Jump to content

Moto Zajednica

Zadnja kocnica ne radi

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 612 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F; Yamaha TDR125R; Sprint GRIZZY 125 ; CZ 175 iz 1972

Da li neko zna u cemu je problem.

zadnja kocnica na skuteru ne radi. Zamenio sam kocioni cilindar i opet isto. Koliko god pomerao rucicu kocnice ulje ne dobija pritisak. Probao sam da stavim crevo zadnje kocnice umesto creva za prednju i opet isto. Kako mogu da proverim da li je u pitanju crevo koje vodi do zadnje kocnice. Razmizljao sam da ono nije u redu onda bi negde curelo ulje, ali nigde ne curi.

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 612 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F; Yamaha TDR125R; Sprint GRIZZY 125 ; CZ 175 iz 1972

sad sam sve skinuo i sve mi izgleda ok. Stavio sm zadnja kociona kljesta na porednji sistem i radi. Definitivno je problem u crevu ali se satoji od tri dela. Dva creva od po 40 cm i metalnog creva oko 80cm. Gde moze da se nabave i kako da ispitam koji deo nije u redu kad nigde ne curi kociona tecnost

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Pretpostavljam da je problem u tom metalnom crevu koje je moguće korodiralo zbog vode u ulju.

 

Verstuurd vanaf mijn SM-N910F met Tapatalk

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 231 postova
  • Lokacija: Beograd Avala Pinosava
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 3vd,mz etz 251,mz ts 150, BMW R1100RT

Postoji mogucnost da ti je kao sto je kolega napisao korodirala cev iznutra ili da ti je neko crevo nabreklo iznutra pa nema protok.To se desava od losijeg kvaliteta creva,istrosenosti ili si mesao dve vrste kocionog ulja koje ne smeju da se mesaju jer dolazi do hemijske reakcije koja ostecuje gumu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja