Jump to content

Moto Zajednica

jenostavno pitanje-zasto vozite......

Recommended Posts

  • U prolazu, 18 postova
  • Lokacija: okolina Valjeva-s.Ducic
  • Motocikl: honda cbr 600 f3

evo pitanja zasto vozite to sto vozite?Na primer ja vozim dominatora nx 500 jer je dobar za kratke relacije na primer do posla za svaki dan a moze i na duze do nekog moto skupa ili do drugara,netrosi puno jednostavna masina laka za odrzavanje itd....itd shvatate poentu??!Zasto ste se odlucili za motocikl koji sada vozite??

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • , 1322 postova
  • Lokacija: Umag HR

ja vozim Varadera zbog toga sto radim u prosjeku dosta kilometara godisnje.Oko 30 000.I vecinom samo duze relacije.Stavim kofere,krenem,i ne razmisljam dali ce mi stati ili nece.Jednostavno mu vjerujem.Zapravo svakim danom sve vise.

Putni enduro je za moje potrebe savrsen.Udobnost na prvom mjestu.Vozio sam sa njim i 1200 km u jednom danu bez znakova umora.

Zasto bas Varadero?

I nema previse razloga osim sto znam da je dosta kvalitetno napravljen.Iduci ce biti BMW R 1200GS i ako budem sa njim zadovoljan i u pola kao sa Varaderom,imat cu i dalje mirnu savjest

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2894 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

Sentimentalnost i mogucnusti su cudna kombinacija. Ovu Suzanu sam gledao kao klinac, prosle godine je moj prijatelj bas nju prodavao, u savrsenom stanju. Rate, drugarstvo, motor kao motor je prava gvozdena naprava, od onomad. Ne kazem, voleo bih i neki noviji motor, ali.... ovi stari motori mi nekako vise "leze" a i pristupacnija mi je cena. Pored svega toga, ne trebaju mi majstori za to, jer je regler kod njih najkomplikovanija elektronika.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 556 postova
  • Motocikl: Trenutno nista

ja vozim svoj,zato sto smatram da je najbolji motor na svetu u svojoj klasi,zato sto je lep,pouzdan,zadovoljava sve moje kriterijume i jer me godine ogranicavaju  ;D 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1114 postova
  • Lokacija: Tvrdos
  • Motocikl: ZUNDAPP KS 750

zato sto su 2 tocka jedan trugi svet na tockovima, jedan drugi pogled na sve,zato sto osjecaj adrenalina i dobrog raspolozenja uvjek struji kroz vas, zato sto smo mi jedna velika porodica i pozdravljamo se i ako se nikad nismo videli prije,zato sto postoji jos 1000 dobrih razloga,zato sto volim motore. to je zadnja.  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 259 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW C400GT

Ne vozim jos, ali sam ga kupio zato sto zelim motor za duza putovanja, za vozanje ceo dan, i zeleo sam nesto sto meni izgleda lepo. I uspeo sve da uklopim u jedno !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1480 postova
  • Lokacija: Bratunac, Earth
  • Motocikl: R1200C, GS, DRZSM

Kawasaki EN je takav da je upravo ona vizija linije copera kakvu sam nosio jos od malena. Volim ga jer je lijep, pouzdan, nezahtjevan, dovoljno brz za udobno putovanje, udoban kao takav. Motor sam po sebi jeste sloboda a moj EN to jos podebljava malom potrosnjom i niskom cijenom registracije, tako da nema nikakvih zujanja u glavi dok razmisljam o putovanju ili jednostavno o vozanju. Uz to za 3 godine koliko je kod mene, nista mi nije trazio osim goriva, ulja i guma. Niti mi je prvi motor, niti, ako Bog da poslednji, ali stvarno mi je pruzio dosta zadovoljstva. Zato ga volim.

 

Afrika...ne znam jos tacno. Legenda, mozda jos malo dodatne slobode, ali o tome nekad kasnije...jos je rano...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1372 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Zasto vozim YBR??? Pa vozim ga zato sto moj otac smatra da sam isuvise lud da bih vozio nesto jace tako da cu morati da pricekam... A s druge strane kod YBR-a mi se dopada mala potrosnja a moze bas zabavan kada se tera preko Avale ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

Snaga, brzina, moc. Volim da osetim adrenalin. Mogu i sporo, a mogu i brzo. RR motori su mi uvek bili zapadali za oko i ne samo meni nego svima. Uvek su se svi okretali za takvim masinama. Jer se zna da su to Azdaje na tockovima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

Kawasaki EN je takav da je upravo ona vizija linije copera kakvu sam nosio jos od malena. Volim ga jer je lijep, pouzdan, nezahtjevan, dovoljno brz za udobno putovanje, udoban kao takav. Motor sam po sebi jeste sloboda a moj EN to jos podebljava malom potrosnjom i niskom cijenom registracije, tako da nema nikakvih zujanja u glavi dok razmisljam o putovanju ili jednostavno o vozanju. Uz to za 3 godine koliko je kod mene, nista mi nije trazio osim goriva, ulja i guma. Niti mi je prvi motor, niti, ako Bog da poslednji, ali stvarno mi je pruzio dosta zadovoljstva. Zato ga volim.

Stvarno najbolje, EN500 ;D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 327 postova
  • Lokacija: Valjevo

Kawasaki EN je takav da je upravo ona vizija linije copera kakvu sam nosio jos od malena. Volim ga jer je lijep, pouzdan, nezahtjevan, dovoljno brz za udobno putovanje, udoban kao takav. Motor sam po sebi jeste sloboda a moj EN to jos podebljava malom potrosnjom i niskom cijenom registracije, tako da nema nikakvih zujanja u glavi dok razmisljam o putovanju ili jednostavno o vozanju. Uz to za 3 godine koliko je kod mene, nista mi nije trazio osim goriva, ulja i guma. Niti mi je prvi motor, niti, ako Bog da poslednji, ali stvarno mi je pruzio dosta zadovoljstva. Zato ga volim.

Stvarno najbolje, EN500 ;D :D

Eto, sve su ljudi rekli pa da se ne ponavljam, sve ovo sto je Boban rekao oko linije i registracije, pouzdanosti, plus: ja licno volim da motor jako dobro ubrzava sto u toj klasi niko bolje ne radi od EN-a,mislim da je brzi(na ubrzanjima) i od velike vecine copera do 750 kubika tako da trenutno nema alternativu.To je to! :);)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE

Zbog kontrole. Uvjezbavanje kontrole i dostizanje granicnih performansi bilo cega, pa i motora, je on sto me privlaci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: Subotica

Ja sam tog misljenja da svako bira vozilo spram svog temperamenta.Ja sam obozavaoc brzine,a trenutno nemam mogucnosti da kupim nesto jace i brze pa sam zadovoljan i sa R-6.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 755 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Multistrada 950S

vozim dva tocka prakticno od kako sam prohodao, pa onda 4 tockica na dasci, pa po 4 tockica na svakoj nozi...verovatno su dva tocka pogonjena motorom logican nastavak te moje fascinacije kretanjem, voznjom.

 

jednostavno, ja volim da vozim, nesto...

 

 

 

a ovaj TDM sam kupio zbog toga sto mi je to najlepsi motor

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 385 postova
  • Lokacija: Beograd

Prvenstveno sto volim golace,a i neunistiv je motor.Iipak je to "HONDA".. ;D ;D ;D.Pored svega

i ako je star ko biblija kad se sredi i dalje je atraktivnog izgleda i moze da

parira vecine novijih motora.

Volim robusne motore,a i odgovara mi po temperamentu.

Naravno volim brzinu,jeste da nije kao F1 al sam zadovoljan brzinom koju postize.

Ima tu jos puno razloga,al da ne davim....................... ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

moju apriliju vozim sto je dobra,udobna brza stabilna,,,,,,a motor zbog vetra u kosi,........al vozio bi ja i nesto drugo po potrebi,,,mislim da je svaki motor dobar,,

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

TDM 850 vozim zato sto mi se svidja kako izgleda ,jer je dobar za sve puteve odlican polozaj za voznju  ,ima solidan obrtni moment i za svoju klasu ima najbolji strat.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK. Sirius - Srbija, 806 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: KTM Supermoto T 990 '11, Piaggio Beverly Tourer 250ie '08

Zbog udobnosti,pouzdanosti,trajnosti,ne toliko velike snage,niske potrosnje,a i motor sam po sebi je veoma user-friendly,sto mi odgovara kao pocetniku na 2 tocka.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ,, 1032 postova

Vozim Jawu 350 prvenstveno zbog finansija. Jeftin je motor, jeftini su delovi i sam sam svoj majstor.  ;D  Prvi motor mi je bio Jawa 175 i bio sam zadovoljan. Nadam se da ce me i ovaj sluziti... Uzeo sam ga posto je malkice jaci od 175-ice, i zbog toga sto nisam uspeo vise para da odvojim za motor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja