Jump to content

Moto Zajednica

Dakar Reli 2009 - u Južnoj Americi

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Beograd

Sedim dnas u nekoj piceriji, cekam klopu i citam SAT. I tamo reportaza o ovogodisnjem Dakaru u Juznoj Americi. Velicanstveno, I onda kontam, jbt ne mogu da verujem da ce tamo da pici neko koga fakticki znam, nas covek, Bozo, ej bre!!!! Bozo, hvala brale, osetio sam se ko da ja vozima Dakar!

 

Jedva cekam prenose, nadam se da ce RTS to full prenositi, je l neko zna koja je vremenska razlika, oce li pustati snimak, da li kompletan ili samo pregled dana?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2582 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

U bre Saki ti bas u zadnji cas, nemoj da krenu bez tebe pa moras da ih jurcas . Boza je u Madridu i veceras leti ka B. Airesu . Kada krenete pokusaj da nas izvestavas o stanju na reliju . Znajuci Bozu dosta dobro to od njega nisam trazio jer sam siguran da od toga ne bi nista bilo. Samo u slucaju da imas vremena ali kako je zahtevan reli verovatno ce te kuburiti sa vremenom za odmor. Imas li vest ko ce prenositi , gde se moze videti snimak ili tako nesto . Bilo bi lepo da nam das i sajt na kojem ce biti svakodnevni rezultati.

  Ajde bre pozuri , nemoj da zakasnis. Sretno!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 161 postova
  • Lokacija: Požarevac
  • Motocikl: FZ1N

Imas li vest ko ce prenositi , gde se moze videti snimak ili tako nesto . Bilo bi lepo da nam das i sajt na kojem ce biti svakodnevni rezultati.

Eurosport ...

RTS kupioTV prava, juče oblavili ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 554 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo

Hvala Shejtan,inace Bozo je vec na putu ka BUenos Airesu a ja u utorak putujem.

    Srecan put i mnogo srece, Gabor nadam se da ove godine nece odloziti rally  ;D  Gledamo vas na TV-u!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 37 postova

Bozi je inace put juce poceo dobrim baksuzom,  skupili smo se na aerodromu da ga ispratimo- odleteo je za Frankfurt, ali nije i sleteo iz prvog puta, jer JAT-ov avion posle pola sata leta morao da se vrati za Bgd zbog kvara, i na kraju  je otisao nekoliko sati kasnije.

Ovo mora da je dobar znak, bolje da se kvari JAT-ov avion, nego KTM u pustinji Atakama  ;)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1892 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: XRV 750

Sad sam pricao sa Bozom on je vec u Buenos Airesu i kaze da je 25 stepeni i ceka me na pice

 

Pa koji ces ti moj na internetu >:( Idi spremaj se nemoj da zakasnis ;D ;D ;D ;D ;D

 

25, kazes? Kako vas mrzim :P :P :P Jos jednom srecan put i da budete medju prvih 10, pa nek puknu komsije od muke ;D ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 54 postova
  • Lokacija: Subotica

Imam jos pola sata do treninga i skupljam pare za avio kartu.Inace ja ujutro krecem iz budimpeste ako vam treba neka informacija bicu dostupan 31 1 2 na 063 566 372 a posle 3 januara na +88 163 165 3058 u vecernjim satima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: k25

Jos je rano za organizaciju ali bi trebali da docekamo ljude po povratku...

Naravno ima vremena,samo da sve bude ok.

Pa da se slikamo pored prasnjavih makina.  ;D

SRECNO po ko zna koji put.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja