Jump to content

Moto Zajednica

Pomoc na putu za Evropu - gde se uclaniti?

Recommended Posts

  • Drug član, 1735 postova
  • Lokacija: BG-LE
  • Motocikl: Tracer 900
Jel vozi jos uvek ima motor uz auto kao sto je bilo? Ili su nesto menjali?
Za njih je to isto vozilo, slepao motor ili auto, ne zanima ih, uzimaju ti uslugu slepanja.

Znači ako imaš jedno neograničen slepanje vozila u paketu, bez obzira što si aktivirao moto dodatak, ako budeš slepao motor, više nemaš slepanje za auto.

Sent from my moto g(100) using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2402 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250
1 hour ago, ProMaster said:

Za njih je to isto vozilo, slepao motor ili auto, ne zanima ih, uzimaju ti uslugu slepanja.

Znači ako imaš jedno neograničen slepanje vozila u paketu, bez obzira što si aktivirao moto dodatak, ako budeš slepao motor, više nemaš slepanje za auto.

Sent from my moto g(100) using Tapatalk
 

Znaci sralje. Sta da uzmem onda?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1735 postova
  • Lokacija: BG-LE
  • Motocikl: Tracer 900

Svi imaju neku svoju zackoljicu. Oni koji motor video kao zaista dodatak, oni imaju limit neki smešni, tipa 100km za slep motora.

Ne znam, nisam pametan.

Sent from my moto g(100) using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2402 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250
19 minutes ago, Motorcyclist said:

Ako moze neograniceno da slepa auto ne vidim razlog da ne moze i motor. Treba nazvati i pitati, ne znam sto se nagadja ovde...

Ma ne, slepaju oni i jedno i drugo neograniceno, al nema vise moto dodatak uz auto. Da imas odvojena slepanja nego je sve sad jedno

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4403 postova
9 minutes ago, drmilan_ said:

Ma ne, slepaju oni i jedno i drugo neograniceno, al nema vise moto dodatak uz auto. Da imas odvojena slepanja nego je sve sad jedno

Mene je interesovao samo motocikl, ne zanima me automobil :) Tako da sam se raspitivao samo za to. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1146 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000
Pre 15 sati, MaxiS je napisao:

Meni su opet izasli u susret i naredne godine cu njih. Imam odlicna iskustva i svakako ih preporucujem :)

Sta to znaci izasli u susret,opisi malo,sta si dobio i sta si trazio,ovako post nema smisla.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 323 postova
  • Lokacija: Zaječar
  • Motocikl: Yamaha FZS600 Fazer

Stigo mi je pre par dana e-mail od VOZZI. Od 25. do 29. novembra opet će imati promotivnu akciju. Zvao danas da pitam za iznos očekivanog popusta i žena mi reče da još nije sigurna ali da očekuje oko 40-50%. Pitao sam naravno i za moto dodatak i reče da tu ništa nisu menjali i da može besplatno da se aktivira kao i prošle godine. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1735 postova
  • Lokacija: BG-LE
  • Motocikl: Tracer 900
Stigo mi je pre par dana e-mail od VOZZI. Od 25. do 29. novembra opet će imati promotivnu akciju. Zvao danas da pitam za iznos očekivanog popusta i žena mi reče da još nije sigurna ali da očekuje oko 40-50%. Pitao sam naravno i za moto dodatak i reče da tu ništa nisu menjali i da može besplatno da se aktivira kao i prošle godine. 
Nije to "Moto dodatak" to je " Može i motor"...

Dodatak znači nešto plus na osnovno, a ovo to nije..

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 323 postova
  • Lokacija: Zaječar
  • Motocikl: Yamaha FZS600 Fazer
1 minute ago, ProMaster said:

Nije to "Moto dodatak" to je " Može i motor"...
 

Druže, ja podelih informaciju da znaju ljudi. Meni lično je bitno da ako ne daj bože ostanem negde u kvaru kolima ili motorom mogu da rešim problem i što je naj bolje da za to ne moram ništa da doplaćujem a ti ga krsti kako ti je volja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1735 postova
  • Lokacija: BG-LE
  • Motocikl: Tracer 900
Druže, ja podelih informaciju da znaju ljudi. Meni lično je bitno da ako ne daj bože ostanem negde u kvaru kolima ili motorom mogu da rešim problem i što je naj bolje da za to ne moram ništa da doplaćujem a ti ga krsti kako ti je volja.
Nisi razumeo..

Ako si čitao temu, pisao sam o tome da sam korisnik Vozzi-a i da sam generalno zadovoljan.

Samo me "moto dodatak" jednom doveo u zabludu, koja me koštala vremena i para.
I dalje mislim da ta opcija treba da se zove drugačije.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1898 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

Zato sam ga ja uzeo početkom meseca po full ceni ! Nemam ni popust za kesh !

A da, dobio sam upaljač...:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 89 postova
  • Lokacija: KMDŽ
  • Motocikl: NHX

Jel' ima neko problem sa kupovinom paketa iz aplikacije? Kod izbora načina plaćanja (kartica/uplatnica) stalno mi prikazuje poruku da ne može da očita lokaciju. Lokacija uredno uključena, a aplikacija ima sve dozvole koje je htela. Probao na 2 telefona, (Android 9 i 11), sve isto. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1307 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki DL 1000 2014
Jel' ima neko problem sa kupovinom paketa iz aplikacije? Kod izbora načina plaćanja (kartica/uplatnica) stalno mi prikazuje poruku da ne može da očita lokaciju. Lokacija uredno uključena, a aplikacija ima sve dozvole koje je htela. Probao na 2 telefona, (Android 9 i 11), sve isto. 
Pozovi podršku

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 89 postova
  • Lokacija: KMDŽ
  • Motocikl: NHX
Pre 15 sati, JevtaNS je napisao:

Otvori servis pa se vrati na pakete.Meni tako uspelo

Ovo je uspelo iz prve. Hvala, živ bio! Ne vidim još nigde opciju za moto dodatak, ali sačekaću da paket postane aktivan, pa ću videti. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 610 postova
  • Lokacija: Surčin
  • Motocikl: GSF 1200 S

I meni nije dozvoljavao prva dva dana, kao problem lokacija a ustvari je bila neka greška kod njih.

Juče mi je dozvolio bez problema i sad čekam da se aktivira da bi ukljucio dodatnu opciju za motor, bar ja mislim da to tako ide, naknadno se aktivira/štiklira opcija za motor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 323 postova
  • Lokacija: Zaječar
  • Motocikl: Yamaha FZS600 Fazer
I meni nije dozvoljavao prva dva dana, kao problem lokacija a ustvari je bila neka greška kod njih.
Juče mi je dozvolio bez problema i sad čekam da se aktivira da bi ukljucio dodatnu opciju za motor, bar ja mislim da to tako ide, naknadno se aktivira/štiklira opcija za motor.
Da, cim ti bude aktivirano videces opciju da stikliras i "dokupis" pomoc za motor po ceni od 0.00 dinara. Posle uneses registatske brojeve svih svojih vozila i to je to.323e76466fa0ea7b37ec1ccdb75d8c3b.jpg

Sent from my SM-A525F using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1567 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1250 GSA

Postaviću u ovoj temi, nadam se da nije greška. :) Uglavnom, danas posetih neke svoje prijatelje koji izlažu na prvom "Sajmu polovnih vozila" u beogradskoj Štark areni. Po ulasku u Arenu, savataše me ljubazne promoterke aplikacije "Vozzi", nudeći mi besplatno paket "40". Odvojih nekoliko minuta i prvi put aktivirah "Vozzi" aplikaciju.

 

Ukratko, samo za vreme trajanja sajma polovnih automobila, 03. 04. 05. decembra, potpuno besplatno možete postati vlasnik paketa "40", koji u narednih godinu dana obuhvata prevoz vozila do 40 km od lokacije u Srbiji. Aktiviranje moto dodatka je takođe besplatno. Znam da 40 km i nije nešto, ali je besplatno, + u svakom trenutku možete doplatiti i preći na neki bolji paket.

 

Besplatan paket "40" se dobija tako što svojim telefonom treba skenirati QR kod koji će biti kod promoterki danas, sutra i prekosutra. Ukoliko je neko zainteresovan, ne mora samo zbog ovoga ići u Arenu i plaćati ulaznicu za sajam, pomenuti QR kod može skenirati i ovde, jer ću ga podeliti sa vama. ;)

 

20211203_142511.thumb.jpg.9c8e95d7b96bec67cb855e6d4b0f880e.jpg    

 

  • Sviđa mi se 3
  • Hvala 6
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja