par meseci. ;)

Toliko za sad.

Mozete ovde u temi , PP, mail ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ako gledaš u pod nikad nećes videti nebo, 1376 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: K1600GT

Strom ispracen kod novog vlasnika, znaci pare su na gomili :)

 

b555183afda094c902bf5286383f3878.jpg

 

Послато са GT-I9301I

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ako gledaš u pod nikad nećes videti nebo, 1376 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: K1600GT

To je normalna cena za normalan motor :)

Cena zavisi iskljucivo od stanja motora, i normalna je ona za koju moze da se proda.

 

Izmenjao si i ti motora pa znas kako to ide, evo ja danas prodadoh tvog bivseg Stroma , bio u odlicnom stanju (mana mu je samo sto kilometraza nije vracena) i sa najvise opreme od svih koji su trenutno na oglasima a da bi otisao morala je cena da ide 20% nize od prosecnog golog Stroma sa oglasa. I to ga prodao poznaniku a ne preko oglasa. 

No ako se ti razmisljas da udomis tvog sibni ponudu na mail ili PP. ;) pa da pravimo trgovinu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svaki Totalitarizam Ubija U Ime Optimizma!, 316 postova
  • Lokacija: Neoplanta
  • Motocikl: BMW R 1150 GS ADV Los

Ja moj necu prodavati,sem kad budem imao para za GSA 1150 i to neki 2004,2005...poslednja serija.Upravo ti to kazem,ako ti je cena od 3800 e ok,imas ih dosta po oglasima pa navali...mislim da kod njih nema sta da ne valja...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ako gledaš u pod nikad nećes videti nebo, 1376 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: K1600GT

Jedino sto nevalja je sto pise 50k km a ustvari ima 200k km . A nevidoh ih nesto posebno na oglasima sem 3 - 4 komada.  

Bitno je da su pare u dzepu i spremne za pravu priliku ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ako gledaš u pod nikad nećes videti nebo, 1376 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: K1600GT

Hvala . E cika Zubar baci mi na PP ko ti je dovezao motor iz Svabije i koliko te odprilike izaslo zadovoljstvo dovoza i sredjivanje izvoznih papira. Uvozio sam do sada automobile iz Nemacke ali je ovo skroz drugacija prica.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12091 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Zeko bre, potrazi ih na mobile.de ili pogledaj na nemackom BMW forumu. Na ovom poslednjem prodaju motore pravi BMW zaljubljenici koji zele da udome motor na prvom mestu nekom beemvejdziji. Tek ako se tu ne proda ide na mobile.de. Motor koji kupis u Nemackoj ce skoro sigurno imati pravu kilometrazu, servis i kompletno odrzavanje. Pri tom, verovatno ce te sa svim troskovima kostati manje nego da ga uzmes ovde.

 

http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/50261-u-bavarsku-po-bavarca/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 294 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha MT09

Slazem se za Nemacku ako se kupi motor od svabe privatno,Ako se kupuje na placevima od Turaka gore je nego ovde radio sam malo sa kolima isao tamo opasno muljaju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12091 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Zato uvek moras da imas kontakt (ili vise njih) u Nemackoj, da skokne i pogleda motor, ili bar da nazove i sazna koju informaciju vise. Generalno, Nemci su izuzetno posteni.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ako gledaš u pod nikad nećes videti nebo, 1376 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: K1600GT

Pratim sta se desava na mobile.de , daj Lalajko link od tog foruma.  Sve automobile do sada cela moja porodica kupuje u Nemackoj bas iz ovog razloga., imamo neke rodjake, poznanike koji su voljni da pomognu ;) Naravno da sa Turcima nema saradnje, gori su nego bugari :)

 

Edit: Mislim da sam nasao forum

 

http://www.gs-forum.eu/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ako gledaš u pod nikad nećes videti nebo, 1376 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: K1600GT

U 3T-racing-u ima jedan 2000 godište sa originalnim bočnim koferima i tank torbom.

 

Piše da je uvezen i DE da je prešao 34000km (navodno garancija na kilometražu)

 

Evo i linka:http://goo.gl/NcMsnd

Hvala , juce sam cuo za ovaj kog Gagija. Gagi koliko sam ja upucen prodaje solidne motore, t.j. solidno ih sredi pa ih onda proda. Pogledacu, mada je tezak za saradnju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12091 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

 

Taj je!

 

Inace, mene je put, hotel (dve noci), racun u Louisu, registracija i osiguranje, svrljanje po Nemackoj i bus karta u jednom smeru kostalo oko 400e. Kasnije sam platio jos oko 600e za carinu i porez.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6480 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Uvoznici i preprodavci me ne interesuju.

 

Treba da uzmeš što je moguće skorije uvežen motor i koji je što manje pipan u Srbiji, a naj bolje naravno kod Germana ala Lalajko, platićeš dobar primerak više al ćeš tek dobiti daleko više. Ako se primiš na BMW, kalkulisanje cenom radi eventalne prodaje gubi smisao jer se on vrlo retko napušta.  

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6805 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Lale,

 

ja pratim Mobile.De takodje, ali ja tu nista dobro od GSa ne nadjoh ispod 4 soma plus troskovi. 

Ovo iz uvoza ne znam kako se iskombinuju osim ako se ne uzme primerak koji presao oko 150 000 pa se tu malo "dotegne''.

Promenio član Alekre

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6480 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Lale,

 

ja pratim Mobile.De takodje, ali ja tu nista dobro od GSa ne nadjoh ispod 4 soma plus troskovi. 

 

Ovo iz uvoza ne znam kako se iskombinuju osim ako se ne uzme primerak koji presao oko 150 000 pa se tu malo "dotegne''.

 

Dobro a jeftino ima samo u Srbiji. Na mobile.de baš dobri primerci 1100-ke koštaju recimo više nego pre nekoliko godina i vrlo brzo se prodaju, 1150 je van mog interesovanja ali predpostavljam da je isto, kvalitet se prepoznaje i vrednuje napolju pogotovu što ih je sve manje i manje, naročito modela GS 1100 čiji broj proizvedenih primeraka je simboličan u odnosu na 1.2.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12091 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Jeste, Djunta je u pravu... Secam se kad sam ja trazio 1100 GS-a, mesecima sam gledao svaki dan listu. Bukvalno sam ih znao sve napamet i vremenom stekao osecaj za to sta je dobar motocikl. Tome me je naucio i Milan (BMWK1200R sa foruma). Najvaznije je po njemu, servisna istorija - i to ne samo knjizica koja moze da se nabavi za 5e, vec sve rubrike overene kod ovlascenih servisa, uz obavezne racune za placene servise i utrosene delove. Pri tom, jedan od najvaznijih servisa je onaj na 60000km i jako je bitno da je on uradjen kako treba.

 

E sad, Alekre, ja nisam godinama pratio sta ima na mobile.de, ali verujem da bih se i danas brzo snasao. Na zalost, ono sto mene zanima je trenutno van mog finansijskog domasaja, a to je kao i kolegi iznad, R1150GS Adv iz poslednjih par godina proizvodnje, sa sve fabrickim alu koferima...

 

06%20R1150GSAdventure.jpg

 

BTW, drugar iz Valjeva koji ga je imao, nije mogao da se nazali na sediste - saputniku je prilicno neudobno, i stalno klizi napred, vozacu na ledja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion

Propelerašu, našao sam ti motorče, 2000 godište, 36.000 km, sive boje, dobre gume, zaista lepo izgleda, moja provizija - prava sitnica  :jee: 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ako gledaš u pod nikad nećes videti nebo, 1376 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: K1600GT

@sumadinac

 

Po tvom nadimku predpostavljam da mislis na Gagijev :)

 

Ja ogoh sada do Kragujevca i da svratim do Gagija ako radi da ga pogledam

 

Послато са GT-I9301I

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion

Sad sam svraćao, za ovog traži 4300, rekao sam mu da imaš u kešu 4000, pa mi reče da bi spustio 200 evra, jer sam mu ispričao da si prodao svoje sokoćalo i da si ozbiljan kupac. Srećno!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja