Jump to content

Moto Zajednica

2007 aprilia rs 125 ili 2008 honda cbr 125?

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 614 postova
  • Lokacija: Beograd/Užice
  • Motocikl: Honda Shadow 750 Black Widow

Pa zavisi sta ti treba i koliko para imas i za posle kupovine ako hoces raketicu koju ces moci da zavrnes i do 150 na otvorenom onda uzmes apriliu, ali naravno ima i svoje lose strane, 2t motori su kraceg veka, aprilia nije jeftina za odrzavanje i trosi od 6-12l na 100km, sa druge strane ako ti treba motor za svakodnevnu voznju, gradsku guzvu, a brzina do 100 na sat ti je dovoljna uzmes hondu trosi 2.5-3.5l kako god da je vozis, delova ima sto se tice pouzdanosti honda je honda, ja sam imao apriliu rs125 dve sezone i ne bih je vise nikad uzeo, definitivno bi isao na hondu, pogotovu ako si pocetnik 1zdravo.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

Ja sam imao hondu cm 125 :) vozio sam je 4 godine, sad polazim u drugu godinu srednje škole pa sportaka uzimam zbog devojke :P dnevno bih prelazio oko 30-50 km tako da.... Potrosnja mi nije problem, a u steku imam 2000 e za kupovinu, meni se vise svidja aprilia, sad trazim savete od onih koji su ih vozili te motore :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 614 postova
  • Lokacija: Beograd/Užice
  • Motocikl: Honda Shadow 750 Black Widow

Ja sam imao hondu cm 125 :) vozio sam je 4 godine, sad polazim u drugu godinu srednje škole pa sportaka uzimam zbog devojke :P dnevno bih prelazio oko 30-50 km tako da.... Potrosnja mi nije problem, a u steku imam 2000 e za kupovinu, meni se vise svidja aprilia, sad trazim savete od onih koji su ih vozili te motore :)

 

pa ako bi dnevno prelazio 30-50km zajebi apriliu potrosices 2k evra a gorivo za godinu dana 1lol.gif, osim ako nemas ozbiljan visak para, mada to je ozbiljna suma novca tako da mozda bolje da uzmes nesto preko 125 ne znam dokle je A1 kategorija ali mislim da moze neka 250ica

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

Uskoro punim 16 pa mogu da polazem do 125 kubika, potrosnja mi nije veliki problem, ali me zanimaju njihove mane, npr na 25000km sta moze da se pokvari to me zanima, da znam sta da kupim.. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja