Jump to content

Moto Zajednica

UKRADEN MOTOR HONDA CBR 600 F3 BG-10 737 1997. god

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 178 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kymco Super 9

Evo sad cemo da pogledamo u kristalnu kuglu da vidimo da li postoji ta mogucnost.. :)

Ko zna gde je, mozda je u oglasima vec u delovima, mozda stoji neko vreme da se zaboravi na njega itd..

Steta u svakom slucaju, razumem te potpuno!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 815 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: Lep

Koliko god da ti je tesko, nove zivce ne mozes kupiti, a motor ces u jednom trenutku moci sigurno.

 

Sto se tice ranijih postova, da, kod nas zakon stiti lopove i to je to. A ovi postovi "kako je trulo u evropi", da, da, kako da ne.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 52 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Kawasaki zx6r 2004

Moje misljenje jeste da si trebao odmah sutradan da obidjes sve garaze u krugu od 300 metara,jer ti je to verovatno neko iz blize okoline koji je iznajmio garazu,ali kasno je sada za to.Mom drugaru su prosle godine maznuli passata takodje,kada je pozvao policiju,rekli su mu da nema potrebe da izlaze na uvidjaj,jer su to neki ,,specijalci'' koji ne ostavljaju trag...I na tome se zavrsilo..ja na mom automobilu imam alarm sa dojavom na 200 metara,mada je po meni najsigurnija varijanta (pricam I o motorima I automobilima) da se kupi onaj gps prijemnik..u slucaju kradje odes u policiju I lociraju ga za cas..e sada,ni to nije sigurno ,jer ,uglavnom zavrse takva vozila u podzemnim garazama gde.se rastavljaju..ali nemoj da si lenj,imaj nade..prati stalno na netu delove od tvog modela..mozda se pojavi deo koj ces da prepoznas..mozda su ga I prefarbali I vozi se tu po tvom kraju..obrati paznju na svaki isti model..gledaj felere na masini ,ako si ih imao..rucice I auspuhe prvo zamene...I pojavice se vec..a onda da se skupimo svi I da ih posetimo malo..

Inace jedna anegdota,cale je pre 10tak godina bio ubedjen da mu neko vadi naftu iz traktora...I mesecima je vezivao struju za njega..nego zajebano je I to malo...zaboravi se covek,pa mozes da najebes.. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 135 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 900

U noci izmedju 9. i 10. Decembra 2014. godine u OBRENOVCU ukradena je iz garaze koja se nalazi u dvoristu porodicne kuce HONDA CBR 600 F3 BG-10 737 1997. god. crvene boje sa belim repom i crnim nalepnicama. Pritom je ubijen i pas Djole koji se nalazio u dvoristu...

 

Ukoliko imate bilo kakve informacije javite na broj telefona vlasika 069/216-99-47 Nikola

Strašno, a za psa još strašnije...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 20 postova

Dzuze nije motor kres vec stecen sa dosta truda i odricanja i najvise ljubavi prema motorima.A pored motora su mi ukrali sve od alata i dosta vrednih stvari koje sam kupio novo posle poplave koja nas je zadesila u Obrenovcu.Tako da sa motorom i alatom sve to vredno negde oko 5000 evra a moda i vise.A najgore je to sto deo tog alata i dalje otplacujem a nemam ga.

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1655 postova
  • Lokacija: Paracin

Ubiti psa zbog nekog krša od 18 godina... strašno

Nekad treba dva puta razmisliti pre nego sto napises nesto. Moj je star 35 godina i ne smatram da je krs, plus sto stajes coveku na muku. Mozda si hteo da napises da je zalost za psa, sto i jeste, ali si mogao to malo lepse da uklopis....

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 135 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 900

Ja prvi pomenuh psa, a stvarno mi je tužno. Na žalost takvi ne bi ustuknuli pred bilo kim ko je slabiji, da je bilo dete ili žena,,, Mislim da bi ovakve krađe trebali tretirati nekako posebno... Po trenutnom zakonodavstvu bi možda dobio veću kaznu za psa nego za motor. 

A što se kradljivaca motora tiče trebalo bi ih kao i konjokradice...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne glasam - ne ćutim, 395 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZX-14R

 

Ubiti psa zbog nekog krša od 18 godina... strašno

Nekad treba dva puta razmisliti pre nego sto napises nesto. Moj je star 35 godina i ne smatram da je krs, plus sto stajes coveku na muku. Mozda si hteo da napises da je zalost za psa, sto i jeste, ali si mogao to malo lepse da uklopis....

 

 

Motor od 18 godina jeste za staro gvožđe, a voziti eksponat od 35 godina, pa svaka ti čast na hrabrosti, to se još jedino na Kubi vozi u saobraćaju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 210 postova
  • Lokacija: pored ZR
  • Motocikl: cbr 500 f

Miloš A , najradije bi ti licno objasnio moje misljenje o tebi i tvojim definicijama krsa, bilo bi lakse nego pisati, naravno nemislim nista nasilno nego recima. 

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3129 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

@Miloš A

Pa ti i ne voziš motor.

Skuter je prevozno sredstvo namenjeno za gužve u saobraćaju, dostavu, kurirske službe...i vozi se bez opreme

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1655 postova
  • Lokacija: Paracin

 

 

 

 

Ubiti psa zbog nekog krša od 18 godina... strašno

Nekad treba dva puta razmisliti pre nego sto napises nesto. Moj je star 35 godina i ne smatram da je krs, plus sto stajes coveku na muku. Mozda si hteo da napises da je zalost za psa, sto i jeste, ali si mogao to malo lepse da uklopis....

Motor od 18 godina jeste za staro gvožđe, a voziti eksponat od 35 godina, pa svaka ti čast na hrabrosti, to se još jedino na Kubi vozi u saobraćaju

Hvala ti na tome sto smatras da sam hrabar! Mislis li da sam lud sto sutra pisem cekove da registrujem eksponat? Cekove pisem jer nisam bas u finansijskoj mogucnosti da iskesiram 16-17000din ali ipak se "natezem" da ga registrujem, lud sam zar ne?!

Da pokusam da udjem u tvoju glavu pa da ti postavim jedno pitanje. Mislis li i da ljudi posle 50-te godine zivota ne treba da budu zivi?

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 135 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 900

 

 

 

Ubiti psa zbog nekog krša od 18 godina... strašno

Nekad treba dva puta razmisliti pre nego sto napises nesto. Moj je star 35 godina i ne smatram da je krs, plus sto stajes coveku na muku. Mozda si hteo da napises da je zalost za psa, sto i jeste, ali si mogao to malo lepse da uklopis....

Motor od 18 godina jeste za staro gvožđe, a voziti eksponat od 35 godina, pa svaka ti čast na hrabrosti, to se još jedino na Kubi vozi u saobraćaju

Hvala ti na tome sto smatras da sam hrabar! Mislis li da sam lud sto sutra pisem cekove da registrujem eksponat? Cekove pisem jer nisam bas u finansijskoj mogucnosti da iskesiram 16-17000din ali ipak se "natezem" da ga registrujem, lud sam zar ne?!

Da pokusam da udjem u tvoju glavu pa da ti postavim jedno pitanje. Mislis li i da ljudi posle 50-te godine zivota ne treba da budu zivi?

 

Ne znam da li on misli da ljudi posle 50-te godine treba da budu živi, ali znam da postoje takvi stavovi, sa navodom da ne doprinose (doprinosimo) razvoju nakon što smo odgajili decu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne glasam - ne ćutim, 395 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZX-14R

Da pokusam da udjem u tvoju glavu pa da ti postavim jedno pitanje. Mislis li i da ljudi posle 50-te godine zivota ne treba da budu zivi?

 

 

 

Ne znam da li on misli da ljudi posle 50-te godine treba da budu živi, ali znam da postoje takvi stavovi, sa navodom da ne doprinose (doprinosimo) razvoju nakon što smo odgajili decu...

 

 

Želeo bih da makar na kratko kročim u taj čarobni svet gde svemir savijate po svojoj meri, polemišete sa neizrečenim i naravno uvek glatko pobeđujete ;)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja