Jump to content

Moto Zajednica

to crank

Članovi
  • Broj tema i poruka

    14048
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: to crank

  1. Pa imao sam 5 godina kad sam se zaljubio u trke. I svi su mi bili heroji! Možda sam voleo Sheene-a u nekom momentu više nego druge ili Mamolu u nekom drugim momentu ali nisam gledao trke ni zbog jednog ni zbog drugog. Sad se se stresem kad se setim kolko sam bio usplahiren pred početak trke ili kolko sam se kidao sa ocem kad su hteli da me vode negde u nedelju a ja znam da ima trka. Boga pitaj čije sam sve postere imao na zidu. Kad je moje dete počelo da gleda trke bar 5 godina sam držao jezik za zubima da ne provali da dobijam dijareju od Rossia (što je rezultiralo njegobim navijanjem i za 46 i za 27 ) Te kad čujem da je Rossi popularizovao sport stvarno mi odleti poklopac!!
  2. Ti si izgleda od ovih što su s Rossi-em počeo da pratiš trke!?! Ja gledam prenose trka 40+ godina. TV Capodstria je 80ih imala prenose na nivou BT sporta...
  3. Vi ste svi jeli fluo žute bunjike!! Pa taj agregat je lično njegova visost odabrala zbog isporuke snage koja mu odgovara.
  4. Popularizovao sport među moronima koji ne razlikuju točak od sedišta. Velika stvar, u pi*ku materinu. Zbog njega i imamo Jelene i Srđane.
  5. Rossia će verovatno da ošiša u titulama, u pobedama možda u popularnosti nikad. Taj nivo idolopoklonstva može da se meru samo sa religijskim i političkim zvezdama.
  6. Nedostaje ko šuljevi!
  7. Često privatne situacije utiču na vozače.. ostavi ga riba npr.
  8. Zarco je otpušten.
  9. Mešaš jedninu i množinu u trećem licu!
  10. Molim?
  11. Reko, A. Espargaro na Aprililili jedva brži od Rossia.
  12. U jbt! Fuzija pršljenova!! Šta li je uzrok problemu kome je to rešenje boktemazo?!
  13. Lorenzo sa ovm vremenom ladno u Q2... ... u moto2!
  14. Rossi bliži Fernandez-u nego MM-u po vrenima. Veliki uspeh u njegovim godinama.
  15. Ovo će da se (blago) izniveliše kad se staza ugreje.
  16. Pa ne vidim šta bi drugo moglo da bude!
  17. 3 sec brži od Rossia, 4.1 brži od Lorenza na istom motoru... Sačuvaj bože!!
  18. Jaaaaoooo... ovo je nepojmljivo!! 2 sec brži od svih.
  19. to crank

    Mark Markez

    Ovo, ono...
  20. Titula nema ali Ima lomova za tri Lorenza.
  21. Push, push, win, podium, very happy.
  22. Sumirao si ga u jednoj rečenici!
  23. A što je žabar skenjan ovako? Izgubio nešto? Muda?
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja