Jump to content

Moto Zajednica

HONDA Silver Wing 400

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 368 postova
  • Lokacija: Aleksandrovac
  • Motocikl: Honda CBF 600 N; Honda Silver Wing 400; Honda Pantheon 125

Prednja je izgleda fabricka 😅. Bas je do kraja iskoristio neko 👍

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1062 postova
  • Lokacija: Beograd, Vracar... Novi Sad
  • Motocikl: Bev 250ie.
17 hours ago, Alexa90 said:

Menjaj gume..

:)

Ma moze to jos malo da ide.. 😂

 

Vidjao sam ovakvo stanje na zadnjem tocku...ali na prednjem nikad...

Ova prednja je sahranila bar 5 zadnjih guma..

Ili slika vara...

Promenio član Loshmi82

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Futog
  • Motocikl: Honda SilverWing FJS400

nije idealna, ali do servisa ce da se dokotrlja :)

Morace makina kod nekog pedantnog i posvecenog majstora po malo ljubavi...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 74 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda silver wing 400

Drugari mala pomoć, zna li neko koja je oznaka semering i Oring gumice za SW400 sa leve strane radilice do varijatora i naravno gde se može naći? Hvala👍👍👍

IMG_20240403_150744.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 368 postova
  • Lokacija: Aleksandrovac
  • Motocikl: Honda CBF 600 N; Honda Silver Wing 400; Honda Pantheon 125

Iscitao sam svojevremeno celu temu pa sam skrinsotovao ako nekad nesto zatreba. U Delti bi trebalo da mozes da nadjes taj set. Ako se nesto promenilo u medjuvremenu, napisace neko verovatno

image.thumb.png.5bf70180662cc3479aeebe94e4b808fc.pngimage.thumb.png.177f90f5fef17a6110f79253a7e09cc6.png

  • Sviđa mi se 4
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 37 postova
  • Motocikl: Tmax 530 Honda SWT-600

Ako nekom treba nov kaiš za silver wing 400 samo namontiran na skuter greskom porucen  7500 din

IMG_9245.jpeg

Promenio član Pelee
.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 13 postova

Pozdrav svima, imam u planu da kupim Hondu Silver Wing 400. Imam samo A2 katerogoriju tako da sam limitiran sto se tice snage (bar za sada), a nekako mi vise lezi skuter. Uzeo bih ovaj skuter najvise zbog relacije posla koji krecem da radim a to je Zagreb-Leskovac. Da li je po vama to pouzdan motor za tu relaciju 2 puta mesecno da se prelazi? Inace je 2012 godiste motor od coveka koga dosta dugo znam i motor je u veoma dobrom stanju sa malom km. U napred hvala na savete :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 102 postova

Pouzdan je svaki motor ako je u dobrom stanju.Po meni je vrh što se tiče modela kao i burgman 400 koji vozim.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5870 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 / CF Moto 450 MT

Spojio sam temu sa postojećeom. Nema potrebe svako malo otvarati nove teme. Mnogi odgovori se kriju u postojećim temama a ako trebaju novi odgovori i saveti to takodje treba da ide sve u postojećoj temi i onda je sve lepo na jednom mestu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 46 postova
  • Lokacija: Velika Gorica
  • Motocikl: Honda Forza 350
Pre 9 sati, DANKOVIC je napisao:

Pozdrav svima, imam u planu da kupim Hondu Silver Wing 400. Imam samo A2 katerogoriju tako da sam limitiran sto se tice snage (bar za sada), a nekako mi vise lezi skuter. Uzeo bih ovaj skuter najvise zbog relacije posla koji krecem da radim a to je Zagreb-Leskovac. Da li je po vama to pouzdan motor za tu relaciju 2 puta mesecno da se prelazi? Inace je 2012 godiste motor od coveka koga dosta dugo znam i motor je u veoma dobrom stanju sa malom km. U napred hvala na savete :)

SW je stvoren za takvu voznju i duze relacije. Tempo 120-130 mu je taman. Sve preko bi mozda, dugorocno, bilo previse. Ali gotovo 700km nije mala stvar za odvozit i na nekom ozbiljnom toureru, a kamoli na skuteru pogotovo ako cesto ne radis duze ture. Da se ne bi desilo da nakon 300-400km odlucis skuter bacit uz cestu i zapalit, pa dalje nastavit pjesice. X puta mi se to znalo desit i sa skuterom i sa motorom, pogotovo na pocetku sezone, kad bi si uzeo preveliki komad za odvozit u jednom danu. 

Promenio član Tomek_Nexus
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8771 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Sve preko maila zavrsavam, direktno Milana (nabavka moto delova) kontaktiram, odgovara isti dan ili sutra, posaljes samo spisak (ser. br.) delova koje zelis.

 

milan.popovic@deltaautomoto.rs

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 299 postova
  • Lokacija: Bačka Palanka
  • Motocikl: Honda SW 400

Moram da iznesem moja zapazanja u vezi Givi vetrobrana.

Sa orginalom nisam bio ni blizu zadovoljan, ubija vetar u glavu, nije problem udar vetra vec strahovita buka, orginal vetrobran prosto skuplja i usmerava udar pravo u visini usiju, sagnem se malo i tisina, cak i kada se malo uzdignem puno je bolje. Na preporuku s foruma kupujem Givi orginal namenski za moj motor, problem resen, prosto milina voziti.

Sta sam zapazio meni novo i nekako neverovatno, bar meni sa manjim iskustvom. Kada je skroz izvucen sve je ok, tako sam do sada i vozio, pokusao sam malo da ga spustim, ono tipa da malo smanjim otpor pri voznji, jer svakako je bolje bez "jedra" napred, ali onda mi svira oko usiju i vracam se na prijasnji problem buke. Jedino vozim sa spustenim u gradu kada vozim na kratko i sporo jer tu ni nema problema, problem je uvek samo pri vecim brzinama. U subotu krenem za Indjiju, zaboravim da podignem vetrobran, ostao skroz spusaten, ne stajem da ga  podignem, brzina 80 km ne duva u glavu, izlazim na autoput, brzina 100 pa 130, brze nisam, postujem ogranicenja, nigde one buke i sviranja oko usiju, pomislim sta je ovo bog te mazo. Stanem podignem vetrobran na max, isto dobro, nema buke, stajem spustim samo 20 posto, ubi me buka i sviranje oko usiju, spustim ponovo max dole i kao sto sam ocekicao ne svira oko usiju, deluje sve kao da je max podignut. Sada mi krivo kako to nisam ranije probao, ali eto mozda ce nekome koristiti ovo moje iskustvo sa Givi dvodelnim stelujucim vetrobranom.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3646 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Srce mi govori uzmi T max, jednom se zivi. A razum govori uzmi Silvera nisi ti toliko bogat za T max. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja