Jump to content

Moto Zajednica

7. Moto GP Catalunya, Španija

Recommended Posts

  • Drug član, 2081 postova
  • Lokacija: Novi Sad

A. Espargaro me sve vise podseca na Stonera kad je pocinjao karijeru u MGP. Mali supak poceo da kosi travu samo dok kosi sam super je , izgleda zivci rade. Cal jbg vise srece drugi put.

 

SVE KLASE SU BILE EXTRA OD PRVOG DO ZADNJEG KRUGA.

 

Svaka cast pobednicima ostalima vise srece drugi put

 

Zao mi je sto nije bilo jos 2 kruga :( pa da mi cuka stane kao 2009. 

 

Inace neznam jesam li u pravu ali cini mi se da kad je Rossi iza Tech3 da sa Smitom ne gubi vreme ko sa PEsp , voleo bih da vidim LOR u akciji iza Tech3 pa da potvrdim sumnju da Tech3 pusta fabricke bez puno otpora ( u slucaju SMITH)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 296 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: 916 SP,

Po meni je logicno da satelitski tim koji u svemu mnogo zavisi od fabrickog, ne zadrzava i koci njihove vozace protiv kojih realno nemaju nikakve sanse da budu na kraju trke. Oni bi trebali da fabrickim vozacima budu podrsaka u borbi sa drugim firmama. Ovo moje misljenje vazi samo kada su fabricki i satelitski tim dovoljno daleko po pitanju kvaliteta motora i vozaca, u suprotnom kosilo bi se sa  kodeksom sportske borbe.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7067 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Sad je doslo do zanimljive tacke, Lorenzo je skoro sustigao Rossija u generalnom plasmanu, sad Rossi mora da doda gas, inace ode Spanac, ni Ducatisti nisu daleko, ipak, nije ni pola sezone proslo, moze svasta jos da se izdogadja, ali bojim se da je Marquez totalno zasrao ovaj sampionat, ako ovako nastavi nece biti ni na podijmu.
Suzukisti odusevljavaju, ali nije dovoljno, treba jos malo da se potrude, malo motore da im nadrkaju, i jos malo srece i bice od njih njazad kokurentan tim, jer toga nam fali da bude sto zanimljivija borba

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 368 postova
  • Lokacija: Tu i tamo...
  • Motocikl: Bicikla

hahahah Koje tovarenje Markeza hahahahah...Iskreno ne vidim razliku izmedju njegovih prošlogodišnjih trka i ovog što sada radi Lorenco...Izbije na prvo mesto i vozi kao robot, totalno neinteresantan vozač(Lorenco), kao i same trke...Markez ima veća 00 i od Lorenca i od Rosija, ali eto nema sreće(strpljenja), što ne znači da ga neće uskoro pogledati, koliko već od sledeće trke...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5347 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Nema sreće, pošto udari vozača ispred sebe, pa padne ili izleti sa staze?!

 

Istina, da nije za gledanje baš atraktivno, ali takav je Lorenzo. Odličan start, plus nekoliko paklenih krugova i onda sam kormilari. To što je slično kao i Markez prošle godine, govori samo to da je prošle godine Honda, a ove Yamaha ta koja pravi razliku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 296 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: 916 SP,

Sa prijateljima sam sinoc mnogo puta pregledao usporen snimak Markovog pada. Lorenco je drugom putanjom prosao krivinu, ranije oborio motor. To je zbunilo Marka koji je jos na punom kocenju morao pravo. Da je pokusao da onako ustopovan motor obori , pad bi bio siguran i pritom bi pokupio Lorenca. Marko je kriv za pad. Lorenco je bio ispred i mogao je da bira svoju najbrzu putanju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5754 postova

Iako ga koliko vidim mnogi ne vole meni se svidja sto vozi srcem i naravno cenom ugovora. Lorenzo je paklen svakako ali bas nije ni malo atraktivan bar meni. Nekako mi je i Lowes u Moto2 kao MM pa i njega gotivim. Uostalom niko me nije pitao za misljenje ali eto da kazem :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 605 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR600RR

Da li neko zna zasto Suzuki ima ovakve grejace za gume? Vinjalesov Suzuki kao i svi ostali su imali klasicne, samo je Espargaro imao ove. Neka nova tehnologija ili samo estetsko-idejna stvar(da zaplave sto vise)?

Untitled2.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1190 postova
  • Lokacija: Beograd - Cherry Spa

hahahah Koje tovarenje Markeza hahahahah...Iskreno ne vidim razliku izmedju njegovih prošlogodišnjih trka i ovog što sada radi Lorenco...Izbije na prvo mesto i vozi kao robot, totalno neinteresantan vozač(Lorenco), kao i same trke...Markez ima veća 00 i od Lorenca i od Rosija, ali eto nema sreće(strpljenja), što ne znači da ga neće uskoro pogledati, koliko već od sledeće trke...

 

Ne znam kada si im premerio 00, ali posto tvrdis tako decidno, da verujemo. Ako se velicina jaja izrazava time koliko ce vozaca da porusi oko sebe, onda svakako.

Samo, tesko da nije imao srece - imao je onoliko, sto nista ozbiljno do sada nije polomio ni sebi ni drugima - pritom, ne moze mu se zameriti da nije pokusavao.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 294 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: R 1200 GS Rallye

@dvlns Uostalom niko me nije pitao za misljenje ali eto da kazem :D

 

Овде, углавном, нико никога не пита за мишљење, али сви износимо своје. Ако је некоме занимљиво прокоментарисаће га, ако неком није игнорисаће га или напљувати ... и све је у реду. Сутра је нови дан.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 368 postova
  • Lokacija: Tu i tamo...
  • Motocikl: Bicikla

 

hahahah Koje tovarenje Markeza hahahahah...Iskreno ne vidim razliku izmedju njegovih prošlogodišnjih trka i ovog što sada radi Lorenco...Izbije na prvo mesto i vozi kao robot, totalno neinteresantan vozač(Lorenco), kao i same trke...Markez ima veća 00 i od Lorenca i od Rosija, ali eto nema sreće(strpljenja), što ne znači da ga neće uskoro pogledati, koliko već od sledeće trke...

 

Ne znam kada si im premerio 00, ali posto tvrdis tako decidno, da verujemo. Ako se velicina jaja izrazava time koliko ce vozaca da porusi oko sebe, onda svakako.

Samo, tesko da nije imao srece - imao je onoliko, sto nista ozbiljno do sada nije polomio ni sebi ni drugima - pritom, ne moze mu se zameriti da nije pokusavao.

 

 

Ne moram da opipavam 00 kao neki, mogu da vidim kao se ponaša na samom motoru...Veličina 00 se po meni meri koliko je spreman da udje u duele, a ne da vozi kao pičkica, kada je staza mokra...Izvini ako sam ti uvredio Rosija, eventalno Lorenca...Pljuvanje dečka da je seljačina ili već, zato što je ušao u duel i izvukao deblji kraj je čist navijački stav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ih što volem testo s makom.., 583 postova
  • Lokacija: Sremska Kamenica
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650cc

Niko tu nije seljačina, a pogotovo ne Marq...suviše mu sad beže Lor i Rosi u generalnom plasmanu i zato je nervozan pa pravi greške...to je moje mišljenje...

Svi su oni za potpuno poštovanje, pogotovo Rossi ove sezone kako se vratio u sam vrh...

Lorenzo je ove sezone nekako najstabilniji...opet kažem moj osećaj i mišljenje!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1190 postova
  • Lokacija: Beograd - Cherry Spa

 

 

hahahah Koje tovarenje Markeza hahahahah...Iskreno ne vidim razliku izmedju njegovih prošlogodišnjih trka i ovog što sada radi Lorenco...Izbije na prvo mesto i vozi kao robot, totalno neinteresantan vozač(Lorenco), kao i same trke...Markez ima veća 00 i od Lorenca i od Rosija, ali eto nema sreće(strpljenja), što ne znači da ga neće uskoro pogledati, koliko već od sledeće trke...

 

Ne znam kada si im premerio 00, ali posto tvrdis tako decidno, da verujemo. Ako se velicina jaja izrazava time koliko ce vozaca da porusi oko sebe, onda svakako.

Samo, tesko da nije imao srece - imao je onoliko, sto nista ozbiljno do sada nije polomio ni sebi ni drugima - pritom, ne moze mu se zameriti da nije pokusavao.

 

 

Ne moram da opipavam 00 kao neki, mogu da vidim kao se ponaša na samom motoru...Veličina 00 se po meni meri koliko je spreman da udje u duele, a ne da vozi kao pičkica, kada je staza mokra...Izvini ako sam ti uvredio Rosija, eventalno Lorenca...Pljuvanje dečka da je seljačina ili već, zato što je ušao u duel i izvukao deblji kraj je čist navijački stav.

 

 

Mnogo ti vidis. Pritom, ni Rosi ni Lorenco mi nisu rod, pa da me nesto tu vredja. Niti je navijacki ako ocenim da od poslednjeg dela prosle sezone mali upada iz gluposti u glupost. Ako te to lozi, super, vozi Misko.

Inace, o Lorencovim jajima (za njega sigurno u zivotu nisam navijao) sudi kad se podsetis njegove prve sezone u MotoGP i onih voznji sa skrhanim nogama. Opet, nije da me zanima kako si ti dosao do dimenzija ovih ili onih jaja, ali siguran sam da ih svaki od onih sto tamo startuju ima za izvoz. Meni je zanimljivije da vidim ko pored tih jaja ima nesto mozga. Ali to je tebi dosadno, pa spustam slusalicu i ostavljam ti metar.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12740 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Anticipacija pošla naopako. Mislio je da će Lorenco da ode u cik a on je otišao u cak i aj ćao.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi

Ja sam rekao da vozi kao seljačina i čvrsto stojim iza toga.

 

NIko ne spori umeće Markezovo, sa dve titule je to itekako dokazao. Ali je ozbiljna seljačina jer nema nikakvog respekta za kolege vozače koji takođe učestvuju u trci koju i on vozi. Voleo bih da neko izvuče statistiku koliko je vozača nastradalo ili je moglo da nastrada (a samom pukom srećom nije) od strane Markeza a koliko od ovih drugih "bezmudića" što su toliko dosadni. Pa bogamupoljubim, jel svi treba da popadaju i da se izlome da bi uvaženi Markez prošao?

 

Što se tiče muda ovih drugih, lepo je Boris naveo malo istorije koje treba malo da se podsetimo. Po meni Lorenco nije uopšte dosadan, dečko je trenutno najbolji. Vozi za sve pare. I siguran sam da neće da izbegava duel, ali prvo neko treba da ga stigne. Jedino mi još nije jasno da li vam je Lorenco dosadan jer vozi perfektno? Vi bi malo krvi i lomova?

 

Sva ova vožnja Markeza me polako podseća na Mihaila Šumahera koji je i pored toga što je bio fenomenalan vozač, meni jedna od najodbojnijih figura automotosporta. Od 1994. godine i Velike nagrade Australije (incident sa Dejmonom Hilom) nisam mogao da ga smislim.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 368 postova
  • Lokacija: Tu i tamo...
  • Motocikl: Bicikla

@BB

Mnogo si opterećen mudima...

 

@Robin

Ko bi hteo krvi i lomove?!? Ovde pričam o samoj trci, kako su dosadne isto kao i prošlogodišnje kada je Markez izbijao na prvo mesto...Svi znaju da je 1994 Šumaher to namerno odradio i da je to najsmrdljiviji potez ikada odradjen, eto ja sam bio Hilov fan tada, pa sam i ja popizdeo...Markez jeste agresivan i preteruje kada mu nije potrebno, ali jednostavno je takav, dodeliti mu etiketu seljačine je skroz bez veze, jer ako ćemo onako odokativno, meni Lorenco izgleda kao seljačina, mešavina Kebe i onog lika iz Garavog sokoka...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi

Pa i ja šamaram po ulici, šta ću takav sam.

 

To "takav je" nije nikakav argument. I nisam govorio o bilo čijem fizičkom izgledu nego o ponašanju tokom trke. Maniri su mu seljački.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5347 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Anticipacija pošla naopako. Mislio je da će Lorenco da ode u cik a on je otišao u cak i aj ćao.

A sve kao nemaš pojma :D ?!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja