Jump to content

Moto Zajednica

16. Moto GP Philip Island , Australija

Recommended Posts

  • U prolazu, 82 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: nema

@ Štampar

 

Ovo ti je lista svih Stonerovih padova od 2007-2012 u trkama što je i jedino bitno.

 

2007 (DUCATI) - 0

2008 (DUCATI) - Brno, Mizano (padovi sa prvih pozicija, Brno, 1 sec. ispred Rosija; Mizano, 3 sec. ispred Rosija)

2009 (DUCATI) - Valensija (svi znamo)

2010 (DUCATI) - Katar, Le Man, Indi, Sepang, Eštoril (te godine je imao velike probleme sa prednjim ogibljenjem)

2011 (HONDA HRC) - 0

2012 (HONDA HRC) - Nemačka (zadnji krug u duelu sa DP26)

Zašto od 2007? On je najjaču klasu vozio i 2006 na Hondi. Te godine je imao nekoliko padova.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4952 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000

Zašto od 2007? On je najjaču klasu vozio i 2006 na Hondi. Te godine je imao nekoliko padova.

to se krije kao zmija noge :P

Jeste vozio je i 2006, pa i Rosi je svoju MGP karijeru (odnosno 500cc) počeo sa dva pada u prve dve trke a bilo ih je još u toku sezone 2000. Ta 2006 nije toliko bitna, bio je početnik, relativno nepoznat itd...

Ustari možda je i bitna jer xy padova na Hondi 2006 (neko je odmah iskoristio priliku da ga posprdno nazove Casey "Rolling" Stoner), a zatim 0 padova na Dukatiju 2007 govori nešto. Mislim da je negde rekao kakve je očajne Michelin pneumatike dobijao te godine.

 

Ima jedna zanimljivost vezano za ovo. Priča se da je Toni pobedio na čuvenoj trci u Eštorilu 2006 na pneumaticima koje je dobio od Danija, odnosno Dani ih je sa gađenjem odbacio pa su prosleđene njemu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12822 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Ma šta ti je... gume nemaju veze s trkama. Sve jedno je na kakvim si gumama ili motoru, bitno je da si Valentino Rossi. Videli smo 2011 i 2012.

 

 

 

 

 

.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4952 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000

Ma šta ti je... gume nemaju veze s trkama. Sve jedno je na kakvim si gumama ili motoru, bitno je da si Valentino Rossi. Videli smo 2011 i 2012.

Hehehe...0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2309 postova
  • Lokacija: Beograd-Vracar

Te 2006 Stonera nisu sljivili uopste. Kada god je trazio da mu promene setup kako on hoce dobijao je cusku tipa "Sta ti znas mali, mi cemo da ti ustelujemo ogibljenje kako knjige kazu".

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5375 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

I zbog toga mi prelazak u Dukati i uslovi koje je tamo imao djeluju nestvarno. Ko li ga se sjetio? Vjerovatno ima već zagarantovanu penziju u Dukatiju taj kome je to palo na pamet. A onda su ga bukvalno otjerali u Hondu. Valjda je čovjek zaslužio toliko, da se sasluša. Ispali su ujedno i budale i govnari.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4952 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000

I zbog toga mi prelazak u Dukati i uslovi koje je tamo imao djeluju nestvarno. Ko li ga se sjetio?

Pa bio je četvrta opcija, praktično rezerva posle Nikija, Setea i Marka Melandrija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12822 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Ma niko ga se nije setio. Bio im je B izbor iza ne sećam se koga. Taj neko ih je ispalio (ili se usrao kad je probao motor) te uzeše Stonera.

 

 

 

 

 

 

 

 

.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12822 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Da, da.. s <melandrijem nisu mogli da se dogovore a Gibernaua je Stoner dokusurio prethodne sezone.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 82 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: nema

Zašto od 2007? On je najjaču klasu vozio i 2006 na Hondi. Te godine je imao nekoliko padova.

to se krije kao zmija noge :P

Jeste vozio je i 2006, pa i Rosi je svoju MGP karijeru (odnosno 500cc) počeo sa dva pada u prve dve trke a bilo ih je još u toku sezone 2000. Ta 2006 nije toliko bitna, bio je početnik, relativno nepoznat itd...

Ustari možda je i bitna jer xy padova na Hondi 2006 (neko je odmah iskoristio priliku da ga posprdno nazove Casey "Rolling" Stoner), a zatim 0 padova na Dukatiju 2007 govori nešto. Mislim da je negde rekao kakve je očajne Michelin pneumatike dobijao te godine.

 

Ima jedna zanimljivost vezano za ovo. Priča se da je Toni pobedio na čuvenoj trci u Eštorilu 2006 na pneumaticima koje je dobio od Danija, odnosno Dani ih je sa gađenjem odbacio pa su prosleđene njemu.

 

Niko nije rekao da Rossi nije padao, nego si ti navodio Stonerove padove po sezonama i izostavio jednu u kojoj je dobio nadimak. Da si izostavio 2007 nikom ništa.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5311 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

A.E. vrišti po boksu, lupa sakom o zid, nešto galami na svabovu ekipu..histerija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2082 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Pa i mi bi vristali da nas je tako pokupio , a usput zadrzavamo Pedrosu, Iannone-a i Bradla i cak nemogu da nam prismde, mislim da je cak i Dovi bio u grupi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2309 postova
  • Lokacija: Beograd-Vracar

Prvo lomi pleksi od motora.

Sada sutira i udara pesnicama po boksu dok mehanicari pokusavaju da ga smire i pritom se usudjuje da ode u LCR da se razracuna.

Ne znam sta zamislja ko je.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12822 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Ne razumem šta mu je LCR skrivio? Zabo ga je Bautista koliko sam uspeo da vidim.

 

 

A što je manji Marquez pizdeo na Kent-a posle trke? Nije smeo na Miller-a da ne dobije po pičci?!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 52 postova

Ne razumem šta mu je LCR skrivio? Zabo ga je Bautista koliko sam uspeo da vidim.

 

 

 

Pomješao si trke ... u Australiji ga je sjebao Bradl , a u Maleziji je on sjebao Bautistu ( nije bilo u usporenom , već je poslije trke on priznao da je kriv )

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja