Nemaš pojma!
Da se ugovor potpisuje na kraju sezone, Danilo bi tempirao formu za kraj sezone.
Tiger Toni bi mogao knjigu da napiše na temu "Ugovori i tempiranje forme".
Posle 3 godine drkanja... I nije baš razbio, uzeo je Sykes-u titulu za pola boda. Spies ga je, u prvoj sezoni na Aprili-i, opeglao.
Na Suzani je imao polovične uspege. Biaggi-evski, uzeo prvu trku u kojoj je učestvovao u WSBK.