Jump to content

Moto Zajednica

Odmor za dušu -Etno kuća Vodenica-selo Vrmča

Recommended Posts

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion

Zoki, mislim da je to duža tura. Kraća je  auto-putem do Ražnja, gde se skreće ka Soko Banji, ide se do skretanja do Mozgova (Mozgovo levo, Bovansko jezero desno) i onda se izlazi na regionalni put Aleksinac _ Soko Banja, gde se skreće levo! Moja preporuka bi bila, ukoliko se putuje motorima, Beograd-Kragujevac, preko Topole, iz Kragujevca do Jagodine starim putem preko Raklja (dobar put, ima krivina pa nije dosadno, vozi se često kroz šumu), pa onda starim putem ka Ćupriji i Paraćina i auto-putem do Ražnja, a onda kako sam objasnio. Kad dođu naslednici, ubaciće putanju, a pošto vidim da Zoran to već ume (ja ne znam), može i on da u tome pomogne. Mnogo, za vožnju lepša ruta, a i kraća! 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 198 postova
  • Lokacija: Beograd

Ovom rutom preko Petrovca i Borskog jezera smo mi isli jedne godine , lepi krajolici zanimljiva voznja ali su putevi ocajni msm negde od Zagubice pa do Borskog jezera . Odatle smo presekli desno na Zlot i izasli malo pre Boljevca na onu magistralu , sta li je vec ... U pocetku put nije los ali sto blize Soko Banji opet sve losiji  put 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1122 postova
  • Lokacija: Beograd, Čubura
  • Motocikl: BMW F800GS Adventure

Zoki, mislim da je to duža tura. Kraća je  auto-putem do Ražnja, gde se skreće ka Soko Banji, ide se do skretanja do Mozgova (Mozgovo levo, Bovansko jezero desno) i onda se izlazi na regionalni put Aleksinac _ Soko Banja, gde se skreće levo! Moja preporuka bi bila, ukoliko se putuje motorima, Beograd-Kragujevac, preko Topole, iz Kragujevca do Jagodine starim putem preko Raklja (dobar put, ima krivina pa nije dosadno, vozi se često kroz šumu), pa onda starim putem ka Ćupriji i Paraćina i auto-putem do Ražnja, a onda kako sam objasnio. Kad dođu naslednici, ubaciće putanju, a pošto vidim da Zoran to već ume (ja ne znam), može i on da u tome pomogne. Mnogo, za vožnju lepša ruta, a i kraća! 

da ali zato sam i napisao mogucnost. svako neka bira po ukusu. srecno!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1122 postova
  • Lokacija: Beograd, Čubura
  • Motocikl: BMW F800GS Adventure

kmz je nesto za navigaciju, zar ne? ne znam kako bih to ucitao u google maps

"svuces" i klikom saopstis otvori! to je sve ako sam dobro razumeo google imas.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1122 postova
  • Lokacija: Beograd, Čubura
  • Motocikl: BMW F800GS Adventure

kmz je nesto za navigaciju, zar ne? ne znam kako bih to ucitao u google maps

 

 

Evo recimo ovako. 

 

Da li je ovde?

 

https://www.google.rs/maps/place/43%C2%B039'10.7%22N+21%C2%B042'59.9%22E/@43.652973,21.716645,17z/data=!3m1!4b1!4m2!3m1!1s0x0:0x0?hl=en

Izvini nismo se razumeli ja nisam bio tamo, tek planiram!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1122 postova
  • Lokacija: Beograd, Čubura
  • Motocikl: BMW F800GS Adventure

idem na maps.google.com. Nema programa koji moze da otvori kmz. Secam se kroz maglu da sam pre 100 godina nesto ucitavao u igo navigaciju ali sigurno to nije ovo sto pricas

 

 

Cekamo sumadinca da sam da koordinate :)

a evo i resenja: Google Earth otvara to "cudo"!

;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1122 postova
  • Lokacija: Beograd, Čubura
  • Motocikl: BMW F800GS Adventure

sad sam i ja izguglao. Ali sacekacu neku dobru dusu da bocne u mapama jer na poslu ne smem na instaliram earth :D

meni se cini da je ovde:

 43°43'45.54" sever

 21°49'41.77" istok

Mislim da je to.kmz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

 

Nisam baš vešt u postavljanju više fotografija odjednom, ali se nadam da će biti vidljive, ako mi ne uspe odmah, moraću da zatražim pomoć prijatelja!
Sa suprugom sam za vikend bio na Bovanskom jezeru, blizu Soko Banje i od meštana sam čuo za Etno kuću Vodenica, koja se nalazi u selu Vrmča, na pola puta između Aleksinca i Soko Banje.
 
 

 

Vrmdža nije između Aleksinca i Soko Banje vec od Aleksinca kroz Soko Banju pa u Vrmđu tocnije SB - Trgovište - Vrmdža. može i preko Belog Potoka kroz njive. po google earth.u

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion
  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion

cekamo potvrdu!

Bravo Zoki! To je to! Nije bio lud drug Stari kada je rekao da narod koji ima takvu omladinu, ne treba da brine za svoju budućnost! Pozdrav Mile!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion

 

 

Nisam baš vešt u postavljanju više fotografija odjednom, ali se nadam da će biti vidljive, ako mi ne uspe odmah, moraću da zatražim pomoć prijatelja!
Sa suprugom sam za vikend bio na Bovanskom jezeru, blizu Soko Banje i od meštana sam čuo za Etno kuću Vodenica, koja se nalazi u selu Vrmča, na pola puta između Aleksinca i Soko Banje.
 
 

 

Vrmdža nije između Aleksinca i Soko Banje vec od Aleksinca kroz Soko Banju pa u Vrmđu tocnije SB - Trgovište - Vrmdža. može i preko Belog Potoka kroz njive. po google earth.u

 

Jel više veruješ svojim očima ili meni?  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

pa tebi naravno,pozdrav Šumadinac.

 

 

 

juhu!!! a sada svi tamo trkom. fino, prirodno, zdravo i jeftino ( osim onom liku kome je skupo )

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1122 postova
  • Lokacija: Beograd, Čubura
  • Motocikl: BMW F800GS Adventure

Napisao Danas, 11:26 AM

Beograd-Mladenovac-Topola-Kragujevac- Jagodina-Ćuprija-Paraćin-Ražanj i dalje već ima!

 

mislim da je realnije:

Napisao Danas, 11:49 AM

i verzija_3 = 256km

 

valjda sam sve pokupio?

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šumadinac, 1581 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha xj 900S Diversion

To je to, Zorane! Ko žuri, auto-put, ko ne, preko Topole, ili preko Požarevca, http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/11228-drumske-kafane/page-17?hl=gornja%C4%8Dka#entry1681469(ko namerava da prenoći, pa narednog dana da svrati na klopu). 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja