Jump to content

Moto Zajednica

Super Tenere VS. Africa Twin

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Beograd

O cemu se u ovoj temi radi  ::) ::)::) ;D

 

Ama baš o ničemu vezano za tvoju lakrdiju od Rotax-a ;D ;D ;D ;D

:o :o :o

Khm Khm ja sam mislio da se ovde prozivaju vase serpe i lonci a ne nasi kvalitetni motori za avione?!  ;D

 

Dzoks, to sto vasi motori u svakoj krivini imaju tendenciju da odlete, i dalje ih ne cini avionima....  ;D ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

;D ;D ;D ;D

 

Oni oce da polete.....to stoji.... ;D

a vase tenere onda treba u zemljoradnicke masine da predju....koliko videh samo oru... ;D ;D

i slikama si to docarao....

A ni afrike nisu srecnije eno imam jednu u garazi, ne zna nista drugo nego da stoji. Ne moz' ni da upali bez BMW-a.....

 

 

nego nije tema o bmw....ima i za njega posebna.

 

popsy

BMW vas isprati na startu, obidje sve u toku voznje a onda saceka na cilju i izmeri vam vremena  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Dzoks, to sto vasi motori u svakoj krivini imaju tendenciju da odlete, i dalje ih ne cini avionima....  ;D ;D ;D ;D ;D

 

HAHAhahahahahHAHAHHA!!! ;D ;D ;D Eeeeeeeeeee, slatko sam se nasmejao ;D ;D

Vidim već da će ovo polako da se pretvori u AT&ST vs Rotax ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1909 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Strom 650 xt

Ma nije to nego u onoj anti bmw temi ne umeju ljudi ni posteno da se posvadjaju a da se na kraju dogovore za voznju i prase  ;D . Sto vreme vise prolazi to prase se sve vise oseca u vazduhu i sve je vise ucesnika ove teme koji hoce svoj deo  :)

 

E pa drugari mi smo to prase zasluzili na 160 strana, ali ipak ste svi dobrodosli na okrsaj. Kad je beg bio cicija  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1909 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Strom 650 xt

Ma koje bre prase? Do sada smo već i pečenog vola zaslužili ;D

 

Cuti bre tu, to za vola se jos nije proculo  ;D . Sad kad si spomenuo imacemo 10 stranica dnevno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6326 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Nikola je rekao sustinu, nije bitan motor za dobro druzenje, mi na okrsaje AT vs ST ne idemo da bi dokazali koji je motor bolji vec zbog izvanrednog druzenja. No dosta offa :)  

 

U duhu ove teme, moram na kraju da napomenem da mi vas je zao, niste vi tenerasi krivi sto vozite takve serpe od motora, neko vam je napunio glavu kako je to dobar motor ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5393 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

Sudija na BMW-u  hhmmmmmmm.......POOSTENO !!!

al samo ako mogu da prate  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Sudija na BMW-u  hhmmmmmmm.......POOSTENO !!!

 

Sudije, nego šta nego pošteno. Pa za takmičenje svakako niste. Ajde onda bar da se ne osećate TOLIKO ugroženo, budite sudije ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Samo vas slusham kako kukate da su motori preteshki i nisu za ovo, nisu za ono .. bla bla ..  ;D

 

Auuuu, Hitmane, ovaj snimak je do 00!

Jeste, može, ali ja još mnooogo pasulja treba da pojedem do ovakve vožnje ;) Svaka mu čast, nema šta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2583 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

Da se razumemo, srz mog prethodnog posta je: to su dva sjajna motora, doduse zastarela, ali, i nase mogucnosti su zastarele, finansijske, tako da, rade posao savrseno, meni je moja ST pruzila predivnu sezonu 2009, 2010 se nadam jos boljoj. Boj ne bije svetlo oruzje.... ;)

 

Elem, sto se tice GS i njegovih terenskih mogucnosti, OFF ljudi cesto mesaju sa KROSS, te stoga tvrde da GS nije za OFF. Za KROSS nije ni ST, ni AT, vec su za to cvaje, ali to je neki skroz drugi par opanaka... ;)

 

Evo lepa retrospektiva sta sve moze GS, a moze i ST, naravno kad ga voze sjajni ljudi s kojima saa imao zadovoljstvo da delim ovu avanturu (da naglasim oba GS su sve vreme imala suvozacice, moj motor je vise za ovaj teren jer je laganiji, ja sam visok 207, oni oko 185, ja sam imao dva pada, oni ni jedan, dakle, nije do motora, vise j edo vozaca ;)):

 

  Hvala ti braleeee za ovih 185 cm , jel to kada ustanem na motoru ili kad otvorim kljun od kacige ? Stagod bilo iskreno ti hvala i u moje i Dekijevo ime  ;D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Beograd

Da se razumemo, srz mog prethodnog posta je: to su dva sjajna motora, doduse zastarela, ali, i nase mogucnosti su zastarele, finansijske, tako da, rade posao savrseno, meni je moja ST pruzila predivnu sezonu 2009, 2010 se nadam jos boljoj. Boj ne bije svetlo oruzje.... ;)

 

Elem, sto se tice GS i njegovih terenskih mogucnosti, OFF ljudi cesto mesaju sa KROSS, te stoga tvrde da GS nije za OFF. Za KROSS nije ni ST, ni AT, vec su za to cvaje, ali to je neki skroz drugi par opanaka... ;)

 

Evo lepa retrospektiva sta sve moze GS, a moze i ST, naravno kad ga voze sjajni ljudi s kojima saa imao zadovoljstvo da delim ovu avanturu (da naglasim oba GS su sve vreme imala suvozacice, moj motor je vise za ovaj teren jer je laganiji, ja sam visok 207, oni oko 185, ja sam imao dva pada, oni ni jedan, dakle, nije do motora, vise j edo vozaca ;)):

 

  Hvala ti braleeee za ovih 185 cm , jel to kada ustanem na motoru ili kad otvorim kljun od kacige ? Stagod bilo iskreno ti hvala i u moje i Dekijevo ime  ;D :D

 

Visina je krajnje subjektivna stvar, meni vas dvojica delujete kao bas Veliki ljudi! ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2469 postova
  • Lokacija: Braunau am Inn (Austrija) - Svilajnac Bobovo
  • Motocikl: CBF1000 SC58 '07, SV650N '06

Nikola je rekao sustinu, nije bitan motor za dobro druzenje,

mi na okrsaje AT vs ST ne idemo da bi dokazali koji je motor bolji vec zbog izvanrednog druzenja. No dosta offa :) 

 

U duhu ove teme, moram na kraju da napomenem da mi vas je zao, niste vi tenerasi krivi sto vozite takve serpe od motora, neko vam je napunio glavu kako je to dobar motor ;D ;D ;D

 

upravo to  ;)

 

Nego sta je bilo ne svidjaju vam se moji dizajni majci ???  :o

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1480 postova
  • Lokacija: Bratunac, Earth
  • Motocikl: R1200C, GS, DRZSM

Kepo pod hitno moramo da se nadjemo da dogovorimo itinerer, vidis da i ovi sa kobajagienduro motorima hoce da voze okrsaj. Da ne bi okrnjili njihov avanturisticki duh, treba pazljivo da odaberemo kud da se vozi  :P :-* ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Ova tema raste nekoliko strana dnevno...odem na sedam dana i kad se vratim ima preko 20 novih strana. ;D

 

Pa nemoj da ideš nigde na 7 dana ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Free rider, 814 postova
  • Lokacija: Beograd/Borca
  • Motocikl: 2014 BMW R1200RT

Kepo pod hitno moramo da se nadjemo da dogovorimo itinerer, vidis da i ovi sa kobajagienduro motorima hoce da voze okrsaj. Da ne bi okrnjili njihov avanturisticki duh, treba pazljivo da odaberemo kud da se vozi  :P :-* ;D

Ma samo nek ponovi trasu od Padavicarenja i videce se ko je ko.

Jes da JOS nemam Afriku, ali hocu i ja majce!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja