Jump to content

Moto Zajednica

Polaganje za 125ccm

Recommended Posts

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Bajina Basta
  • Motocikl: Nemam (Jos)

Pozdrav svima,ja evo treba u avgustu da napunim 15 godina tj 2000 godiste.I gledao sam po internetu trazio skuter pa sam video kroser jedan i razmislio sam pa zasto nebih uzeo kroser posto zivim u malom gradu skoro pa nazovimo veliko selo,i tu su mi blizu brda tara zlatibor i tako dalje...E sad mene interesuje posto bi voleo da uzmme kroser od 80ccm ali me kopka polaganje procitao sam da sa 16 moze da se polozi za do 125ccm sad dali ja smem da vozim krosera nakon tog polaganja sa 16 godina posto nisam nigde nasao da je neko rekao da sa 16 moze da se vozi do 125ccm samo da se polozi ali sto je malo zabrinjavajuce za mene niko ne prica o kroseru nego o skuterima (vecim slucajevima).Zahvaljujem se unapred i molim vas ako neko nema sta da kaze da mi pomogne molim vas zaobidjite zezanje.Hvala jos jednom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Non stop u gradu, 188 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Transalp XLV 600

Na stranu to sto se nisi predstavio u temi predvidjenoj za to, sto je izmedju ostalog i jedno od pravila foruma, no, druze, sta je sa zarezima i pismenoscu? Ne zelim da deluje da zakeram za to, ali tvoj post bode oci. Poradi malo na tome, 15 godina nije vise malo da bi to bilo opravdanje, sta vise, tebi bi trebalo da je bar sve sveze s'obzirom da si to upravo prosao kroz skolu.

 

Srecno sa polaganjima i kupovinom!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Ih bre VukiTa, što si tako na kraj srca ... doš'o momak po info, možda je u žurbi, možda brzo govori, a ti ga odma' dočekao na zarez.  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 331 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: TA 99' Dominator 95' Keeway exceed 125ccm

El ti nije najbolja solucija da nazoves neku auto skolu i da kazes hocu kod vas da polazem... Verovatno ce se obradovati i sve ti objasniti... Da ne bude rekla kazala...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Bajina Basta
  • Motocikl: Nemam (Jos)

Brate izvinite to sto nisam citao pravila i to ali stv sam u zurbi treba da dobijem pare od malina no to nije bitno sad,nije meni problem da se potrudim ali ja se can nisam ni na sastavima trudio,zivim u gradu de stv nema broj auto skole nego moras da juris coveka koji radi tu a sad nzm dali moze da se zovne neka bilo koja auto skola pa da ih pitam ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

A1 kategorija obuhvata motocikle čija zapremina motora ne prelazi 125cm3, snaga motora ne prelazi 11 kw i čiji odnos snage motora i mase vozila ne prelazi 0,1 kw/kg, kao i motorni tricikl čija snaga ne prelazi 15kw. a vozačku dozvolu A1 kategorije moguće je dobiti sa navršenih 16 godina.Mozes da zapocnes obuku sa 15 godina,ali dozvolu dobijas tek sa navrsenih 16.Imas vremena da oberes sve maline.:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Bajina Basta
  • Motocikl: Nemam (Jos)

To legendo maline su bitne haha...Hvala ti,za maline ide jedna kamera za zezanje posto volim i da skijam pa cu kupiti jednu lepu kameru za 150 evra i sta ostane ide za polaganje pa ce onda motor i oprema.. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja