Jump to content

Moto Zajednica

Pomoc na putu za Evropu - gde se uclaniti?

Recommended Posts

  • 4_tocka_i_karoserija, 1718 postova
  • Lokacija: N44 37.451 E20 22.527
  • Motocikl: -
pre 2 minuta, Motorcyclist je napisao:

Citao sam da ih hvale dosta. 

Mozes li predloziti ko je najbolji da pogledam ponude i cenu?

 

 

Ne znam gde si čitao, ali ovde očigledno nisi - tema je ižvakana, prežvakana, sažvakana, pljunuta, pa opet.

Ja sam prilično detaljno opisivao i moja iskustva s njima, poredio pakete, šta nude i sl. ali tebe sve to nije zanimalo, i ti sad očekuješ da neko opet sve piše samo za tebe jer te mrzi da čitaš?

 

Već sam ti rekao u jednoj drugoj temi - da, glupo je da čitaš teme kad drugi pišu. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2894 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija
1 hour ago, Motorcyclist said:

Da li je Vozzi jos uvek od najboljih usluga kod nas?

 

37 minutes ago, zaludan said:

 

Ko je rekao da su ikad i bili najbolji?

Da se ponovim... Zahvaljujući @zaludan koji mi je prebacio Vozzi 30 nisam ostao na sred auto puta, nego sam došlepan bez ikakvog problema, nervoze, trzavica do mog mehaničara i čak do kuće (da ne idem pešice). Možda je to sitno, ali ja sam prezadovoljan njihovom uslugom. Nije Sveto pismo, nego samo moje iskustvo, ali kad bih uplaćivao, na osnovu toga bih uzeo Vozzi.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4539 postova
6 minutes ago, zaludan said:

 

 

Ne znam gde si čitao, ali ovde očigledno nisi - tema je ižvakana, prežvakana, sažvakana, pljunuta, pa opet.

Ja sam prilično detaljno opisivao i moja iskustva s njima, poredio pakete, šta nude i sl. ali tebe sve to nije zanimalo, i ti sad očekuješ da neko opet sve piše samo za tebe jer te mrzi da čitaš?

 

Već sam ti rekao u jednoj drugoj temi - da, glupo je da čitaš teme kad drugi pišu. 

 Jasno mi je da ti zbog nekih svojoh stavova, pisanja itd. idem na zivce ali najbolje je da se stavimo ubuduce na ignore. 

 

Ako te je mrzelo da napises samo moja preporuka, ne preporucujem razumem ali ocegledno je nesto drugo u pitanju. 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4539 postova
7 minutes ago, misa-pei said:

 

Da se ponovim... Zahvaljujući @zaludan koji mi je prebacio Vozzi 30 nisam ostao na sred auto puta, nego sam došlepan bez ikakvog problema, nervoze, trzavica do mog mehaničara i čak do kuće (da ne idem pešice). Možda je to sitno, ali ja sam prezadovoljan njihovom uslugom. Nije Sveto pismo, nego samo moje iskustvo, ali kad bih uplaćivao, na osnovu toga bih uzeo Vozzi.

Hvala, kupicu paket kod njih.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 4_tocka_i_karoserija, 1718 postova
  • Lokacija: N44 37.451 E20 22.527
  • Motocikl: -
pre 3 minuta, Motorcyclist je napisao:

Jasno mi je da ti zbog nekih svojoh stavova, pisanja itd. idem na zivce ali najbolje je da se stavimo ubuduce na ignore. 

 

Ne ideš mi na živce, generalno.

Samo me pristup koji si pokazao u naše poslednje dve interakcije nervira kod bilo koga. Sasvim slučajno se desilo da si ovaj put to ti.

Ignore lista je kod mene prazna, i tako će i ostati.

 

Možeš da vidiš kako ja npr. brata @lencuga generalno ignorišem - ne upuštam se ni u kakve diskusije s njim, ali kad lupi glupost, ne mogu da oćutim. Ljubi brat! :D 

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4539 postova
2 minutes ago, zaludan said:

 

Ne ideš mi na živce, generalno.

Samo me pristup koji si pokazao u naše poslednje dve interakcije nervira kod bilo koga. Sasvim slučajno se desilo da si ovaj put to ti.

Ignore lista je kod mene prazna, i tako će i ostati.

 

Možeš da vidiš kako ja npr. brata @lencuga generalno ignorišem - ne upuštam se ni u kakve diskusije s njim, ali kad lupi glupost, ne mogu da oćutim. Ljubi brat! :D 

Iskreno nemam vremena ni volje sad da listam 25 strana kako bih saznao jel Vozzi dobra aplikacija ili postoje bolje, mnogo bolje itd.

Eto kolega je napisao dobro iskustvo sa njima, to mi je dovoljno.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 4_tocka_i_karoserija, 1718 postova
  • Lokacija: N44 37.451 E20 22.527
  • Motocikl: -
2 hours ago, Motorcyclist said:

Iskreno nemam vremena ni volje sad da listam 25 strana kako bih saznao jel Vozzi dobra aplikacija ili postoje bolje

 

To i jeste problem sa tim pristupom - nemaš vremena ni volje da čitaš šta se piše, dok ti ne zatreba nešto, a kad ti zatreba, ti bi da neko baš tebi posebno napiše nešto već prežvakano. Zaboga, tebe mrzi.

 

To meni ide na živce, ko god da ima takav stav, a ne ti lično.

 

Samo malo manje bez veze je i ono postavljanje viceva i slika koji su već postavljeni. To bar nije traženje tuđe pomoći ali jeste stav "ne zanima me šta vi pišete, ali evo šta ja imam da kažem".

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2066 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

Juče me zove "promoter" nove pomoći na putu. Ja na nekom sastanku, u gužvi, da skratim, daj ime sajta da vidim o čemu se radi, pa te zovem. Firma Kontinental... Kasnije, aj da vidim šta nude. Sajt 3xw.kontinental24h.com (namerno pišem 3 x w, umesto www), ukucam, neće, kaže imaju virus. Probam sa telefona, isto neće, AV zaštita odradila svoje. Danas nisam ni probao, nisam više zainteresovan...

Možda ih konkurencija zeza, ne znam...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1671 postova
  • Lokacija: Paracin

Wozzi nikako, ali nikako, evo cekam ih 3 sata da bi mi rekli da ne mogu da mi pruze uslugu slepanja na zeljenu adresu vec do prvog servisa gde cu sam platiti popravku koja nece biti danas. Nikako wozzi, i ja sam ih hvalio ali sada vidim da su "pukli", cuo sam nisam verovao ali sam se sada uverio. Inace od pocetka im placam EU paket koliko vec godina a prvi put sam pozvao da iskoristim i sve im to kazem i njima je zao ali tako je.

Promenio član Biker Q
  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1671 postova
  • Lokacija: Paracin

Nema sta, sa njima je sve jasno, evo ja pisem sa lica mesta, jos cekam, ne znam ni ja sta. Zvacu ih bar jos 3 puta namerno iako su mi vec 2 puta rekli u fazonu "dzaba cekas"... Sta bi bilo da sam negde u pm sa decom npr? Stvarno su g.... ona najveca.

  • Zbunjen 1
  • Tužan 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 4_tocka_i_karoserija, 1718 postova
  • Lokacija: N44 37.451 E20 22.527
  • Motocikl: -
Pre 21 sati, Biker Q je napisao:

Nema sta, sa njima je sve jasno, evo ja pisem sa lica mesta, jos cekam, ne znam ni ja sta. Zvacu ih bar jos 3 puta namerno iako su mi vec 2 puta rekli u fazonu "dzaba cekas"... Sta bi bilo da sam negde u pm sa decom npr? Stvarno su g.... ona najveca.

 

A gde se nalaziš? Mislim, Srbija ili negde vani?

 

I stvarno, što reče Jevta - možda je kvar realno za prvi servis?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1671 postova
  • Lokacija: Paracin

Bio sam u Beogradu, kvar nije mogao da se otkloni jer je hidraulika otisla izaslo ulje itd i to ne na crevu nego na pumpi. Od 11 do 20,30 sam cekao i nekako tu drugu smenu ubedio da ispune ono sto placam od kada postoje i to eu paket a prvi put koristim usluge. Ali posle sam cuo da su pred zatvaranjem, duguju svima zato niko nece da vozi za njih, nudili mi neke opcije koje nigde nema u paketu, kao mi znamo sta paket sadrzi ali trenutno mozemo samo ovo. 

Promenio član Biker Q

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1603 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Versys 1000 Grand Tourer

Meni VOZZI EU ističe 28. marta i, nakon ovoga što sam pročitao, male su šanse da ću opet njih odabrati. :jok:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2536 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F & NMAX155

Eto meni sad muke, gde sad da obnovim pomoć na putu  :stabre:.

U decembru mi istekao Vozzi za Evropu. Iskoristio jedan šlep da oteram auto do majstora, bilo sve korektno i brzo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1671 postova
  • Lokacija: Paracin

Ovi iz slepa mi rekli da im duguju iz prosle godine i sada niti da prestanu da rade za njih nece im isplatiti nista niti da rade, pred proglasenjem bankrotstva su. Skoro niko vise ne vozi za njih. Kaze taj neki "Dragan operater" (gej verovatno ali njegova stvar sta me briga) mozemo samo da prebacimo danas u servis a sutra da se popravlja a vi placate popravku a mi vama refundiramo kartu za autobus ili voz za povratak kuci. Kazem alo tako nesto niste pricali kada ste me zadnjih godina zvali da mi uvalite paket. Ja nemam vremena da dolazim po auto za nekoliko dana i da platim novu pumpu 400e za auto koji vredi 800e Pa posle drugi poziv platite servis refundiracemo kao iako to ne sleduje u vasem paketu. Zvao ih advokat kaze posaljite garanciju na mejl da cete refundirati, a to ne mozemo. Onda jos milion debilnih izgovora, kao krenuo slep pa shvatio da mu islekla vozacka pa trazimo drugog, sve ne bi li ja odustao poske 7,8 sati, i konacno u drugoj smeni dodje normalan covek koji kaze znam celu pricu i nekako nadje slep. Kaze meni sleduje bez daljnjeg po paketu prevoz na zeljenu adresu ali eto. I da nisam pozvao slucajno jos jednom bez veze, da mi po 5 put potvrde da niko nece doci ne bih ni zavrsio nista. Bas bas lose iskustvo, sta da sam sa decom bio.

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1
  • Zbunjen 1
  • Tužan 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 645 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZ6S na drumu, Suzuki GSX750F u srcu

@Biker Q drago mi je da si na kraju ipak dobio uslugu i ono što si platio.

Za ovo ostalo nemam reči osim jedne, sramota. 

 

I hvala što si podelio sa nama sve detalje, verujem da si mnoge spasio.

 

I ja sam načuo još jesenas, ali je to nekako ferceralo i opet obnovio paket pre 3 meseca. Posle ovoga jasno je šta mi je činiti, a verujem i većini. Nadam se da će isplatiti barem obaveze prema tim ljudima što rade za njih koje su oterali u mnogo veće dugove. A nama koji smo uplatili neka je sa srećom do isteka paketa i da nam ne zatreba, naročito ne preko, a posle kud koji mili moji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1671 postova
  • Lokacija: Paracin

Stao je i lik koji je pored mene prosao vise puta autobusom posto sam bio na izlazu iz Zeleznika a on tu prolazi autobusom "Trans jug" dole im je garaza. Kaze ja sam ga vozio 10 god cudi me da se to desilo. Kazem cekam wozzi ali me otkacise, kaze svi su poceli da se zale na njih. I da , rekao sam im da cu sve gde mogu javno da iznesem jer sam i sam nagovorio mnoge da kupe bas wozzi jer su u startu stvarno bili ekstra i mnogo poznatih ljudi je imalo pozitivna iskustva. E sada na dalje stvarno ni ja ne znam sta uzeti od pomoci, u ove sam se kleo i nagovarao ljide zato sam tako  i ogorcen. Ne mogu ni da prenesem sve njihove gluposti iz razgovora ali nisam mogao da verujem sta pricaju preko tel, doduse najvise taj "gej Dragan", kao da je njegova firma a on se samo sefovska dupeuvlakacica da otkaci svakoga ko pozove.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1181 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000 L

Bilo je lepo dok je trajalo,sta uzeti kao bekap varijantu pitanje je sad,jebo paket sto mi traje kad nisi siguran u njega,ja sam stalno na točkovima i ovde i preko,nabijem ih na kurac,moram uzeti nesto drugo iako mi nije istekao>:(

Gledam im sad sudske sporove više su oni tužilac nego sto njih tuže,čak oni tuze vozzi u Holandiji-matičnu firmu za oko 1,3 miliona evra.

Kakve su to igre,nabijem ih na kurac,mozda se i peru pare.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1671 postova
  • Lokacija: Paracin

To im kazem, mogao sam sa decom da budem, vozim celog zivota stare automobile, idem na more, placam,  racunam bezbedan sam i sada mi ovo radite, rekoh ne mogu da verujem sta mi pricate. Kada ste zvali i nudili sve moze a sada osnovnu stvar iz paketa zbog koje ga svi kupuju vi ne mozete da pruzite. Rekoh placam odkad ste poceli sa radom i ovaj slep koji sada prvi put trazim sam i otplatio kroz godine, stvarno sam im sve to rekao, pa aman ljudi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2066 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5
Pre 9 sati, Biker Q je napisao:

posto sam bio na izlazu iz Zeleznika

A što odmah ne napisa gde si, došao bih bar nešto da pomognem...bio si 6 km od mene...Ili nisam video da si napisao lokaciju...

Promenio član Blaza

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 14 postova
  • Lokacija: Apatin

I ja sam završio sa Vozzi, letos na Zlatiboru probušim gumu i reko aj da iskoristim jednom pomoć kad već plaćam. Zavlačili me 3 sata, kao niste vi tamo nego na skroz drugom kraju zemlje po lokaciji
Pa onda jel imaš set za krpljenje pa sam čepuj
Reko hvala doviðenja.


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja