Jump to content

Moto Zajednica

Super Tenere VS. Africa Twin

Recommended Posts

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5393 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

sad ce moj komad da se zabeli, nemoj da brinesh ;)

 

a mozhe tjuning i na africi... ali jbg, pouzdanost agregata dolazi iz toga shto nije "na ivici"... malo manje konja, vishe krugova oko planete bez kvarova... zashto onaj matori englez ne putuje na teneri ako je tako dobra? :)

 

ma šta ste se uvatili za tu emajl_bela_tehnika belu... da niste vi napravili neki ugovor za reklamiranje sa Gorenjeom :D :D :D

 

a matori englez, pa zato sto je mator :D :D :D

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • - enduro sector -, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: adventure

Jbte moram da probam neku AT..... baš da vidim da li je NASA napravila nešto bolje od toga. :stabre:

 

Ne znam da li je NASA napravila nesto bolje od toga, ali znam da je Honda napravila nesto bolje od Yamahe :D:P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Prekidach, 1093 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Africa Twin CRF1000L & Suzuki DR 650 SE

jbt, ovaj vizir... ko ga je smislio.... treba ga streljati... sve bi bilo ok, ja bih bio na vashoj strani... samo da su iznad farova na gore unajmili nekog boljeg dizajnera.. ovako ne mogu da prihvatim da neko vozi ovaj motor :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 31 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: africa twin RD07 i Silver Wing 600

evo slike da ne moras mnogo muciti svoju mastu.post-21781-0-93774800-1324915364_thumb.jpg

 

Da, da, to je ta na koju sam balavio svaki put kada sam prao motor na OMV-u 0takoje.gif

 

Pozdrav kolega 1zdravo.gif

1zdravo.gif

hvala kolega,kada god pozelis moze i tvoj bajk da bude jedinstven, jer ja to radim.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 31 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: africa twin RD07 i Silver Wing 600

Pa prijatelji moji,ja u auto,to jest gibanicu,sedam samo kada moram,vreme je nebitan faktor.A ako niste primecivali,do prosle godine,afriku u sari pusinjske oluje onda imate problem sa okicama.Ja vama iskreno zelim da i vasi ST budu bar upola kao AT.

p.s. Moja AT je kupljena sa 50.000 a ja sam godisnje prelazio po 30.000.A tu kilomerazu prelaze mnogi bajkeri godisnje.Opusteno momci,volim i ja vas.

 

Svaka čast ako je tako :takoje: eto imamo još jedan izuzetak koji potvrdjuje pravilo... do sada je Jager jedini Afrikanac koji je ubijao 30 velikih godišnje (bez nekih puteva na kraj sveta). Doduše to je pokazalo i svoj down side :P Ja sam nov i prelazim 20velikih godisnje (nema se para za vise, trenutno ;) )

 

Da li voziš samo asfalt ili voliš i offroad... ako voliš i offroad, da te zovemo kada budemo imali ove naše mini vožnje, pa da se upoznamo :moto3: kad upoznaš ljude, skapiraćeš da je ova tema jedna ogromna za#ebancija kkoja nam služi kao "izgovor" za zajedničke vožnje :moto3: :moto3: :moto3:

 

Narvno druze,uvek sam za.Obozavam off road i bice mi drago da se upoznam sa pravim zaljubljenicima u radne makine.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 31 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: africa twin RD07 i Silver Wing 600

@ Africanator

 

Odlicna fora za boju 0takoje.gif Koliko te izasla folija sa rukama, ako nije tajna, i kod koga si radio?

Hvala na komplimentu.To nije folija nego farba,airbrush, a radio je....JA. U tom poslu sam vec 20 godina.A tako nesto kosta od 150 ddo 200 eura.Zavisi sta se radi a moze sta pozelis.Sada je moja AT orange sa terminatorovom lobanjom na rezervoaru.Ove zime cu raditi opet nesto drugo na njoj,da ne bude dosadno.1zdravo.gif

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

@ Africanator

 

Odlicna fora za boju 0takoje.gif Koliko te izasla folija sa rukama, ako nije tajna, i kod koga si radio?

Hvala na komplimentu.To nije folija nego farba,airbrush, a radio je....JA. U tom poslu sam vec 20 godina.A tako nesto kosta od 150 ddo 200 eura.Zavisi sta se radi a moze sta pozelis.Sada je moja AT orange sa terminatorovom lobanjom na rezervoaru.Ove zime cu raditi opet nesto drugo na njoj,da ne bude dosadno.1zdravo.gif

 

juce ili prekjuce te videh kod ...na brankovom mostu ka tunelu negde..ako si to bio ti sa afrikom..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

jbt, ovaj vizir... ko ga je smislio.... treba ga streljati... sve bi bilo ok, ja bih bio na vashoj strani... samo da su iznad farova na gore unajmili nekog boljeg dizajnera.. ovako ne mogu da prihvatim da neko vozi ovaj motor :D

 

A da ti ipak malo posetis psihića?

 

Kad je mogao Tony Soprano..mož i ti :P

 

Africanator.. turi jos neku fotku tvojih slika :Bandolero:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 31 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: africa twin RD07 i Silver Wing 600

@ Africanator

 

Odlicna fora za boju 0takoje.gif Koliko te izasla folija sa rukama, ako nije tajna, i kod koga si radio?

Hvala na komplimentu.To nije folija nego farba,airbrush, a radio je....JA. U tom poslu sam vec 20 godina.A tako nesto kosta od 150 ddo 200 eura.Zavisi sta se radi a moze sta pozelis.Sada je moja AT orange sa terminatorovom lobanjom na rezervoaru.Ove zime cu raditi opet nesto drugo na njoj,da ne bude dosadno.1zdravo.gif

 

juce ili prekjuce te videh kod ...na brankovom mostu ka tunelu negde..ako si to bio ti sa afrikom..

 

jeste,juce je to bilo,bio nesto do kineza,klasika,novogodisnje djindjuve.1lol.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 31 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: africa twin RD07 i Silver Wing 600

Sve je ekstra, ali kaciga-oko ubija kako je dobra :)

 

Hvala lepo.Ideja je uvek naj bitnija,mnogo je lakse uraditi nego smisliti motiv.Ta kaciga je uradjena za 1 dan,relativno prost crtez ali definitivno originalan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Prekidach, 1093 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Africa Twin CRF1000L & Suzuki DR 650 SE

jbt, ovaj vizir... ko ga je smislio.... treba ga streljati... sve bi bilo ok, ja bih bio na vashoj strani... samo da su iznad farova na gore unajmili nekog boljeg dizajnera.. ovako ne mogu da prihvatim da neko vozi ovaj motor :D

 

A da ti ipak malo posetis psihića?

 

Kad je mogao Tony Soprano..mož i ti :P

 

Africanator.. turi jos neku fotku tvojih slika :Bandolero:

a jbg, shta cu kad mi je ruzhno do te mere da me nervira... chim pogledam taj deo oko farova itd... kao da se neko zajebao, uradio losh warp u ps-u... nemam pojma :) pogreshno je na dosta nivoa :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5393 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

a jbg, shta cu kad mi je ruzhno do te mere da me nervira... chim pogledam taj deo oko farova itd... kao da se neko zajebao, uradio losh warp u ps-u... nemam pojma :) pogreshno je na dosta nivoa :)

 

ali je zato zadnja svetlosna grupa odlično urađena, a u to gledaš kada smo na vožnji tako da nije strašno :P :P :P :P :P

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Prekidach, 1093 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Africa Twin CRF1000L & Suzuki DR 650 SE

a jbg, shta cu kad mi je ruzhno do te mere da me nervira... chim pogledam taj deo oko farova itd... kao da se neko zajebao, uradio losh warp u ps-u... nemam pojma :) pogreshno je na dosta nivoa :)

 

ali je zato zadnja svetlosna grupa odlično urađena, a u to gledaš kada smo na vožnji tako da nije strašno :P :P :P :P :P

 

to shto ti proces paljenja motora u kome vas guramo da upalite zovesh vozhnja to je totalno druga tema

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 163 postova
  • Lokacija: Beograd Karaburma
  • Motocikl: Dominator 500 & Transalp 700

Narvno druze,uvek sam za.Obozavam off road i bice mi drago da se upoznam sa pravim zaljubljenicima u radne makine.

Cini mi se da su afrikanci ovde dobili jedno veliko pojacanje sto po iskustvu sto po gabaritima.Dobro dosao komsija i da peglamo zajedno na prvom sledecem endurasenju ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 31 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: africa twin RD07 i Silver Wing 600

Cini mi se da su afrikanci ovde dobili jedno veliko pojacanje sto po iskustvu sto po gabaritima.Dobro dosao komsija i da peglamo zajedno na prvom sledecem endurasenju ;)

Hvala i bolje vas nasao i sa velikim zadovoljstvom cekam te naredne voznje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Prekidach, 1093 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Africa Twin CRF1000L & Suzuki DR 650 SE

Hvala i bolje vas nasao i sa velikim zadovoljstvom cekam te naredne voznje.

 

a preko zime mozhesh da se spustish kad hocesh kod djure i mene na coshak mirijevca i pere cetkovica :) , stalno neshto petljamo i smishljamo za nashe afrike :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja