Jump to content

Moto Zajednica

Super Tenere VS. Africa Twin

Recommended Posts

  • Enduraš, 6299 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

San je ono sto je maltene nedostizno. WR250 ti je vrlo lako dostupan, tako da.... a ako govorimo o prioritetima, to je onda neka druga prica i nema veze sa snovima ;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2150 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: africa twin, durmitor, cb750 boldor

San je ono sto je maltene nedostizno. WR250 ti je vrlo lako dostupan, tako da.... a ako govorimo o prioritetima, to je onda neka druga prica i nema veze sa snovima ;)

jel to ono ko popsy da ima ispravan motor?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5392 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

Koliko vidim ja ovde jedini branim cast ST, a niti sam je imao niti cu je kupovati. :stabre: . Stenerasi nije Vam fora, ajde malo ukljucite se. :lol: .

Ma gde cu ja da se trkam, em ne znam da vozim off, em nemam motor. :neznam: , jbg, mora se neka jednocilindarska masinka nabavljati inace ce se ovi Afrikanci skroz raspomamiti. :lol: :lol: :lol:

na koje tenerase mislis? vlajka ili vladu? jedino su jos oni ostali 97dc6ada2cea622c0c5ee8b23668ddbf.gif

 

to što sam ja u zarobljeništvu i što nemam struje ne znači da nisam tu :P :P :P

 

i da imam ispravan motor, samo što nešto nije raspoložen da radi :P :P :P

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2150 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: africa twin, durmitor, cb750 boldor

Koliko vidim ja ovde jedini branim cast ST, a niti sam je imao niti cu je kupovati. :stabre: . Stenerasi nije Vam fora, ajde malo ukljucite se. :lol: .

Ma gde cu ja da se trkam, em ne znam da vozim off, em nemam motor. :neznam: , jbg, mora se neka jednocilindarska masinka nabavljati inace ce se ovi Afrikanci skroz raspomamiti. :lol: :lol: :lol:

na koje tenerase mislis? vlajka ili vladu? jedino su jos oni ostali 97dc6ada2cea622c0c5ee8b23668ddbf.gif

 

to što sam ja u zarobljeništvu i što nemam struje ne znači da nisam tu :P :P :P

 

i da imam ispravan motor, samo što nešto nije raspoložen da radi :P :P :P

da si me poslusao i ugradio pedale sada bi se vozio ko covek, ovako.... :nanana:

 

p.s. bila je trula!

 

 

i da, nisi u zarobljenistvu nego si ti okupator!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5392 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

Vama dvojcii nije dovoljno sto se po garazi napusavate nego ste nasli ovde da smarate posten svet... :D

 

što ti nisi na plaži :P :P :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6299 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

San je ono sto je maltene nedostizno. WR250 ti je vrlo lako dostupan, tako da.... a ako govorimo o prioritetima, to je onda neka druga prica i nema veze sa snovima ;)

jel to ono ko popsy da ima ispravan motor?

E to je recimo prava definicija sna :D Koliko ga popravlja, do sada bi ga moj bratanac od 4 godine od lego kocki napravio u prirodnoj velicini :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Koliko vidim ja ovde jedini branim cast ST, a niti sam je imao niti cu je kupovati. :stabre: . Stenerasi nije Vam fora, ajde malo ukljucite se. :lol: .

Ma gde cu ja da se trkam, em ne znam da vozim off, em nemam motor. :neznam: , jbg, mora se neka jednocilindarska masinka nabavljati inace ce se ovi Afrikanci skroz raspomamiti. :lol: :lol: :lol:

na koje tenerase mislis? vlajka ili vladu? jedino su jos oni ostali 97dc6ada2cea622c0c5ee8b23668ddbf.gif

 

Imali pruduženi vikend.. :moto3:

 

i kenjajte vi kolko hoćete..

al na Kučaju bile 3 paprike i 2 tenere 0plac.gif

 

TA.. da se ovaj bantu Jager nije utronjao.. bila bi tu još jedna tenera i trafika..

 

nego trt mrt..drž daj nemoj :P

osta Midžor za neki drugi put..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1221 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW sekta

Ajde razumem ja ove Gosu, Kepu, :care: koji jos i voze tu Afriku, ali ovi momci sto je jedva promenise, pa sad voze KTM, Kawasiku Suzuki, javljaju se u ovoj temi i kao nesto brane AT :lol: , a oni namere nemaju da se vracaju ili ubuduce voze te kangrbe :lol: . Kao sad nesto At bolja od ST, a jedva cekali da predju na jedan cilindar. :nanana::lol: :lol:

Uh zaboravih ovog sto vozi Yamahy, a puna su mu usta AT. :stabre::lol: :lol: :lol: :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1422 postova
  • Lokacija: Bliski Istok-Pančevo
  • Motocikl: Honda CRF300L

 

Uh zaboravih ovog sto vozi Yamahy, a puna su mu usta AT. :stabre::lol: :lol: :lol: :lol:

Ako se ovo odnosi na mene odgovor je da kada budem video ST na Midzoru (a da ga nije spustio helikopter) mozda i promenim misljenje o ST kao terenskom motoru :zvizduk:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja