Jump to content

Moto Zajednica

afrika twin pomoc

Recommended Posts

  • U prolazu, 57 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: AFRICA TWIN RD07

ima li ko dsa se razume u ove stvari.zimu sam kupio afriku twin i otisla mi je sajla sauga.ali nije sajla koja ide sa rucke nego su mi istruli federi koji se nalaze na kraju  sajle koja se racva na dva karburatora.darko majstor iz bijeljine mi je zamenio te federe ali mi je i sam rekao da to nije dugotrajno resenje.zavo sam danas s centar u beogradu i kazu da je original sajla 85e sto mi je malo mnogo para za sajlu i da  trebam da cekam mjesec dana na isporuku.dali je neko imao slican problem?dali ima neko ko bi resio ovaj problem brze i EKONOMICNIJE.pozdrav za afrikance :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 651 postova

Ne znam tacno kako ta sajla izgleda, ali mozda mogu da je naprave ovi iz "Boban sajle" . Ja sam kod njih nosio razne sajle i stvarno rade kvalitetno i pritom su cene smesne, oko 5 Evra.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1838 postova
  • Lokacija: obrenovac
  • Motocikl: cbr 600f

i moj glas za bobana sajlu...drugaru je radio sajlu za gsx750 za sauh i uradio je super...jesu korisrili stare spanere ali je cena bila 200din :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12094 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Pazite, nije coveku pukla ili ostecena sajla, vec opruge na kraju sajle koje je vracaiju u pocetni polozaj. Ako u Boban sajle imaju tu oprugu, ok, ako ne, onda Sale Trstenik! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 57 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: AFRICA TWIN RD07

Hvala momci, nasao sam resenje-zvao sam Centar S u Beogradu i nova sajla sa federima kosta 87e. Najnize sto sam nasao  je preko Lale "Zlatne ruke"  nesto malo ispod 75e, stize u subotu.  Kad nevaljaju federi na sajli motor smrdi na benzin i nemirno radi pa sam morao  uzeti novu. Hvala svima :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja