Jump to content

Moto Zajednica

Poginuo motociklista u Kostajnici

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 269 postova
  • Lokacija: Svedska
  • Motocikl: Silver wing 400, Suzuki AN 650 Executive, Suzuki GSX 1100 R, Suzuki DR 350 SE, Kawasaki KLX 300 R, Yamaha Majesty 250 DX, Yamaha TT-R 250, Puch Korado 50

Saucesce porodici i prijateljima. Opet oduzimanje prvenstva, uzas...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

Klasika. Skretanje preko pune linije i oduzimanje prava prvenstva prolaza (i života) motorciklisti...

 

gagi4.jpg

 

Još ako mu je ovaj nesretni dečko malo "pomogao" odvrtanjem gasa eto...nesreće u najavi :(

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 226 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica, Lacarak
  • Motocikl: Honda Rebel CA125, u potrazi za VF750C Magna :)

Saucesce porodici i prijateljima. Inace Kostajnica je moj rodni grad pa mogu da prepoznam mesto udesa sa slike, tu je cist pravac ne razumem kako ga vozac automobila nije video??? 0stabre.gif Tuga.... ponasaju se prema nama kao da smo musice...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 400 postova
  • Lokacija: Ptuj - Slovenija
  • Motocikl: Moto Guzzi Norge 1200 GT 8V, V 65 Florida, Malaguti Madison 3 250 ie Carbon Black Edition

Inače ne komentarišem crne kronike ali u ovom slučaju moram da "branim" automobilistu. Sad pokojni dečko - nek počiva u miru - je koliko sam uspeo da skontam i sam preticao mercedes preko pune crte, verovatno je dojurio dosta brže nego je tu ograničenje i verujem da ga vozač auta nije video - ustvari video kad je več bilo pre kasno. Da je vozač kola hrvatski državljanin lišen slobode isto mislim da je nepravdno jer je dečko kao što sam več gore napisao pored svega vozio i neregistovan motocikel. Možda je bio i bez svetla možda je bio i sa neispravnim motorom, možda ???, ko bi sad znao. Njega više nema ali mislim da je dosta i sam kriv za ovu tragediju. To je samo moje mišljenje ali iz viđenog sve kaže na to. Saučešče porodici i prijateljima.

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 388 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: Yamaha XT 660 R

Inače ne komentarišem crne kronike ali u ovom slučaju moram da "branim" automobilistu. Sad pokojni dečko - nek počiva u miru - je koliko sam uspeo da skontam i sam preticao mercedes preko pune crte, verovatno je dojurio dosta brže nego je tu ograničenje i verujem da ga vozač auta nije video - ustvari video kad je več bilo pre kasno. Da je vozač kola hrvatski državljanin lišen slobode isto mislim da je nepravdno jer je dečko kao što sam več gore napisao pored svega vozio i neregistovan motocikel. Možda je bio i bez svetla možda je bio i sa neispravnim motorom, možda ???, ko bi sad znao. Njega više nema ali mislim da je dosta i sam kriv za ovu tragediju. To je samo moje mišljenje ali iz viđenog sve kaže na to. Saučešče porodici i prijateljima.

 

Kažeš da je nepravedno što je lišen slobode strani državljanin koji je skrivio saobraćajnu nesreću sa smrtnim ishodom ?! A da nam objasniš kako se to u Sloveniji postupa sa stranim državljanima u takvim slučajevima ?

I kažeš da je pokojnik bio MOŽDA bez svjetla i sa MOŽDA neispravnim motorom ?

Nije ovo mjesto za rasprave, ali "kolega" , mislim da previše pretpostavljaš !

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 241 postova
  • Motocikl: Honda Cbr 900 RR

Inače ne komentarišem crne kronike ali u ovom slučaju moram da "branim" automobilistu. Sad pokojni dečko - nek počiva u miru - je koliko sam uspeo da skontam i sam preticao mercedes preko pune crte, verovatno je dojurio dosta brže nego je tu ograničenje i verujem da ga vozač auta nije video - ustvari video kad je več bilo pre kasno. Da je vozač kola hrvatski državljanin lišen slobode isto mislim da je nepravdno jer je dečko kao što sam več gore napisao pored svega vozio i neregistovan motocikel. Možda je bio i bez svetla možda je bio i sa neispravnim motorom, možda ???, ko bi sad znao. Njega više nema ali mislim da je dosta i sam kriv za ovu tragediju. To je samo moje mišljenje ali iz viđenog sve kaže na to. Saučešče porodici i prijateljima.

 

Bas bi ga registracija spasila 0ljut2.gif

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 867 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: X11

Inače ne komentarišem crne kronike ali u ovom slučaju moram da "branim" automobilistu. Sad pokojni dečko - nek počiva u miru - je koliko sam uspeo da skontam i sam preticao mercedes preko pune crte, verovatno je dojurio dosta brže nego je tu ograničenje i verujem da ga vozač auta nije video - ustvari video kad je več bilo pre kasno. Da je vozač kola hrvatski državljanin lišen slobode isto mislim da je nepravdno jer je dečko kao što sam več gore napisao pored svega vozio i neregistovan motocikel. Možda je bio i bez svetla možda je bio i sa neispravnim motorom, možda ???, ko bi sad znao. Njega više nema ali mislim da je dosta i sam kriv za ovu tragediju. To je samo moje mišljenje ali iz viđenog sve kaže na to. Saučešče porodici i prijateljima.

 

Ma najbolje i diplomatski imunitet da mu se ponudi, Mercedes je ocigledno skretao preko pune linije!

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1869 postova
  • Lokacija: Mostar-Nevesinje-Novi Sad - Minhen

Inače ne komentarišem crne kronike ali u ovom slučaju moram da "branim" automobilistu. Sad pokojni dečko - nek počiva u miru - je koliko sam uspeo da skontam i sam preticao mercedes preko pune crte, verovatno je dojurio dosta brže nego je tu ograničenje i verujem da ga vozač auta nije video - ustvari video kad je več bilo pre kasno. Da je vozač kola hrvatski državljanin lišen slobode isto mislim da je nepravdno jer je dečko kao što sam več gore napisao pored svega vozio i neregistovan motocikel. Možda je bio i bez svetla možda je bio i sa neispravnim motorom, možda ???, ko bi sad znao. Njega više nema ali mislim da je dosta i sam kriv za ovu tragediju. To je samo moje mišljenje ali iz viđenog sve kaže na to. Saučešče porodici i prijateljima.

 

Pokoj duši bratu bajkeru.

Ovo je čisto oduzimanje prednosti i nikakve veze nema sve gore navedeno sa ovim udesom, vozač Mercedesa je 100% kriv, ne da ga treba zatvoriti, nego ga treba na doživotnu, j... ga ćorava !

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

21 leto. :/ Tragedija.

 

Danak neiskustvu. Kad ima gdje da skrene, podji od toga da ce to i uciniti!!

Pogotovo pored benzinske pumpe ne treba prolaziti kao pored stijene.

Autima cesto treba benzina, cigara, piva.... a za to su spremni da preskoce i preko ograde, a nece preko pune linije.

  • Podržavam 13

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 227 postova

Inače ne komentarišem crne kronike ali u ovom slučaju moram da "branim" automobilistu. Sad pokojni dečko - nek počiva u miru - je koliko sam uspeo da skontam i sam preticao mercedes preko pune crte, verovatno je dojurio dosta brže nego je tu ograničenje i verujem da ga vozač auta nije video - ustvari video kad je več bilo pre kasno. Da je vozač kola hrvatski državljanin lišen slobode isto mislim da je nepravdno jer je dečko kao što sam več gore napisao pored svega vozio i neregistovan motocikel. Možda je bio i bez svetla možda je bio i sa neispravnim motorom, možda ???, ko bi sad znao. Njega više nema ali mislim da je dosta i sam kriv za ovu tragediju. To je samo moje mišljenje ali iz viđenog sve kaže na to. Saučešče porodici i prijateljima.

 

I ja retko komentarišem u ovom podforumu, ali moram reći da je tvoj komentar sraman. Takođe, nije mi jasno, ko ti dade plus na post. :stabre:

 

Vozač automobila je oduzeo prednost motociklisti, i kao posledica toga, jedan mlad život je zauvek ugašen. :'( A, AKO je motociklista vozio brže od ograničenja (to tek treba da se utvrdi), to može biti samo donekle olakšavajuća okolnost za vozača automobila.

 

 

Motocikl nije bio registrovan, kakve to veze ima sa ovom saobraćajkom??? :stabre:

 

Misliš da je nepravedno, da je vozač kola hrvatski državljanin lišen slobode? Da li si ti normalan? :zbunjen:

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go BIG or Go home, 413 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: honda CB 1000 - Big One

Meni i dalje nije jasno da li je motociklista dolazio mercedesu od nazad i onda pokušao da ga pretekne preko pune linije ili je dolazio iz suprotnog smera pa ga je mercedes totalno isekao...

Ako je u pitanju prvi slučaj ne vidim kakva je tu prednost oduzeta motociklisti... krivica je obostrana ! I s toga vozaču mercedesa mora biti oduzeta sloboda ! A u drugom slučaju da ne govorim...

Ne poznajem vozača mercedesa, al ako je iole normalan čovek, ovo je tragedija i za njega...

Preminulom nek je laka zemlja...! Porodici saučešće !

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Meni i dalje nije jasno da li je motociklista dolazio mercedesu od nazad i onda pokušao da ga pretekne preko pune linije ili je dolazio iz suprotnog smera pa ga je mercedes totalno isekao...

Ako je u pitanju prvi slučaj ne vidim kakva je tu prednost oduzeta motociklisti... krivica je obostrana ! I s toga vozaču mercedesa mora biti oduzeta sloboda ! A u drugom slučaju da ne govorim...

Ne poznajem vozača mercedesa, al ako je iole normalan čovek, ovo je tragedija i za njega...

Preminulom nek je laka zemlja...! Porodici saučešće !

 

I da ga je preticao, opet je imao prednost.

U saobracajnom bukvaru pise da prvo moras da se uvjeris da mozes, pa onda tek dajes zmigavac, a kad te neko pretice, onda ne smijes ni zmigavac ukljuciti, a kamoli skrenuti.

To sto je puna linija ne mjenja nista. Puna linija naime vazi za oba vozaca.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6493 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

21 leto. :/ Tragedija.

 

Danak neiskustvu. Kad ima gdje da skrene, podji od toga da ce to i uciniti!!

Pogotovo pored benzinske pumpe ne treba prolaziti kao pored stijene.

Autima cesto treba benzina, cigara, piva.... a za to su spremni da preskoce i preko ograde, a nece preko pune linije.

 

 

 

Ovaj scenario srećem svakodnevno na Banjičkoj pumpi, bio je udes sa slikom sa solitera, više puta obaveštavana uprava saobraćajna policija elektronski, puna crta nebrojeno puta obnavljana a izostavljena sa obe strane pumpe što mami vozila da ulaze i izčaze sa pumpe uprkos saobraćajnom znaku.

 

"Kad ima gdje da skrene, podji od toga da ce to i uciniti!!",- moto kojeg se mora pridržavati zbog ovakvih tragedija.

 

Sačešće najdublje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Jbg, ko god da je kriv, zao mi decka. Neka mu je laka crna zemlja...

 

"Kad ima gdje da skrene, podji od toga da ce to i uciniti!!"

 

Upravo tako. Danas mi je bila jedna musterija u radnji koja se jutros prosula sa Fazerom 6-icom jer je pokusao da obidje traktor u sred raskrsnice. Traktor naravno namotao u levo u najgorem momentu i epilog je: od oklopa, fara, itd nema nigde nista celo... Sva sreca da njemu nije bilo nista. :care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36

Poginulom dečku neka je laka crna zemlja. O uzrocima ove nesreće bi se moglo polemisati u nedogled... Oba vozača su kriva i za uzrok i za ishod saobraćajne nesreće... Stim što je vozač mercedesa više kriv...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Na forumima se raspravlja.Iz misljenja raznih ljudi izvlace se pouke...barem to rade pametni ljudi.Ali ovde,u ovakvim situacijama,ja ne znam sta izaziva dilemu.Puna,ne puna,kola ne kola,skretao ne skretao...AKO MOTOCIKLISTA OBZERVIRA SVE VREME,PRIDRZAVAJUCI SE PROPISANIH BRZINA,TESKO CE DOCI DO SMRTNOG ISHODA.

Iscudjavanje sto drugi ucesnici u saobracaju prave prekrsaje,nije na mestu sa strane gledista motocikliste.Sta god bilo,mi najebemo,ili se povredimo,ili stradamo.Pa vodeci se tom cinjenicom,tako treba i da se ponasamo,i u gradskim sredinama,i problematicnim raskrsnicama(pumpe,odmorista,kafane...)i ukljucimo dodatnu obzervaciju i paznju.

Ruka po gasu,bez razmisljanja uvek kad tad dovede do ovakvih situacija.

Ludih vozaca trkaca,i bahatih vozaca,nazalost uvek ima,i svakodnevno smo svedoci njihovih postupaka.Nekad je nemoguce izbeci nalet vozila pri punoj brzini koja iskoce pred vas,pa makar stajali u mestu,sto je recimo iskusio kolega na semaforu pre neki dan.

Ali sem tih situacija,na sve ostalo mozemo izvrsiti nas uticaj,tj.obratiti paznju kako na druge,tako i na sebe.

Nije slucajno da su najcesci stradalnici mladi golobradi momci,koji nemaju opste poznavanje dinamike motocikla kao prvo,skoro nikakvog iskustva u saobracaju kao drugo,ali imaju veliki procenat adrenalina u organizmu,i obavezno jake motocikle.E NJIH TREBA STO VISE EDUKOVATI,DA OSTANU ZIVI RODITELJIMA,i da nastave da uzivaju u voznji omiljenih dvotockasa.

Dzabe majci i ocu,sve nase izjave saucesca,ovde na forumu.

  • Podržavam 16

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ludi kompjuteraš, 729 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Honda CBR250R 2011

Problem je sto skoro svi kupuju 600 ili vise kubika za prvi motor..sve to stoji da mozes da ga vozis polako i da je bitna samokontrola ali realno gledano vec x puta me je spasilo to sto moj motor ne moze da ubrza u trenutku jer nisam dobro procenio situaciju i ovako sam imao vremena da reagujem. Danas kad nekome kazes kreni sa 125 kubika, a realno za grad ni ne treba vise, kazu ljudi izgubices bezveze pare kad budes prodavao, smorice te za mesec dana. Mene je smorila moja 50tka za mesec dva ali evo druga godina kako teram i dalje zna ponekad da me spase i da me iznenadi. Voznja je proces i ne postoji covek koji je naucio sve. Smatram za sebe licno, da cu nakon dve godine voznje imati dovoljno iskustva da predjem na 600 kubika i polako jer sam doziveo i preziveo puno situacija koje se nekome dese na 600 kubika prvi i nazalost zadnji put. Za mlade vozace, krenite sa malim kubikazama. Naucicete bolje da vozite sa puno vecim sansama da jednog dana dozivite lepu starost na 1000+ kubika. Kada me ljudi zaebavaju sto vozim 50cc ja im kazem da sam za godinu dana presao preko 16000 km. Pitam ih koliko su oni presli na dva tocka ili makar kolima? Nije bitna brzina, na pravcu svako moze da razvuce. Bitno je iskustvo.

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Uvek moze bolje., 614 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R

14-Godina 50ccm 4t

15-Godina 50ccm 2t

16-Godina 125ccm 4t

17-Godina 125-180ccm 2t

18-Godina 650ccm 4t 50ks.

18 i po godina 600ccm 110ks.

19 i po taj 600ccm

20 i po taj 600ccm

 

Ovako se moj Otac potrudio da ja imam lagano penjanje, ali naravno, covek je bio itekako svestan, kada mi je dao sa 18 i po leta 600ccm R-a, da to nije mala stvar, a jos to leto sam odmah odputovao sa devojkom na Zlatibor, sa tek predjenih 1000km sa njim, napravio sam samo na tom putovanju preko 1000km sa suvozacem, sto je ogromna stvar, i sto mi je puno znacilo... Za iskustvo, samokontrolu, i jos mnogo cega.

Da udara adrenalin kada si mlad, udara, udara i sa 40, ali sa 20 razbija, zato je jako bitna samokontrola u ovim mojim godinama. Sto je uvek malo teze....

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 828 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: Lep

Pretpostaljvati je glupo. Isto se tako moze pretpostaviti da je vozac naglo ukocio bez migavca i da je decko krenuo da ga zaobidje kako se ne bi zakucao u njega (sto se i meni, a i siguran sam i ostalima 100x desilo kod nas).

 

Inace treba maksimalno usporiti gde god da je pumpa.

 

Neka mu je laka crna zemlja, za njega nazalost nema popravnog :(

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 20 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: Kymco Pulsar 125

14-Godina 50ccm 4t

15-Godina 50ccm 2t

16-Godina 125ccm 4t

17-Godina 125-180ccm 2t

18-Godina 650ccm 4t 50ks.

18 i po godina 600ccm 110ks.

19 i po taj 600ccm

20 i po taj 600ccm

 

Ovako se moj Otac potrudio da ja imam lagano penjanje, ali naravno, covek je bio itekako svestan, kada mi je dao sa 18 i po leta 600ccm R-a, da to nije mala stvar, a jos to leto sam odmah odputovao sa devojkom na Zlatibor, sa tek predjenih 1000km sa njim, napravio sam samo na tom putovanju preko 1000km sa suvozacem, sto je ogromna stvar, i sto mi je puno znacilo... Za iskustvo, samokontrolu, i jos mnogo cega.

Da udara adrenalin kada si mlad, udara, udara i sa 40, ali sa 20 razbija, zato je jako bitna samokontrola u ovim mojim godinama. Sto je uvek malo teze....

Za sve se slazem sa tobom i podrzavam taj princip rada, ali treba imati i te kako u vidu da za takvu postepenu obuku treba imati mnogo debeo novcanik, tj. veeeliku kamaru para, sto je danas u Srbiji misaona imenica. Ali opet u drugu ruku- motor NIJE za svakoga i to NE TREBA nikada ni da bude, jer bas iz tog razloga sto ljudi misle da su svi za motor sposobni i talentovani se i malo, malo pa dogodi neka nezgoda, a onda je kasno za sve.

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 669 postova
  • Lokacija: Bela Crkva
  • Motocikl: Honda Varadero XL1000VA

Gledajući ovu sliku sa mesta nesreće, rekao bih da ipak motociklista nije išao prebrzo.Da je išao brže, motocikl ne bio bio kod auta već bi po inerciji od brzine odleteo mnogo dalje od automobila.

Ovde se radi o opasnom manevru, gde vozač automobila žuri da što pre skrene na pumpu u želji da ga ne vidi pandur kako pravi prekršaj, i skreće u levo ne gledajući u retrovizor.

Žao mi momka. Nek počiva u miru i nek mu je laka zemlja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

Meni lici na obostrani prekrsaj. Lici mi da je i auto skretao preko pune a i da je motor preticao, obzirom da se motor na slici nalazi iza auta. A obzirom da je motor tu i ostao, pretpostavljam da brzina u trenutku udara (iz cega se ne moze zakljuciti i prilazna brzina) nije bila velika. A ako je nastradao u gorenavedenim okolnostima, da se pretpostaviti da nije imao kacigu, ali to se nigde ne navodi, vec registracija kao totalno irelevantan podatak, tako da se dobar deo svega svodi na nagadjanje.

Kako god, ne zna se ko je vise kriv, ali se, opet, zna ko je vise ziv.

Pamet u glavu, ovaj decko, uz mali manjak srece, nije toga imao dovoljno

 

 

Sto se mene tice, ma koliko surovo zvucalo, ako je motor preticao auto na punoj, a auto mu na punoj presekao putanju, vozac auta treba da odgovara i snosi posledice samo za prelazak preko pune. A preticanje se vodi kao preticanje tek kada vozilo iza predje polovinu preticanog vozila. Za svaki kontakt pre te tacke, odgovoran je vozac iza.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Uvek moze bolje., 614 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R

14-Godina 50ccm 4t

15-Godina 50ccm 2t

16-Godina 125ccm 4t

17-Godina 125-180ccm 2t

18-Godina 650ccm 4t 50ks.

18 i po godina 600ccm 110ks.

19 i po taj 600ccm

20 i po taj 600ccm

 

Ovako se moj Otac potrudio da ja imam lagano penjanje, ali naravno, covek je bio itekako svestan, kada mi je dao sa 18 i po leta 600ccm R-a, da to nije mala stvar, a jos to leto sam odmah odputovao sa devojkom na Zlatibor, sa tek predjenih 1000km sa njim, napravio sam samo na tom putovanju preko 1000km sa suvozacem, sto je ogromna stvar, i sto mi je puno znacilo... Za iskustvo, samokontrolu, i jos mnogo cega.

Da udara adrenalin kada si mlad, udara, udara i sa 40, ali sa 20 razbija, zato je jako bitna samokontrola u ovim mojim godinama. Sto je uvek malo teze....

Za sve se slazem sa tobom i podrzavam taj princip rada, ali treba imati i te kako u vidu da za takvu postepenu obuku treba imati mnogo debeo novcanik, tj. veeeliku kamaru para, sto je danas u Srbiji misaona imenica. Ali opet u drugu ruku- motor NIJE za svakoga i to NE TREBA nikada ni da bude, jer bas iz tog razloga sto ljudi misle da su svi za motor sposobni i talentovani se i malo, malo pa dogodi neka nezgoda, a onda je kasno za sve.

 

 

 

 

Nije da ne kosta, ali sve se vrtelo, oko obrtanja novca, sem kada je uzet 600R.

 

Prvi skuter 1000 vrednost, onda preko tih 1000 uzet drugi skuter, treci 125ccm motor isto kroz trampu oko 1000, skuter 125-180 opet oko 1000, Enduro smo povecali na 1500, i na kraju smo povecali na oko 3000 za 600R-a, i tu stali, i ostali ja i matori na istom motoru, ja prodao svoj za 1000, a on dodao 2000 za nas motor.

A sada prodali i taj R za 2300, i uzeli skuter 250ccm za 800 i auto za 2000, znaci dodali jos 500.

Za sada dosta motora, jer je postalo gusenje voziti R-a po gradu, a skuter vrsi i vise nego dovoljno posao :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja