Jump to content

Moto Zajednica

FC-Moto

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 448 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650

Paket narucen 29.9., juce stigao u postu, danas ga pokupio (8.10.). Vrednost paketa sa dostavom za Srbiju je bila 49e i carina/posta su jos uzeli 1500 din haraca.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Cukarica
  • Motocikl: Aprilia RS125

Cao drugari!

Evo polako ulazim u svet motora pa je vreme da se kaciga kupi. U pitanju je AGV K5-S Matt black, kacigu sam naravno probao u yamaha plattner u BG. Shvatio da mi velicina ML odgovara i nekim slucajem nabasam da je ta velicina dostupna na FC Moto. Cena kacige je 32.919rsd (282e) i ubacio sam jos koju sitnicu da bi konacni racun presao 300e, jer imaju neki popust zbog otvaranje sezone (preko 300e popust je 40e). Na kraju konacan racun je 32,943.99 Din. (280.01 €). Danas je poruceno za dostavu u Srbiju , ne znam sta da ocekujem ovo prvi put radim ovako al idem na srecu. Racunam da ce me dobro odrati na carini al Boze moj ako bolje prodjem nego sto bih prosao da sam ovde kod nas uzimao (U srbiji je kaciga 45.000rsd) onda super. 

Porudzbina porucena 28/02/2021 u 16:36 ! Javljam kada stigne ako stigne ;) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 235 postova
  • Lokacija: Leicester , Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM900
6 minutes ago, Bazuka said:

Na kraju konacan racun je 32,943.99 Din. (280.01 €). Danas je poruceno za dostavu u Srbiju , ne znam sta da ocekujem ovo prvi put radim ovako al idem na srecu. Racunam da ce me dobro odrati na carini al Boze moj

U decembru sam kupio pantalone, račun je sa dostavom (Beograd) bio 151 evro, carina mi je naplatila još 6000 dinara, očekivanih 30%

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1199 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki DL 1000 2014
Cao drugari!
Evo polako ulazim u svet motora pa je vreme da se kaciga kupi. U pitanju je AGV K5-S Matt black, kacigu sam naravno probao u yamaha plattner u BG. Shvatio da mi velicina ML odgovara i nekim slucajem nabasam da je ta velicina dostupna na FC Moto. Cena kacige je 32.919rsd (282e) i ubacio sam jos koju sitnicu da bi konacni racun presao 300e, jer imaju neki popust zbog otvaranje sezone (preko 300e popust je 40e). Na kraju konacan racun je 32,943.99 Din. (280.01 €). Danas je poruceno za dostavu u Srbiju , ne znam sta da ocekujem ovo prvi put radim ovako al idem na srecu. Racunam da ce me dobro odrati na carini al Boze moj ako bolje prodjem nego sto bih prosao da sam ovde kod nas uzimao (U srbiji je kaciga 45.000rsd) onda super. 
Porudzbina porucena 28/02/2021 u 16:36 ! Javljam kada stigne ako stigne  
Platićeš oko 33% još na cenu sa poštarinom.

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Cukarica
  • Motocikl: Aprilia RS125
On 28.2.2021. at 21:18, Bazuka je napisao:

Cao drugari!

Evo polako ulazim u svet motora pa je vreme da se kaciga kupi. U pitanju je AGV K5-S Matt black, kacigu sam naravno probao u yamaha plattner u BG. Shvatio da mi velicina ML odgovara i nekim slucajem nabasam da je ta velicina dostupna na FC Moto. Cena kacige je 32.919rsd (282e) i ubacio sam jos koju sitnicu da bi konacni racun presao 300e, jer imaju neki popust zbog otvaranje sezone (preko 300e popust je 40e). Na kraju konacan racun je 32,943.99 Din. (280.01 €). Danas je poruceno za dostavu u Srbiju , ne znam sta da ocekujem ovo prvi put radim ovako al idem na srecu. Racunam da ce me dobro odrati na carini al Boze moj ako bolje prodjem nego sto bih prosao da sam ovde kod nas uzimao (U srbiji je kaciga 45.000rsd) onda super. 

Porudzbina porucena 28/02/2021 u 16:36 ! Javljam kada stigne ako stigne ;) 

Kaciga stigla 19/03/2021, cena je na kraju ispala ista kao i u Srbiji da sam kupio (45.000rsd). Sve u svemu, dugo sam cekao i u nekom trenutku sam mislio da nece da stigne, isplatilo se? Ne, nije. 

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 335 postova
  • Lokacija: Skopje, Skoplje, Macedonia
  • Motocikl: NC 750X RC90, Transalp XL750

Momci da pitam, dali neko ima iskustva sa naručivanjem opreme iz Nemačke u Hotelu? Na primer, idem u Frankfurt na par dana, a pre toga želim da naručim opremu da stigne u hotelu gde ću biti smešten.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 337 postova
  • Lokacija: Hamburg
  • Motocikl: Beverly 250, Honda NC750X RH09

Mislim da bi prvo morao da kontaktiras hotel i pitas da li bi preuzeli tvoju posiljku. Nije dovoljno da stavis samo ime hotela jer niko nece da primi paket ako ne zna za koga je.

Na etiketi mora da bude tvoje ime, naziv i adresa hotela. Osoba koja prima paket mora da zna o cemu se radi jer nisi zaposlen u hotelu i ne poznaje te...

Promenio član DarkoB

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nemanja Stojanović, 1000 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC750X RH09

Naruči dva dana pre nego što stigneš ako ostaješ duže od dva dana trebalo bi da te uhvati dok si tu.

Popuni sada sa adresom hotela i vidi koji vremenski okvir ti daje za isporuku pa prilagodi.

Ja sam naručivao u nekim zemljama gde ima Amazon, ali to je uglavnom danas za sutra, pa kod poručivanja stavim i broj sobe i sačeka me kad raspremaju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja