Jump to content

Moto Zajednica

MARUSHIN kacige

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 259 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda VFR 800FI

aaa bedak, vec nedeljama se nakanjujem da odem da uzmem jedan zuti ili crveni vizir....jel nema neki konkretno koji si trazio?ili ne maju upste vise vizira?

 

Nemaju vise ama bas ni jedan, niti ce ih imati!  :-\

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 328 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Honda TransAlp XL600V

Ako rasprodaju ima ih jos u Luisu na popustu, po jos nizoj ceni. :)

Ma nema, gledao sam vec ali imaju samo klasicne Enduro za koje trebaju naocare, to mi je smor jer u offroad vise ne planiram ici kao do sad i integralni vizir mi vise odgovara!

Pozdrav 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1342 postova
  • Lokacija: Beograd-Srbija
  • Motocikl: ZX10-R

Drustvo imam ja jedan crni vizir viska za Marushin, nov-ponudite cenu, a moze i zamena sa kacigu...

 

Evo ti vizira radoice.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 210 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: YAMAHA TDM 900

Porucio bih iz louis-a MARUSHIN 778 TIGER:

 

http://www.louis.de/_40c26ee34b728a9023448a56aff0d59391/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&grwgr=150&wgr=837&list_total=20&anzeige=0&artnr_gr=504829

 

Ono sto me buni je dali je prodaju sa tamnim vizirom?

Kako cu onda videti po tmurnom danu?

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 399 postova
  • Lokacija: bg

Porucio bih iz louis-a MARUSHIN 778 TIGER:

 

http://www.louis.de/_40c26ee34b728a9023448a56aff0d59391/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&grwgr=150&wgr=837&list_total=20&anzeige=0&artnr_gr=504829

 

Ono sto me buni je dali je prodaju sa tamnim vizirom?

Kako cu onda videti po tmurnom danu?

 

 

ja vozim crni vizir nocu ;)

doduse u gradu...van KI,gde nema ulicne rasvete, nece da mozes  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: mladenovac
  • Motocikl: agusta f4 1000s-cbr 1000 rr

ja imam dve jos od dec '08,kupio sam ih u londonu po 80 funti po komadu....sta god da vam nude pricate o cenama koje nemaju blage veze..te kacige nevrede toliko..jednu sam prodao a drugu poklonio...u italiji su zaboli cxene od 230e...niko ih nekupuje,a zabari su poznati kao skrti ljudi ali kad je u pitanju sigurica,neizmisljaju mnogo nego kupuju kvalitet!

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1342 postova
  • Lokacija: Beograd-Srbija
  • Motocikl: ZX10-R

ja imam dve jos od dec '08,kupio sam ih u londonu po 80 funti po komadu....sta god da vam nude pricate o cenama koje nemaju blage veze..te kacige nevrede toliko..jednu sam prodao a drugu poklonio...u italiji su zaboli cxene od 230e...niko ih nekupuje,a zabari su poznati kao skrti ljudi ali kad je u pitanju sigurica,neizmisljaju mnogo nego kupuju kvalitet!

 

Ja je imam od 2007 i eto otvorio si mi oci...nisam znao koliki sam neznalica sto se tice ovih kaciga....

A to sto si kupio u Londonu preko e-baya i nije Marushin nego kopija kojih imas koliko hoces (raznih firmi) iz kine.....tako da nebrkas babe i zabe....

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 85 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: kymco xciting 500

eee ja imam marushin 777 .. moja prva ozbiljnija glavu-dza ... tu do 120 je ok malo posle toga nevidjeni pritisak i shushtanjen ... da li je to normalno ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: Beograd - Zvezdara
  • Motocikl: Kymco Agility 50(80)cc, BMW F650ST

S obzirom da mi je skrenuta pažnja na to da je ovo originalna tema o marušin kacigama kopiram svoj odgovor sa druge teme:

 

Poslednje dve godine imam Marushin 999 kacigu i evo mojih zapažanja vezano nju:

 

Pozitivne strane:

- Veoma je lagana, veličina XL je 1300gr (Nolan N62 je 1390 gr u istoj veličini)

- Ima dobro strujanje vazduha, lepo hladi glavu pri visokim temperaturama

- Antifog je direktno na viziru preko cele površine (nije kao kod Nolana dodatak na jednom delu vizira) i veoma dobro radi posao

- Veoma veoma veoma udobna (Ono što je meni bilo najbitnije pri kupovini). Po mom mišljenju (a mišljenje je kao dupe, svako ga ima ;)) mnogo je udobnija od moje druge kacige Nolan N62 kao i od Nolan N82 koju sam ima prilike da probam u par navrata.

 

Negativne strane:

- Vizir malo slabije dihtuje (kada radi kako valja)

- Posle par meseci kaciga - vizir su malo promenili oblik i vizir nije mogao da se zatvori do kraja(ja sam poprilično glavat pa ovo nije ni čudo :)). Problem se manifestuje u tome što kad vizir spustiš do kraja posle par sekundi se otvori za jedan zub. Ako voziš leti to je skoro pa pozitivna strana, tako sam ga držao i dok je radio kako valja, ali ako je malo hladnije neće ti se dopasti. Ono što je zanimljivo je da sam celu ovu zimu kacigu držao malo pritisnutu i oblik joj se vratio, sad vizir radi kako treba :D.

- Deo unutrašnje zaštite kod brade-usta se razglavio i stalno se pomera

 

Osim ovoga treba napomenuti da ima D-Ring kopčanje koje je navodno dosta sigurnije od drugih ali nema šanse da ga zakopčaš u vožni ili sa rukavicama na rukama.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1050 postova
  • Lokacija: BGD, Serbia
  • Motocikl: CBR600RR , CBR600F , Burgman400

gde kupiti delove , neko je navodno uzeo kod nas da radi Marushin opet , ima li neki kontakt ... ako ne jel ima neko iz hrvatske ko dolazi ili neko ko chesto ide da mi zavrshi to shto mi treba :D hvala unapred cu chastim ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: Beograd - Zvezdara
  • Motocikl: Kymco Agility 50(80)cc, BMW F650ST

gde kupiti delove , neko je navodno uzeo kod nas da radi Marushin opet , ima li neki kontakt ... ako ne jel ima neko iz hrvatske ko dolazi ili neko ko chesto ide da mi zavrshi to shto mi treba :D hvala unapred cu chastim ;)

Ćao,

Ne znam da li ima negde kod nas, ali sigurno možeš da poručiš iz Louis-a. Pogledaj na njihovom sajtu http://www.louis.de/_307b98b66cf2ce31c8d7d09364257299db/index.php?topic=wgr&grwgr=150&wgr=816&hersteller=488&anzeige=0&typ_id= pa možeš da poručiš. Ja san naručivao od Sekule i čovek je 100% korektan i isporuka je veoma brza http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/50690-roba-iz-luisa/page__p__871812__hl__sekula__fromsearch__1#entry871812

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja