Jump to content

Moto Zajednica

to crank

Članovi
  • Broj tema i poruka

    14073
  • Pridružio se

  • Posetio poslednji put

Sve što je postavio član: to crank

  1. Nemaš pojma! Da se ugovor potpisuje na kraju sezone, Danilo bi tempirao formu za kraj sezone. Tiger Toni bi mogao knjigu da napiše na temu "Ugovori i tempiranje forme".
  2. Baš sam se zabavio gledajući spisak guma!
  3. Na čemu temeljiš to mišljenje?
  4. Viñales pade pokušavajući da pobedi, Rossi mudro odigrao za šampionat, 8 mesto, bodovi u džepu. Ko zna, zna!!
  5. Nije tačno.
  6. Senzacionalizam najniže vrste!
  7. Da smaniš bunjike pod hitno!
  8. Hahahaha
  9. Ima i ona kad je probao da ga izgura sa staze. Kaznili ga s nekim sekundama ako se dibro sećam.
  10. Uposao se u knigu budala još u 125 sa onim pokušajima ubistva Terola! edit: ili je to već bio moto3?!
  11. Toni Elias uzeo titulu u moto2 po reteriranju!
  12. Menjao Stoner-a kad se ovaj polomio. 6. bio. Prvi put na gp motoru.
  13. Direkt iz flat track?
  14. Ja sam poštovalac lika i dela JR-a! Ima 10ak pobeda na kršini of CBRa koju je vozio!! To je ko dve titule na Ducati-u 2000-tih!
  15. Robert nije bio AMA šampion?
  16. Posle 3 godine drkanja... I nije baš razbio, uzeo je Sykes-u titulu za pola boda. Spies ga je, u prvoj sezoni na Aprili-i, opeglao. Na Suzani je imao polovične uspege. Biaggi-evski, uzeo prvu trku u kojoj je učestvovao u WSBK.
  17. Jel ima neko sem Biaggi-a da je uzeo manju klasu i WSBK?
  18. Kako za koga. Za Lorenza je gora od Keeway-a. Videćemo kako će Zarco-u da legne.
×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja