Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha Tracer MT 09

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 297 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha Tracer 900, FJR 1300

Juce stigao i moj primerak (blue race). Fabricki soft koferi i nosaci neraspakovani, pa ako je neko zainteresovan bice znatno ispod regularne (800 e) cene. Prodajem i bandita 600 pa.... 

063 266 606 Boban Matic

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 581 postova
  • Lokacija: Beograd/Zug
  • Motocikl: Stokke

Juce stigao i moj primerak (blue race). Fabricki soft koferi i nosaci neraspakovani, pa ako je neko zainteresovan bice znatno ispod regularne (800 e) cene. Prodajem i bandita 600 pa....

063 266 606 Boban Matic

U zdravlju i sa srećom da te služi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 297 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha Tracer 900, FJR 1300

Imas fotki na netu koliko hoces posto je ovde sve (jos uvek) standardno. Kad budem poceo nesto da menjam (mada je vec krenulo) postavljacu fotke.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1064 postova
  • Lokacija: Beograd- Cerak
  • Motocikl: Tracer MT09

Pa, da održimo temu u vrhu, imam pitanje za srećne vlasnike Tracer-a. Da li ste se dvoumili oko izbora motora i koji su bili u konkurenciji, da li novi ili polovni? Koje su tehničke-finansijske karakteristike preovladale?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 170 postova
  • Lokacija: Vranje
  • Motocikl: Yamaha mt 09 tracer Yamaha tracer 9 gt KTM 1290 SAS

Ja sam se dvoumio izmedju obicnog Mt09 i tracera, samo zbog cene. Ali posto sam vec imao Mt07 ne bi dobio neku veliku razliku sa obicnim Mt09, i reko jebes ga, jednom se zivi :D Inace prodajem vizir kappa, vozen 5 dana  :na_glavi:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 581 postova
  • Lokacija: Beograd/Zug
  • Motocikl: Stokke

Isto i ja, MT09 naked sam prvo merkao, još sam gledao novog stroma, hondu nx700 i vfr800.

Za te pare ovo je kompletniji paket, a odlučio sam definitivno posle probne vožnje.

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1064 postova
  • Lokacija: Beograd- Cerak
  • Motocikl: Tracer MT09

Ja sam se dvoumio izmedju obicnog Mt09 i tracera, samo zbog cene. Ali posto sam vec imao Mt07 ne bi dobio neku veliku razliku sa obicnim Mt09, i reko jebes ga, jednom se zivi :D Inace prodajem vizir kappa, vozen 5 dana  :na_glavi:

Kappa, šta bi ili zbog čega ne valja?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 170 postova
  • Lokacija: Vranje
  • Motocikl: Yamaha mt 09 tracer Yamaha tracer 9 gt KTM 1290 SAS

Preveliko mi izgleda, stiti savrseno i sve je super, ali nisam navikao na tako veliki vizir, tako da cu ipak da vozim sa fabrickim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 326 postova
  • Lokacija: Čelarevo
  • Motocikl: BMW 1150 GS

Meni je na prvom mestu kada sam probao bila lakoca upravljanja i kocnice koje ubijaju.O agregatu vise ne treba trositi reci.Opet moram spomenuti vozi se kao bicikl.A druga stvar sto se doplacuje kod drugih ovde imas u standardnoj opremi.Meni na primer puno znaci taj centralni nogar , ABS nisam nikada ni imao ali sto da ne kad je vec tu...Mislim da sam i ja rekao * jebes ga jednom se zivi *

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1064 postova
  • Lokacija: Beograd- Cerak
  • Motocikl: Tracer MT09

Meni u najuži izbor su kawasaki Versys 650, pa čak i Versys 1000 i V Strom 1000. Ove 1000 su sa malo većom snagom i obrtnim momentom od Tracera, ali nemaju u standardnoj opremi centralni štender, indikator brzine, štitnik za ruke. Jesu nešto duži motori i verovatno pogodniji za duža putovanja, dnevno preko 600-800km. Ali su zato skuplji za 2000e. Dizajn je diskutabilan i o ukusima ne treba raspravljati. U prvo vreme kada sam na sajmu video Tracer samo sam ga zaobišao i ignorisao jer mi je delovao kao mali motor(što je bila velika greška), dok sam se zato zainteresovao za kawasakiVersys 650 iako ga nisam video uživo. Sada je neka druga priča, pogotovo kada sam saznao da nijedna kawa nije prodata kod nas, a Tracera svakim danom sve više :sampion:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1534 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: V-STROM

Meni u najuži izbor su kawasaki Versys 650, pa čak i Versys 1000 i V Strom 1000. Ove 1000 su sa malo većom snagom i obrtnim momentom od Tracera, ali nemaju u standardnoj opremi centralni štender, indikator brzine, štitnik za ruke. Jesu nešto duži motori i verovatno pogodniji za duža putovanja, dnevno preko 600-800km. Ali su zato skuplji za 2000e. Dizajn je diskutabilan i o ukusima ne treba raspravljati. U prvo vreme kada sam na sajmu video Tracer samo sam ga zaobišao i ignorisao jer mi je delovao kao mali motor(što je bila velika greška), dok sam se zato zainteresovao za kawasakiVersys 650 iako ga nisam video uživo. Sada je neka druga priča, pogotovo kada sam saznao da nijedna kawa nije prodata kod nas, a Tracera svakim danom sve više :sampion:

Ako finansije dozvoljavaju od svih nabrojanih Versys 1000 je po meni broj 1.Jači,veći,udobniji,bolja zaštita od vetra i lepši....jedino što je skuplji 1500-2000 eura.Versys 1000 ima serijski centralni štender i prodato je kod nas ovog novog 3 -4 komada još na početku sezone.Da se ne naljute vlasnici tracera ,ipak je tema o Yamahi  :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 170 postova
  • Lokacija: Vranje
  • Motocikl: Yamaha mt 09 tracer Yamaha tracer 9 gt KTM 1290 SAS

Ne znam koliko mozemo da stavimo Versys 1000 i tracera u istu klasu motora, imak je to dosta veci i jaci motor, tezak je cak 250kg a i skuplji za 2000e. Generalno ja sam malo pristrasan sto se tice Yamahe, ali mislim da je pravi izbor. Lagan je, vozi se po gradu bez ikakvih problema, a opet prilicno lepo ide na autoput. Danas smo ja i devojka vozili jedno 2 sata i mislim da bi mogli bar jos toliko bez da stanemo. Tako da Yamaha  :sampion:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 170 postova
  • Lokacija: Vranje
  • Motocikl: Yamaha mt 09 tracer Yamaha tracer 9 gt KTM 1290 SAS

Ja opalio do Grcke sa zenom 900 km sa 4 stajanja sipanje goriva ili  cigareta.Malo utrnulo dupo ali utrnulo bi i na nekom drugom znam provereno.

Utrne mi dupe i u passata za 900km :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1064 postova
  • Lokacija: Beograd- Cerak
  • Motocikl: Tracer MT09

Izgleda da za tvrdo sedište  Tracer ima dodatnu opremu tj. zamena sa drugim sedištem "comfort" ali mu je cena 260e i valjda se odnosi na vozačevo i suvozačevo. Samo nemam informaciju koliko je udobnije od serijskog.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja